loading...

سوالات آزمون استخدامی و مصاحبه | دانلود تست

آزمون استخدامی,آموزش و پرورش,استخدام 97,آموزگار ابتدایی,استخدام معلم,آزمون استخدامی سال 97 آموزش و پرورش,دانلود نمونه سوالات استخدامی

بسته استخدامی آموزش و پرورش را می توانید با مراجعه به لینک ذیل در دو بخش عمومی و تخصصی که خود شامل تست و جزوه می گردد، دانلود کنید:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خبر 12 تیر
کارت شرکت در جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 و سایر دستگاههای اجرایی کشور در که 15 تیر برگزار می گردد را می توانید هم اکنون با مراجعه به صفحه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان سنجش دریافت کنید.

خبر 22 اردیبهشت
رشته های تحصیلی مورد نیاز در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اعلام شد.
ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 97 از فردا آغاز می گردد، جهت مشاهده رشته های تحصیلی مورد نیاز و ثبت نام در آزمون به صفحه استخدام سازمان سنجش مراجعه کنید.

خبر 19 فروردین
بلاخره زمان ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد، ثبت نام در این آزمون استخدامی همانطور که پیش بینی می شد همانند سال گذشته همزمان با سایر دستگاههای اجرایی کشور برگزار خواهد شد، ثبت نام از 23 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و با یک فرصت مطالعه 50 روزه، آزمون در مورخه 15 تیر برگزار خواهد شد. ثبت نام از طریق وبسایت سازمان سنجش انجام خواهد شد.

خبر 19 فروردین
خبر جدید در مورد زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در این صفحه مشاهده کنید.

خبر 9 فروردین
ثبت نام در استخدام 97 آموزش و پرورش به زودی آغاز خواهد شد، بر اساس گفته های آقای چاربند، ثبت نام از نیمه اول فروردین از طریق سایت سازمان سنجش آغاز خواهد شد، بیش از 17 هزار نفر در این آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش خواهند شد که با طی کردن مراحل آزمون، مصاحبه و گزینش استخدامی از مهر ماه آغاز به کار خواهند کرد. جذب در بیش از 50 خوشه شغلی صورت خواهد گرفت و در اکثر رشته های تحصیلی جذب نیرو خواهیم داشت.

19 اسفند
جزئیات بیشتری از استخدام آموزش و پرورش در بهار سال 97 اعلام شده است که می توانید در این صفحه مشاهده و مطالعه کنید.

15 اسفند
بلاخره زمان آغاز ثبت نام در ازمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مشخص شد، از همان ابتدا نیز در چند ماه پیش یعنی در اوایل پاییز دانلود تست یاداشتی را مبنی بر آغاز ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در سال 97 منتشر کرد، ولی بعضی عقیده داشتند که ثبت نام این آزمون در سال 96 آغاز خواهد شد، ولی امروز در وبسایت های اطلاع رسانی آموزش و پرورش اخباری منتشر شد مبنی بر این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ابتدای سال 97 برگزار خواهد شد و ثبت نام آن نیز در همان فروردین 97 برگزار خواهد شد.

12 اسفند
مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران از قول وزیر آموزش و پرروش گفته است که جذب 18 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش 20 فروردین ماه صورت خواهد گرفت، اما مشخص نکرده است که آیا در این تاریخ اطلاعیه آزمون منتشر خواهد شد و یا آزمون در این تاریخ برگزار خواهد شد، با توجه به اندک زمان باقی مانده تا به این تاریخ و تعطیلی های که پیش رو داریم، بعید به نظر می رسد که قرار باشید در این تاریخ آزمون برگزار گردد، هر چند هیچ چیز غیرقابل پیش بینی نیست و اگر اطلاعیه طی این چند روز منتشر شود، شاید آزمون نیز در همان تاریخ 20 فروردین 97 برگزار شود.

4 اسفند: بیشترین پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره ابتدایی خواهد بود
خبرگزاری فارس: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جذب 18 هزار معلم در قالب آزمون استخدامی در سال آینده، گفت: اکثر این جذب مربوط به آموزش ابتدایی است.
رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش فارس با اشاره به جذب 18 هزار معلم در قالب آزمون استخدامی در سال آینده، اظهار داشت: اکثر این جذب مربوط به آموزش ابتدایی است و اگر روند جذب مطابق برنامه پیش برود امیدواریم این افراد مهرماه کار خود را در مدارس آغاز کنند.

خبر 30 بهمن
وزیر آموزش و پرورش گفت: احتمالا ظرف دو هفته آینده سهمیه جدیدی را برای آزمون اعلام خواهیم کرد. بر روی تعداد اختلاف نظر وجود دارد اما حول و حوش ۱۸ هزار نفر خواهد بود و در فروردین ماه ۹۷ امیدوارم آزمون برگزار شود.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری خود در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «وزارت آموزش و پرورش همواره از عدم مدیریت نیروی انسانی رنج می‌برد و همچنین موضوع کمبود نیروی انسانی برای سال آینده تحصیلی در پایه دوازدهم وجود دارد؛ بر این اساس برنامه شما برای ساماندهی نیروی انسانی چیست و آیا آموزش و پرورش برنامه‌ای برای برگزاری آزمون استخدامی دارد؟ در این صورت چه زمانی و برای چه تعداد نفر برگزار خواهد شد؟»، اظهار داشت: احتمالا ظرف دو هفته آینده سهمیه جدیدی که برای آزمون تعیین را اعلام خواهیم کرد.
وی ادامه داد: بر روی تعداد، اختلاف نظر وجود دارد اما حول و حوش ۱۸ هزار نفر خواهد بود و در فروردین ماه ۹۷ امیدوارم آزمون برگزار شود و از مهرماه ۹۷ در مدارس به‌کار گرفته شوند

خبر 26 بهمن
برخی از رشته های تحصیلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1397 اعلام شدند، بر این اساس با اعلام مدیر کل آموزش و پرروش برخی از رشته های تحصیلی آزمون استخدامی سال 97 آموزش و پرورش که ثبت نام آن از اسفند 96 آغاز خواهد به شرح ذیل می باشد:
 کارشناسی و کارشناسی ارشد زیست شناسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد ادبیات عرب - کارشناسی و کارشناسی ارشد ارتباط تصویری - کارشناسی و کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی - کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش کودکان استثنایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزگار تربیت بدنی - کارشناسی و کارشناسی ارشد بازیگری - کارشناسی و کارشناسی ارشد پویانمایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد تاریخ - کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت کودک - کارشناسی و کارشناسی ارشد جغرافیا - کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری - کارشناسی و کارشناسی ارشد ریاضی - کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد زمین شناسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی - کارشناسی و کارشناسی ارشد صنایع دستی-فرش - کارشناسی و کارشناسی ارشد صنایع دستی-چوب - کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی دوخت - کارشناسی و کارشناسی ارشد عکاسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم اجتماعی - کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم تجربی - کارشناسی و کارشناسی ارشد فیزیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد کاروفناوری - کارشناسی و کارشناسی ارشد گرافیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد ماشین ابزار - کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت خانواده - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی باغبانی - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی برق - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی تاسیسات - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی چاپ - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی سرامیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع شیمیایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع فلز - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی معدن - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک خودرو - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی نقشه کشی معماری

وی اضافه کرد: ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار را از سایت و کانال رسمی آموزش و پرورش استان قزوین پیگیری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: زمان ثبت نام و جزئیات آن به محض دریافت اخبار دقیق اطلاع رسانی می‌شود.
خبر 24 بهمن
معاون منابع انسانی آموزش و پرورش بار دیگر از آغاز به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 در اسفند 96 خبر داد، آقای خوش آیینه افزود : فارغ التحصیلان دانشگاه ها در مقاطع لیسانس و مقاطع بالاتر می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند، خوش آینه با اشاره به این که در این آزمون ۴۰ درصد نیرو در مقاطع ابتدایی جذب خواهند شد ، گفت : ۶۰ درصد جذب نیرو نیز به سایر رشته های نظری ،پایه و فنی اختصاص دارد.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر 20 بهمن
آزمون استخدامی آموزش و پرورش قطعا تا آخر اسفند برگزار میگردد، این خبر را رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت و گو با خبرگزاری باشگاه خبرنگاران اعلام کرده است،جزئیات بیشتر این خبر را از اینجا بخوانید.

خبر 17 بهمن
ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 از اسفند 96 آغاز خواهد شد، این آزمون استخدامی با جذب بین 10 الی 15 هزار نفر در بهار 97 برگزار خواهد شد، این آزمون استخدامی به احتمال زیاد در فروردین 97 با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فروردین 97 و یا در اردیبهشت 97 با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اردیبهشت 97 برگزار خواهد شد، جزئیات بیشتر از زبان مسئول منابع انسانی آموزش و پرورش را در این لینک بخوانید.

خبر 3 بهمن
بر اساس اخبار منتشر شده خبرگزاری ایرنا، آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ماه های اولیه سال 97 بعنی بهار 97 برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر

خبر 6 آبان
همانطور که قبلا نیز گفته شد، در سال 96 دو بار آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهیم داشت، بر اساس آنچه که اعلام شده است بیشترین جذب نیرو برای آموزگار ابتدایی خواهد بود، منتظر اعلام دفترچه ثبت نام در این آزمون استخدامی طی همین چند هفته باشید.

خبر 15 مهر
آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود در سال 97 برگزار گردد، به احتمال زیاد به دلیل کمبود شدید نیرو به تعجیل خواهد افتاد، به صورتی که آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دومین بار در سال 96 و در زمستان برگزار گردد، در این آزمون استخدامی بیشترین استخدامی مربوط به آموزگار ابتدایی خواهد بود، این آزمون استخدامی به احتمال زیاد به همراه سایر دستگاهای اجرایی کشور و در آزمون استخدامی نیمه دوم سال برگزار خواهد شد.

در آزمون استخدامی اموزش و پرروش نیاز به بیش از 400 هزار معلم جدید تا سال 1400 می باشد، این خبری است که معاونت آموزش و پرورش اعلام کرده است و از کمبود نیروی شدید در آموزش و پرورش به دلیل بازنشستگی های پرتعداد در این چند ساله خبر داده است.
بر این اساس پیش بینی می باشد طی چند سال آینده هر ساله آزمون های استخدامی آموزش و پرورش را با جذب نیروی بالای 10 هزار نفر داشته باشیم، چه که در طی سه سال اخیر نیز به همین صورت بوده است و آموزش و پرورش در طی سالهای 94 - 95 و 96 بیشترین جذب نیرو رو در بین تمام سازمان های دولتی داشته است.
هر چند پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در پاییز سال 96 برگزار می گردد، لیکن با توجه به این که آموزش و پرورش به تازگی آزمون استخدامی خود را برگزار کرده است، بعید به نظر می رسید که بتواند آزمون بعدی خود را نیز در همین امسال برگزار کند، با این وجود نمی توان به قطعیت گفت که آزمون استخدامی بعدی آموزش و پرورش در همین سال جاری برگزار نمی گردد و حتی احتمال این که آزمون بعدی آموزش و پرورش جهت جذب نیروی مورد نیاز خود در همین امسال برگزار شود، با این وجود برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 را می توان با درصد یقین بالای از همین اکنون اعلام کرد.
البته بر اساس آنچه که برنامه ریزی شده است، آزمون های استخدامی آموزش و پرورش سال 98 و سال 99 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 نیز در دست برنامه است و باید در مدت زمان هر چه کمتر این کمبود نیرو از طریق آزمون های استخدامی جبران گردد.
پیوستن به جمعیت معلم ها را می توان آرزوی بسیاری از دانشجویان دانست، موفقیت در ین راه بدون تلاش ممکن نیست، مجموعه کامل منابع استخدامی آموزش و پرورش در لینک ذیل هم اکنون به صورت جداگانه و بر حسب نیاز شما قابل دانلود می باشد:

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
موضوعات

 • استخدام

 • آموزش و پرورش

 • سوالات عمومی

 • جزوات عمومی

 • سوالات تخصصی

 • جزوات تخصصی

 • شرکت گاز

 • شرکت نفت

 • الهیات و معارف

 • هوش و استعداد

 • مبانی قانونی

 • اطلاعات عمومی

 • زبان انگلیسی

 • ریاضی و آمار مقدماتی

 • مبانی کامپیوتر

 • فناوری اطلاعات

 • مبانی کامپیوتر

 • ICDL

 • زبان و ادبیات فارسی

 • قانون اساسی

 • مسائل روز

 • سوالات استخدامی

 • سوالات مصاحبه

 • مشاوره استخدامی

 • سازمان تامین اجتماعی

 • برق

 • مدیریت

 • حسابداری

 • شیمی

 • عمران

 • کامپیوتر

 • فیزیک

 • مکانیک

 • صنایع

 • ایمنی صنعتی

 • ایمنی بازرسی فنی

 • بانک ها

 • بانک صادرات

 • بانک ملی

 • بانک سپه

 • بانک مسکن

 • بانک مهر

 • بانک اقتصاد نوین

 • بانک ملت

 • بانک کشاورزی

 • شهرداری

 • نگهبانی

 • متصدی امور دفتری

 • مسئول دفتر

 • مسئول خدمات اداری

 • کارگزین

 • کارشناس امور اداری

 • کارشناس برنامه و بودجه

 • مسئول خدمات مالی

 • حسابدار

 • حسابرس

 • کارشناس برنامه ریزی و آموزش

 • کارشناس مدیریت دولتی

 • مامور حراست

 • کارشناس امور فرهنگی

 • کارشناس امور ورزشی

 • کتابدار

 • محیط زیست

 • امور حمل و نقل

 • اپراتور

 • کاردان معماری

 • نقشه برداری

 • معدن

 • روابط عمومی

 • کارشناس حقوقی

 • کارشناس سمعی بصری

 • کارشناس بازرگانی داخلی

 • آمار

 • کارشناس مطالعات اجتماعی

 • کارشناس ثبت اسناد و املاک

 • کارشناس آتش نشانی

 • کارتوگراف

 • کارشناس امور باغبانی

 • راه و ساختمان

 • ساختمان

 • کارشناس شهرسازی

 • کارشناس آزمایشگاه شیمی

 • کارشناس آزمایشگاه فیزیک

 • کارشناس آزمایشگاه مکانیک خاک

 • آرشیتکت (معماری)

 • حقوق

 • فایل صوتی

 • دستگاه های اجرایی کشور

 • پست بانک

 • هلال احمر

 • وزارت بهداشت

 • پرستاری

 • دانشگاه علوم پزشکی

 • بانک مهر اقتصاد

 • ارتش جمهوی اسلامی

 • وزارت علوم

 • علوم اقتصادی

 • نرم افزار و سخت افزار

 • ذوب آهن

 • وزارت نیرو

 • قانون تجارت

 • تئوری مدیریت

 • حقوق تجارت

 • اقتصاد خرد و کلان

 • آزمون قضاوت

 • آزمون وکالت

 • آموزگار ابتدایی

 • آموزگار استثنایی

 • دبیر ورزش (تربیت بدنی)

 • هنرآموز کامپیوتر

 • مالیه عمومی

 • مصاحبه شغلی

 • دیوان محاسبات

 • آب و فاضلاب

 • بانک تجارت

 • بهداشت

 • بانك صنعت و معدن

 • سازمان دامپزشكی كشور

 • سازمان پزشكی قانونی كشور

 • سازمان حسابرسی

 • بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران

 • سازمان بنادر و دریانوردی

 • سازمان ثبت اسناد و املاك

 • وزارت امور خارجه

 • سازمان اداری و استخدامی كشور

 • نیروی انتظامی

 • سازمان ملی بهره وری

 • وزارت اقتصاد

 • نهاد کتابخانه های عمومی

 • بانک گردشگری

 • دادگستری (قوه قضائیه)

 • بانک مرکزی

 • لینک های مستقیم

 • مهندسی نفت

 • بانک ایران زمین

 • سازمان شیلات کشور

 • سازمان حفاظت محیط زیست

 • وزارت راه و شهرسازی

 • سازمان بیمه سلامت

 • سازمان ملی زمین و مسکن

 • سازمان اوقاف و امور خیریه

 • مکانیک خودرو

 • چاپ

 • طراحی و دوخت

 • آی تی

 • گرافیک

 • متالورژی

 • کشاورزی

 • نقشه کشی

 • مشاوره تحصیلی

 • تاسیسات

 • زراعت

 • پلیس فتا

 • قرارگاه خاتم الانبیاء

 • دبیر معارف اسلامی

 • دبیر علوم تجربی

 • دبیر عربی

 • سازمان امور عشایر

 • وزارت فرهنگ

 • سازمان ثبت احوال

 • سازمان زندان ها

 • سازمان امور اراضی

 • مرکز آمار ایران

 • شرکت مدیریت منابع آب ایران

 • مرکز آموزش مدیریت دولتی

 • سازمان نقشه برداری

 • سازمان راهداری و حمل و نقل

 • شرکت سهامی بیمه ایران

 • شرکت مهندسی آب و فاضلاب

 • سازمان مدیریت و برنامه ریزی

 • جهاد کشاورزی
  کدهای اختصاصی