آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 (خبر جدید)

 
بسته استخدامی آموزش و پرورش را می توانید با مراجعه به لینک ذیل در دو بخش عمومی و تخصصی که خود شامل تست و جزوه می گردد، دانلود کنید:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خبر 12 تیر
کارت شرکت در جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 و سایر دستگاههای اجرایی کشور در که 15 تیر برگزار می گردد را می توانید هم اکنون با مراجعه به صفحه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان سنجش دریافت کنید.

خبر 22 اردیبهشت
رشته های تحصیلی مورد نیاز در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اعلام شد.
ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 97 از فردا آغاز می گردد، جهت مشاهده رشته های تحصیلی مورد نیاز و ثبت نام در آزمون به صفحه استخدام سازمان سنجش مراجعه کنید.

خبر 19 فروردین
بلاخره زمان ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد، ثبت نام در این آزمون استخدامی همانطور که پیش بینی می شد همانند سال گذشته همزمان با سایر دستگاههای اجرایی کشور برگزار خواهد شد، ثبت نام از 23 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و با یک فرصت مطالعه 50 روزه، آزمون در مورخه 15 تیر برگزار خواهد شد. ثبت نام از طریق وبسایت سازمان سنجش انجام خواهد شد.

خبر 19 فروردین
خبر جدید در مورد زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در این صفحه مشاهده کنید.

خبر 9 فروردین
ثبت نام در استخدام 97 آموزش و پرورش به زودی آغاز خواهد شد، بر اساس گفته های آقای چاربند، ثبت نام از نیمه اول فروردین از طریق سایت سازمان سنجش آغاز خواهد شد، بیش از 17 هزار نفر در این آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش خواهند شد که با طی کردن مراحل آزمون، مصاحبه و گزینش استخدامی از مهر ماه آغاز به کار خواهند کرد. جذب در بیش از 50 خوشه شغلی صورت خواهد گرفت و در اکثر رشته های تحصیلی جذب نیرو خواهیم داشت.

19 اسفند
جزئیات بیشتری از استخدام آموزش و پرورش در بهار سال 97 اعلام شده است که می توانید در این صفحه مشاهده و مطالعه کنید.

15 اسفند
بلاخره زمان آغاز ثبت نام در ازمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مشخص شد، از همان ابتدا نیز در چند ماه پیش یعنی در اوایل پاییز دانلود تست یاداشتی را مبنی بر آغاز ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در سال 97 منتشر کرد، ولی بعضی عقیده داشتند که ثبت نام این آزمون در سال 96 آغاز خواهد شد، ولی امروز در وبسایت های اطلاع رسانی آموزش و پرورش اخباری منتشر شد مبنی بر این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ابتدای سال 97 برگزار خواهد شد و ثبت نام آن نیز در همان فروردین 97 برگزار خواهد شد.

12 اسفند
مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران از قول وزیر آموزش و پرروش گفته است که جذب 18 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش 20 فروردین ماه صورت خواهد گرفت، اما مشخص نکرده است که آیا در این تاریخ اطلاعیه آزمون منتشر خواهد شد و یا آزمون در این تاریخ برگزار خواهد شد، با توجه به اندک زمان باقی مانده تا به این تاریخ و تعطیلی های که پیش رو داریم، بعید به نظر می رسد که قرار باشید در این تاریخ آزمون برگزار گردد، هر چند هیچ چیز غیرقابل پیش بینی نیست و اگر اطلاعیه طی این چند روز منتشر شود، شاید آزمون نیز در همان تاریخ 20 فروردین 97 برگزار شود.

4 اسفند: بیشترین پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره ابتدایی خواهد بود
خبرگزاری فارس: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جذب 18 هزار معلم در قالب آزمون استخدامی در سال آینده، گفت: اکثر این جذب مربوط به آموزش ابتدایی است.
رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش فارس با اشاره به جذب 18 هزار معلم در قالب آزمون استخدامی در سال آینده، اظهار داشت: اکثر این جذب مربوط به آموزش ابتدایی است و اگر روند جذب مطابق برنامه پیش برود امیدواریم این افراد مهرماه کار خود را در مدارس آغاز کنند.

خبر 30 بهمن
وزیر آموزش و پرورش گفت: احتمالا ظرف دو هفته آینده سهمیه جدیدی را برای آزمون اعلام خواهیم کرد. بر روی تعداد اختلاف نظر وجود دارد اما حول و حوش ۱۸ هزار نفر خواهد بود و در فروردین ماه ۹۷ امیدوارم آزمون برگزار شود.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری خود در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «وزارت آموزش و پرورش همواره از عدم مدیریت نیروی انسانی رنج می‌برد و همچنین موضوع کمبود نیروی انسانی برای سال آینده تحصیلی در پایه دوازدهم وجود دارد؛ بر این اساس برنامه شما برای ساماندهی نیروی انسانی چیست و آیا آموزش و پرورش برنامه‌ای برای برگزاری آزمون استخدامی دارد؟ در این صورت چه زمانی و برای چه تعداد نفر برگزار خواهد شد؟»، اظهار داشت: احتمالا ظرف دو هفته آینده سهمیه جدیدی که برای آزمون تعیین را اعلام خواهیم کرد.
وی ادامه داد: بر روی تعداد، اختلاف نظر وجود دارد اما حول و حوش ۱۸ هزار نفر خواهد بود و در فروردین ماه ۹۷ امیدوارم آزمون برگزار شود و از مهرماه ۹۷ در مدارس به‌کار گرفته شوند

خبر 26 بهمن
برخی از رشته های تحصیلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1397 اعلام شدند، بر این اساس با اعلام مدیر کل آموزش و پرروش برخی از رشته های تحصیلی آزمون استخدامی سال 97 آموزش و پرورش که ثبت نام آن از اسفند 96 آغاز خواهد به شرح ذیل می باشد:
 کارشناسی و کارشناسی ارشد زیست شناسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد ادبیات عرب - کارشناسی و کارشناسی ارشد ارتباط تصویری - کارشناسی و کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی - کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش کودکان استثنایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزگار تربیت بدنی - کارشناسی و کارشناسی ارشد بازیگری - کارشناسی و کارشناسی ارشد پویانمایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد تاریخ - کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت کودک - کارشناسی و کارشناسی ارشد جغرافیا - کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری - کارشناسی و کارشناسی ارشد ریاضی - کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد زمین شناسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی - کارشناسی و کارشناسی ارشد صنایع دستی-فرش - کارشناسی و کارشناسی ارشد صنایع دستی-چوب - کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی دوخت - کارشناسی و کارشناسی ارشد عکاسی - کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم اجتماعی - کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم تجربی - کارشناسی و کارشناسی ارشد فیزیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد کاروفناوری - کارشناسی و کارشناسی ارشد گرافیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد ماشین ابزار - کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت خانواده - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی باغبانی - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی برق - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی تاسیسات - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی چاپ - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی سرامیک - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع شیمیایی - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع فلز - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی معدن - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک خودرو - کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی نقشه کشی معماری

وی اضافه کرد: ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار را از سایت و کانال رسمی آموزش و پرورش استان قزوین پیگیری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: زمان ثبت نام و جزئیات آن به محض دریافت اخبار دقیق اطلاع رسانی می‌شود.
خبر 24 بهمن
معاون منابع انسانی آموزش و پرورش بار دیگر از آغاز به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 در اسفند 96 خبر داد، آقای خوش آیینه افزود : فارغ التحصیلان دانشگاه ها در مقاطع لیسانس و مقاطع بالاتر می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند، خوش آینه با اشاره به این که در این آزمون ۴۰ درصد نیرو در مقاطع ابتدایی جذب خواهند شد ، گفت : ۶۰ درصد جذب نیرو نیز به سایر رشته های نظری ،پایه و فنی اختصاص دارد.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر 20 بهمن
آزمون استخدامی آموزش و پرورش قطعا تا آخر اسفند برگزار میگردد، این خبر را رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت و گو با خبرگزاری باشگاه خبرنگاران اعلام کرده است،جزئیات بیشتر این خبر را از اینجا بخوانید.

خبر 17 بهمن
ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 از اسفند 96 آغاز خواهد شد، این آزمون استخدامی با جذب بین 10 الی 15 هزار نفر در بهار 97 برگزار خواهد شد، این آزمون استخدامی به احتمال زیاد در فروردین 97 با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فروردین 97 و یا در اردیبهشت 97 با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اردیبهشت 97 برگزار خواهد شد، جزئیات بیشتر از زبان مسئول منابع انسانی آموزش و پرورش را در این لینک بخوانید.

خبر 3 بهمن
بر اساس اخبار منتشر شده خبرگزاری ایرنا، آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ماه های اولیه سال 97 بعنی بهار 97 برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر

خبر 6 آبان
همانطور که قبلا نیز گفته شد، در سال 96 دو بار آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهیم داشت، بر اساس آنچه که اعلام شده است بیشترین جذب نیرو برای آموزگار ابتدایی خواهد بود، منتظر اعلام دفترچه ثبت نام در این آزمون استخدامی طی همین چند هفته باشید.

خبر 15 مهر
آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود در سال 97 برگزار گردد، به احتمال زیاد به دلیل کمبود شدید نیرو به تعجیل خواهد افتاد، به صورتی که آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دومین بار در سال 96 و در زمستان برگزار گردد، در این آزمون استخدامی بیشترین استخدامی مربوط به آموزگار ابتدایی خواهد بود، این آزمون استخدامی به احتمال زیاد به همراه سایر دستگاهای اجرایی کشور و در آزمون استخدامی نیمه دوم سال برگزار خواهد شد.

در آزمون استخدامی اموزش و پرروش نیاز به بیش از 400 هزار معلم جدید تا سال 1400 می باشد، این خبری است که معاونت آموزش و پرورش اعلام کرده است و از کمبود نیروی شدید در آموزش و پرورش به دلیل بازنشستگی های پرتعداد در این چند ساله خبر داده است.
بر این اساس پیش بینی می باشد طی چند سال آینده هر ساله آزمون های استخدامی آموزش و پرورش را با جذب نیروی بالای 10 هزار نفر داشته باشیم، چه که در طی سه سال اخیر نیز به همین صورت بوده است و آموزش و پرورش در طی سالهای 94 - 95 و 96 بیشترین جذب نیرو رو در بین تمام سازمان های دولتی داشته است.
هر چند پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در پاییز سال 96 برگزار می گردد، لیکن با توجه به این که آموزش و پرورش به تازگی آزمون استخدامی خود را برگزار کرده است، بعید به نظر می رسید که بتواند آزمون بعدی خود را نیز در همین امسال برگزار کند، با این وجود نمی توان به قطعیت گفت که آزمون استخدامی بعدی آموزش و پرورش در همین سال جاری برگزار نمی گردد و حتی احتمال این که آزمون بعدی آموزش و پرورش جهت جذب نیروی مورد نیاز خود در همین امسال برگزار شود، با این وجود برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 را می توان با درصد یقین بالای از همین اکنون اعلام کرد.
البته بر اساس آنچه که برنامه ریزی شده است، آزمون های استخدامی آموزش و پرورش سال 98 و سال 99 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 نیز در دست برنامه است و باید در مدت زمان هر چه کمتر این کمبود نیرو از طریق آزمون های استخدامی جبران گردد.
پیوستن به جمعیت معلم ها را می توان آرزوی بسیاری از دانشجویان دانست، موفقیت در ین راه بدون تلاش ممکن نیست، مجموعه کامل منابع استخدامی آموزش و پرورش در لینک ذیل هم اکنون به صورت جداگانه و بر حسب نیاز شما قابل دانلود می باشد:

1397/04/12
1397/02/23 02:32
سلام. دامنه پذیرش یعنی چی؟؟
تو دفترچه های استخدامی ساله ۹۵ و ۹۶ دامنه پدیزش داشت برای همه ی شهرها و رشته ها اما امسال نداره ..یعنی بومی و غیر بومی فرقی نمیکنه ؟ خواهشا توضیح بدین .ممنون
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، احتمالا امسال برای بومی ها ضریب در نظر گرفته باشند ولی غیربومی ها نیز بتوانند شرکت کنند و جهت اطمینان توصیه می کنیم
جهت طرح سوال می توانید با شماره 02636270058 و 02636270057 سازمان سنجش تماس بگیرید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و بعداز ظهر از ساعت 14:00 الی 15:30 بجز ایام تعطیل
1397/01/27 14:53
سلام من لیسانس مهندسی پزشکی دارم و مادرم هم دبیر می باشد ایا میتوانم از سهمیه فرزند دبیری استفاده کنم و یا با توجه به رشته ام میتوانم در ازمون شرکت کنم ممنون
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، این که فرزند مدیر بودن شاید بیشتر در مصاحبه ها تاثیر داشته باشد و تاثیر مستقیم اگر داشته باشد باید به دفترچه راهنما مراجعه کنید
رشته های مورد نیاز به زودی در دفترچه اعلام میگردد
1396/12/18 21:53
ببخشید برای شرکت تو آزمون باید حتما دوره ی کارشناسی رو گذرونده باشیم؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، باید تا قبل از شروع آزمون دروه را تمام کرده باشید
1396/12/15 23:08
ایابامدرک فوق دیپلم حسابداری میشه درازمون 97شرکت کنم
دانلود تست
با سلام
دقیق مشخص نیست ولی برای حسابداری بیشتر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام صورت می پذیرد، ولی باید منتظر باشید تا دفترچه راهنمای آزمون سال 97 منتشر گردد، برای رشت های استادکاری شاید نیاز باشد.
1396/12/14 17:08
با سلام من کارشناسی فناوری اطلاعات خوندم اما نامی از فناوری اطلاعات نیامده یعنی من نمی تونم ثبت نام کنم ؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، رشته های اعلام شده در این بخش تنها برخی از رشته های مورد نیاز می باشد و لیست دقیق رشته های تحصیلی مورد نیاز هنگام ثبت نام اعلام خواهد شد. و معمولا در اکثر رشته های تحصیلی جذب نیرو صورت می گیرد.
1396/12/1 14:13
سلام،
من لیسانس مدیریت دارم،ایا میتونم مثلا برای جغرافیا ثبت نام کنم؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، براری جغرافیا خیر، ولی برای برخی دیگر از مشاغل می توانید شرکت کنید، از جمله کارشناس برنامه ریزی، کارشناس امور آموزش، کارشناس امور اداری و...
باید صبر کنید تا دفترچه راهنما منتشر شود.
1396/12/1 14:02
سلام،من لیسانس روانشناسی دارم نمیتونم ثبت نام کنم؟؟یعنی میشه رشته مرتبط با رشته های اعلام شده نباشه؟؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، روانشاسی از رشته های است که تقریبا در تمامی استخدامی های آموزش و پرورش مورد نیاز می باشد، بسته به این است که قصد شرکت برای چه استانی را داشته باشید
1396/11/29 12:31
سلام
رشته روانشناسی نمیخوان یعنی؟؟؟؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، به احتمال بسیار زیاد می خواهند، درسال گذشته می خواستند
1396/11/24 14:56
ببخشید تو ازمون استخدامی اموزش پرورش سهمیه ای برای فرزند ایثارگران در نظر گرفته میشه یا خیر؟
ثبت نام ازمون از طریق سایت سنجش هستش؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی
بله ثبت نام از طریق سایت سنجش خواهد بود و احتمالا سهمیه نیز باشد.
1396/11/24 14:51
من تابستان 97 مدرک لیسانس ادبیات انگلیسیمو میگیرم...ایا میتونم تو ازمون استخدامی پیش رو شرکت کنم؟ واسه دبیری زبان انگلیسی
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، جزئیات دقیق هفته آینده اعلام خواهد شد که مهلت تحویل مدارک چه تاریخی می باشد ولی احتمالا نتوانید
1396/10/27 15:45
با سلام.هنوز امکان ثبت نام هست؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، امکان ثبت نام در سایت ما؟ بله همیشه و هر لحظه هست
ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش؟ بله طی چند روز آینده
1396/10/16 23:26
سلام رشته جفرافیا میخوان؟کی ثبت نام شروع میشه؟
دانلود تست
با سلام
ثبت نام به زودی طی همین چند روز آغاز خواهد شد
احتمال زیاد رشته جغرافیا نیز نیاز باشد، ولی دفترچه هنوز منتشر نشده است، باید منتظر بمانید
1396/10/12 22:00
سلام، از رشته حقوق هم نیرو جذب میشه؟ کی ثبت نام هست؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، آزمون استخدامی احتمالا در بهمن یا اسفند ماه برگزار گردد، در سالهای گذشته که حقوق از رشته های مورد نیاز بوده است.
اطلاعیه دقیق در سایت قرار خواهد گرفت
موفق باشید
1396/09/19 16:10
کی باید ثبت نام کنیم برا آزمون بهمن ماه.رشته شیمی هم میخوان؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، بله احتمال زیاد رشته شیمی نیز مورد نیاز است، در همین ماه جاری احتمالا ثبت نام آغاز گردد
در کانال ما عضو شوید، به صورت لحظه ای اطلاع رسانی خواهد شد، برای عضویت در کانال ما آی دی زیر را در گوشی خود بزنید
downloadtest@
1396/08/4 19:32
سلام من شهریور ماه امسال ثبت نام کردم الان میخواستم فایل ها را دانلود کنم کدی که قبلا برای من فرستاده بودید وارد نمیشود و بهم میگوید نامعتبر میباشد
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی
کلمه عبور شما تغییر پیدا کرده است و کلمه عبور جدید شما به ایمیل تان ارسال گردید، اگر مشکلی داشتید اطلاع دهید
موفق باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.