دانلود سوالات استخدامی مراقب سلامت

 
در این بخش به خوشه شغلی مراقبت سلامت پرداخته ایم، این شغل از مشاغل آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد. تمام اطلاعات لازم برای کسانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش به عنوان این شغل را دارند، در این بخش به صورت کامل ذکر شده است، سایر اطلاعات مورد نیاز خود را می توانید در بخش نظرات بدست بیاورید.
لینک دانلود: دانلود منابع استخدامی آموزش و پرورش (مراقب سلامت
)
سرفصل های عمومی و تخصصی آزمون
آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار خواهد شد که منابع عمومی برای تمامی مشاغل مشترک می باشد، جهت مشاهده سرفصل های عمومی آزمون اینجا کلیک کنید.
سرفصل های تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای خوشه شغلی مراقبت سلامت شامل دروس ذیل می باشد:
کلیات خدمات بهداشتی - آموزش بهداشت و ارتباطات  تغذیه و بهداشت - مواد غذایی  بهداشت مدارس - آخرین دستورالعمل برنامه ایمنسازی - کشوری، کمکهای اولیه

رشته های تحصیلی مورد نیاز در این شغل
رشته های تحصیلی و مقاطع تحصیلی که می توانند به عنوان شغل مراقبت سلامت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنند شامل مقاطع و رشته های تحصیلی بهداشت عمومی - بهداشت مدارس - پرستاری - تغذیه و  مامایی صورت می گیرد.

روش های موفقیت در این شغل
به بخش مشاوره استخدامی مراجعه کنید و برای مطالعه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش مقالات کوتاه نحوه مطالعه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مطالعه کنید.

آگهی های استخدامی این شغل
آزمون استخدامی آموزش و پرروش سال 98 در 30 آبان برگزار می گردد و آزمون استخدامی بعدی آموزش و پرورش در سال 99 برگزار می گردد، جهت پیگری آخرین اخبار استخدامی آموزش و پرروش سال 99 به لینک زیر مراجعه کنید:
1398/07/20
1398/07/11 15:10
چرا جزوه تخصصی برای مراقب سلامت نذاشتین؟؟
دانلود تست
سلام جزوه برای کدام درس؟
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic