دانلود سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت (دستگاه های اجرایی سال 98)

 
جدید: آزمون استخدامی جدید در اسفند 98 توسط وزارت بهداشت برگزار می گردد و ثبت نام در این آزمون هم اکنون آغاز شده است، جهت جزئیات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.
در این بخش رشته جامع سوالات آمادگی در این آزمون استخدامی برای دانلود آمده است.
توجه: بر اساس درخواست شمار کاربران گرامی، 8 فایل تخصصی، شامل نمونه سوالات به همراه پاسخ تشریحی و جزوه های تخصصی به این بخش افزوده شد. این بخش باز هم به روز رسانی خواهد شد و فایل های جدید تدوین شده و همچنین فایل های درخواستی شما به این بخش اضافه خواهد شد، جهت اطلاع از فایل های جدید اضافه شده به هر بسته استخدامی کافی است در کانال تلگرم ما عضو شوید:

عضویت در تلگرام ما: t.me/DownloadTest

بخش اول: بخش اول جزوه ها و نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی وزارت بهداشت (دانشگاه های علوم پزشکی) می باشد، دروس ذیل بر اساس دروس اعلام شده توسط سازمان سنجش برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت می باشد، تست های قرار گرفته شده در این بخش بر اساس آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش می باشد که به تازگی نیز بر اساس آخرین آزمون های استخدامی برگزار شده، تمامی دروس آپدیت و به روز رسانی شده است.

بخش عمومی

لینک دانلود نمونه سوالات

لینک دانلود جزوه

ICDL فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه)

دانلود

دانلود

اولین درس آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی، شامل جزوه درس فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه) و نمونه سوالات درس فناری اطلاعات (مهارت های هفتگانه) به همراه پاسخ را می توانید دانلود نمایید.

ریاضی و آمار مقدماتی

دانلود 

 دانلود

در این بخش نیز جزوه و نمونه سوالات درس ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ از دروس عمومی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کشور را می توانید دانلود نمایید.

زبان و ادبیات فارسی

دانلود 

 دانلود

جزوه و تست زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ، برای این درس همانند تمامی دروس مطالعه جزوه در اولویت اول توصیه می گردد.

معارف اسلامی

دانلود 

دانلود 

در قسمت بالا دو فایل پی دی اف، شامل جزوه درس معارف اسلامی و نمونه سوالات درس معارف اسلامی به همراه پاسخ را می توانید دانلود نمایید. 

زبان انگلیسی عمومی

دانلود 

دانلود 

در قسمت بالا دو فایل پی دی اف، شامل جزوه درس زبان انگلیسی عمومی و نمونه سوالات درس زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ را می توانید دانلود نمایید. 

اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

 دانلود

 دانلود

در قسمت بالا دو فایل پی دی اف، شامل جزوه درس اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی و نمونه سوالات درس اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی به همراه پاسخ را می توانید دانلود نمایید. 

هوش و توانمندی های عمومی

 دانلود