اولین آزمون استخدامی شرکت های خصوصی دانش بنیان

 
اولین آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان با جذب بیش از 5 هزار نفر در سراسر کشور برگزار خواهد شد، در این آزمون استخدامی از تمامی خوشه ها و رشته های شغلی و تحصیلی از تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی گرفته تا دکتری نیرو جذب خواهد شد.
بیش از 200 خوشه شغلی قادر به ثبت نام در این آزمون استخدامی خواهند بود، لذا اگر قصد ثبت نام در این آزمون استخدامی را دارید، به صفحه استخدام آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان مراجعه کنید.

کتب و منابع استخدامی شرکت های دانش بنیان و خصوصی
 دانش عمومی: به دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، ادبیات و هنر اطاق میشود که از میان برخی از آنان برای بعضی از مشاغل سوااتی رد آزمون مرحله اینترنتی وجود خواهد داشت.
تبصره1 :برای اطاع از وجود یا عدم وجود سواات "دانش عمومی" در شغل مورد نظرتان و تعداد سواات و ضریبشان به جدول مربوط به ضرایب مراجعه نمایید
تبصره2 :جهت اطاع از کتب پیشنهادی سواات "دانش عمومی" به جدول مربوط در ابتدای قسمت منابع آزمون توجه نمایید.
رفتاری تخصصی: به دروس فهم فناوری اطاعات، زبان انگلیسی، روابط اجتماعی و هوش ریاضی گفته میشود که از میان برخی از آنان برای بعضی از مشاغل سوااتی در آ زمون مرحله اینترنتی وجود خواهد داشت.
تبصره1 :برای اطاع از وجود یا عدم وجود سواات " رفتاری تخصصی" در شغل مورد نظرتان و تعداد سواات و ضریبشان به جدول مربوط به ضرایب مراجعه نما .یید
تبصره2 :جهت اطاع از کتب پیشنهادی سواات رفتاری و دانشی به جدول مربوط به هر شغل در قسمت منابع آزمون توجه نمایید.
سواات اختصاصی: مجموعهای از سواات ا ست که برای هر شغل به صورت ویژه و اختصاصی طراحی شده تا دانش مورد نیاز هر شغل را به طور متمرکز بسنجد. ضریب همه این سواات در هر شغل 6 میباشد.
تبصره: برای مشاغل "پیک موتوری" ، "راننده خودرو و کامیونت" ، "کارگر ماهر ب سته بندی" ، "کارگر ماهر قالبساز" ، "کارگر ماهر مونتاژکار" ، "کارگر ساده" ، "کارگر ماهر ساختمان" ، "تراکتپخشکن" ، "تکنسین آزمایشگاه" ، "نگهدارنده کودک و سالمند" ، "نسخه پیچ" ، "آبدارچی و نظافتچی" و "پاسخگوی تلفنی" به علت ماهیتشان و تمرکز بر مسائل عملی و غیرتئوریک سواات اختصاصی در نظر گرفته نمیشود.

دانلود سوالات آزمون استخدامی
به زودی بر اساس منابع و کتب اعلام شده اولین آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان، منابع و کتب مربوطه در این بخش برای دانلود قرار خواهد گرفت، کتب درخواستی خود را در بخش نظرات اعلام کنید تا در زمانی کوتاه در وبسایت برای دانلود قرار بگیرد.

1396/06/24
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.