دانلود سوالات استخدامی هنرآموز (استاد کار کامپیوتر)

 
جامع ترین بسته استخدامی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای شغل هنراموز کامپیوتر را دارند، هم اکنون در وبسایت دانلودتست و از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد.
دفترچه سوالات تخصصی و عمومی این خوشه شغلی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به همراه جزوه و تست با پاسخ برای تمامی سرفصل های اعلام شده همه و بیشتر در لینک زیر:
لینک دانلود: دانلود منابع استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز کامپیوتر)

سرفصل های عمومی و تخصصی آزمون
برای رشته کامپیوتر در آموزش و پرورش در دو شغل هنرآموز کامپیوتر و استادکار کامپیوتر جذب نیرو صورت می گیرد، دروس عمومی آزمون استخدامی برای تمام مشاغل مشترک است که شامل همان هفت درس اصلی آزمون های استخدامی زیر نظر سازمان سنجش یعنی زبان انگلیسی، فارسی، الهیات،هوش، اطلاعات عمومی،ریاضی و آمار می باشد.
دروس و سرفصل های تخصصی برای این دو شغل متفاوت است، برای هنرآموز کامپیوتر دروس تخصصی شامل: ذخیره و بازیابی اطلاعات، برنامه نویسی پیشرفته، شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه، ساختمان داده ها، طراحی الگوریتم و پایگاه داده می باشد و برای استادکار کامپیوتر نیز دفترچه تخصصی شامل دروس برنامه سازی کامپیوتر - بسته های نرم افزاری و کارگاه - شبکه های  سخت افزار و کارگاه - Access کامپیوتری - بانک اطلاعاتی سیستم عامل می باشد.

رشته های تحصیلی مورد نیاز در این شغل
برای رشته های تحصیلی و مقاطع تحصیلی مجاز به ثبت نام نیز بین استادکار کامپیوتر و هنرآموز کامپیوتر تفاوت وجود دارد، 
رشته شغلی هنرآموز کامپیوتر با توجه به خاص بودن آن در حال حاضر تنها از رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر و در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جذب نیرو انجام می دهد و این که آیا رشته های دیگری مثل علوم کامپیوتر و یا فناوری اطلاعات در سالهای آتی به رشته های تحصیلی مورد نیاز برای این شغل اضافه خواهند شد خیر مشخص نیست و بهتر است با آمدن دفترچه، به دفترچه راهنمای آزمون مراجعه کنید.
برای شغل استادکار کامپیوتر نیز درمقطع کاردانی رشته های زیر جذب نیرو صورت می گیرد:
كاردانی فنی نرم افزار كامپیوتر - كاردانی فنی سخت افزار كامپیوتر - كامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات و ارتباطات

و نکته پایانی این که با عضویت در کانال تلگرام استخدام دولتی می توانید به صورت لحظه ای از اخبار استخدامی آموزش و پرورش آگاه شوید.
در بخش مشاوره استخدامی وبسایت که از منوی بالای سایت قابل دسترسی است نیز می توانید از کارشناسان ما در مورد آزمون های استخدامی مشاوره رایگان بگیرید.

1398/07/14
1397/03/28 16:29
سلام
سوالات تخصصی هنرآموز کامپیوتر پاسخ نامه تشریحی نداره. حتی فقط گزینه
دانلود تست
سلام
یا فایل در حال حاضر فاقد پاسخنامه تشریحی است
1397/03/12 01:34
سلام برای دانلود رمز ورود میخواد میشه بگید چی بزنم وارد بشم ضروریه
دانلود تست
با سلام از لینک زیر رمز را دریافت کنید
http://downloadtest.ir/post/24
1397/03/7 17:56
سلام
دانلود تست
سلام بفرمایید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات