دانلود سوالات استخدامی دبیر ریاضی

 
در این قسمت به تمام مسائل مرتبط به خوشه شغلی دبیر ریاضی که طبیعتا مرتبط با آزمون های استخدامی آموزش و پرورش می شود پرداخته ایم.
در ابتدا جدیدترین کتاب های استخدامی این شغل برای دانلود قرار گرفته است و در ادمه سرفصل های استخدامی برای این شغل و آگهی های استخدامی و رشته های تحصیلی مورد نیاز در این شغل و نکات مهم مربوط به این شغل پرداخته ایم.
لینک دانلود: دانلود منابع استخدامی آموزش و پرورش (دبیری ریاضیی)

سرفصل های عمومی و تخصصی آزمون
دروس عمومی استخدامی آموزش و پرورش که برای همه رشته های تحصیلی مشترک می باشد و برای مشاهده سرفصل های عمومی آزمون می توانید اینجا کلیک کنید.
دروس تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دبیری ریاضی شامل دروس ذکر شده در ذیل می باشد:
مجموعه ریاضیات (ریاضی عمومی - معادلات دیفرانسیل - آمار و احتمال) - آنالیز ریاضی، جبر 1 و آنالیز عددی 1 - اصول آموزش ریاضی - خلاقیت ریاضی

رشته های تحصیلی مورد نیاز در این شغل
برای شغل دبیری ریاضی در آزمون استخدامی آموزش و پرروش در حال حاضر از بین رشته های تحصیلی ذیل جذب نیرو صورت میگیرد:
دبیری ریاضی(لیسانس، فوق لیسانس) - ریاضی کلیه گرایش ها(لیسانس، فوق لیسانس) - آمار کلیه گرایش ها(لیسانس،فوق لیسانس)
نکته: احتمال اضافه شدن رشته های تحصیلی دیگری برای این شغل در آزمون های آتی آموزش و پرروش وجود دارد. ولی طبعتا با توجه به خاص بودن این شغل، رشته های تحصیلی اصلی مورد نیاز این رشته تحصیلی همین رشته های ذکر شده می باشد.

روش های موفقیت در این شغل
با مراجعه به بخش مشاوره استخدامی وبسایت می توانید به نکات مهی که برای موفقیت در این شغل و روش های مطالعه برای استخدامی آموزش و پرروش نوشته شده است، دسترسی پیدا کنید.

آگهی های استخدامی این شغل
در آزمون دستگاه های اجرایی 98 آموزش و پرروش بیش از نیمی از استخدامی ها را به خود اختصاص داده است و در شغل دبیر ریاضی در اکثر استان های ایران جذب نیرو صورت می گیرد، جهت ثبت نام در این آزمون استخدامی باید از طریق وبسایت سازمان سنجش اقدام کنید، در شش دوره گذشته آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، 5 دروه آن توسط سازمان سنجش برگزار شده است که تمام دفترچه سوالات این آزمون ها در لینک ابتدای صفحه قابل دانلود می باشد.

سایر نکات مرتبط
قابل ذکر می باشد که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای مشاغل دیگری از جمله کارشناس امور آزمون و متصدی امور بانکی نیز از رشته ریاضی و رشته های ریاضیات جذب نیرو صورت می گیرد.
1398/07/6
1398/03/8 17:08
سلام ،چرا سوالات تخصصی آزمون دبیری ریاضی موجود نیست؟
از کجا میتونم پیداش کنم؟
دانلود تست
سلام درس اصول آموزش ریاضی موجود است، از کنار از وبسایت روی درس مورد نظر کلیک کنید
1397/02/5 14:10
سلام
چقدر درد سر داره پیدا کردن یه مطلب در سایت شما
من کد خریداری کردم ازتون و فقط میخوام سوالای تخصصی دبیری ریاضی سالهای قبل رو دانلود کنم
لطفا زودتر پاسختون رو برام ایمیل کنید
دیر میشه
دانلود تست
سلام
درخواست شما ثبت شد
1396/12/28 05:23
سلام اینجانب دکترا آمار دارم، با توجه به این که آمار در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس جذب می شوند، آیا اینجانب با مدرک دکترا حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارم؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، باید منتظربمانید ولی احتمالا فقط کارشناسی و کارشناسی ارشد بتوانند ثبت نام کنند، مگر این که با مدرک کارشناسی ارشدتان ثبت نام کنید. و اسمی از مدرک دکتری نیاورید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات