نحوه دسترسی به مطالب وبسایت دانلود تست

 
جهت راهنمایی برخی از کاربران گرامی وبسایت دانلود تست و با توجه به سوالات متعدد کاربران، در مورد برخی از سوالات کاربران در این بخش پاسخ های داده خواهد شد، اگر باز هم سوالی داشتید، در بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. پاسخ شما در صورتی که سوال عمومی باشد در بخش نظرات پاسخ داده خواهد شد و پاسخ سوالات شخصی به ایمیل شما ارسال خواهد گردید.

نحوه دانلود فایل ها
به بخش نحوه دانلود مراجعه کنید، آزموش کامل داده شده است، اگر باز هم در این مورد سوالی داشتید، در همان قسمت مراجعه کنید.

کلمه عبور دانلود فایل ها
به قسمت دریافت کلمه عبور مراجعه کنید، دریافت کلمه عبور به صورت لحظه و آنلاین صورت می گیرد. اگر در این مورد سوالی داشتید در همان بخش مطرح کنید.

نحوه ارتباط با ما
در صورت تمایل به ارتباط با مجموعه دانلود تست، به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید، روش های مختلفی برای ارتباط با ما به صورت لحظه و در تمامی روزهای هفته وجود دارد.

درخواست فایل
در صورتی که فایل درخواستی شما در وبسایت موجود نبود، در بخش نظرات به صورت عمومی نظر خود را ثبت کنید، درخواست شما به در زمانی کوتاه توسط کارشناسان ما در دست بررسی قرار خواهد گرفت.

مشاوره استخدامی
بخش مشاوره استخدامی وبسایت دانلود تست، در تمامی روزهای هفته فعال می باشد، کارشناسان ما به صورت لحظه ای به سوالات شما پاسخ خواهند داد، در صورتی که سوالی در مورد آزمون های استخدامی، مصاحبه و هر مبحث مرتبط دارید، به بخش مشاوره استخدامی مراجعه کرده و سوال خود را مطرح کنید، کارشناسان ما پاسخ شما به صورت هر چه کامل و جامع تر خواهند داد.

آخرین آزمون های استخدامی دولتی
با مراجعه روزانه یا حداقل هفتگی به وبسایت دانلود تست، و مراجعه به بخش استخدام های دولتی، می توانید از آخرین آگهی های استخدامی دولتی مطلع گردید.

سوالات استخدامی 
در وبسایت دانلود تست، به محض انتشار اطلاعیه استخدامی یه سازمان دولتی، منابع استخدامی مربوط به آن در زمانی کوتاه بر اساس سرفصل های اعلام شده تدوین شده و در وبسایت قرار می گیرد، دانلود تست تنها وبسایت جامع منابع استخدامی می باشد که منابع آن محدود به تست تنها و یا سوالات عمومی تنها نیست، بلکه در وبسایت دانلود تست، بسته های استخدامی هر یک از سازمان ها، شامل جزوات تخصصی، جزوات عمومی، نمونه سوالات تخصصی، نمونه سوالات عمومی و دفترچه سوالات استخدامی سالهای گذشته هر سازمان می باشد.
برای دسترسی به منابع استخدامی موردنیاز خود می توانید از منوی کنار وبسایت و یا بخش جستجوی وبسایت استفاده کنید.
1396/02/15
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات