استخدام تامین اجتماعی سال 98 + سوالات استخدامی

 
آخرین اخبار استخدامی سازمان تامین اجتماعی را در این صفحه می توانید مشاهده کنید، همچنین از طریق لینک زیر می توانید جامع ترین بسته استخدامی برای استخدام سازمان تامین اجتماعی را دریافت کنید:
.....................................................................................................................
خبر 13 اردیبهشت
سازمان تامین اجتماعی در سال تیر ماه 98 برای دو استان در کشور آزمون استخدامی برگزار می کند.
بر اساس اطلاعیه منتشر شده در وبسایت تامین اجتماعی این آزمون استخدامی ویژه استان های لرستان و آذربایجان شرقی می باشد و ثبت نام در آزمون از تاریخ 19 خرداد ماه،یعنی هفته آینده از طریق وبسایت همین سازمان انجام خواهد گرفت، آزمون کتبی نیز در مورخه 7 تیر برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه استخدامی تامین اجتماعی مراجعه کنید.

خبر 30 آبان
ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 97 از امروز مورخه 30 آبان ماه در 14 استان کشور آغاز گردید، جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.
همچنین شرکت کار و تامین وابسته به سازمان تامین اجتماعی نیز 340 نفر را در شهرهای مختلف ایران در مقطع تحصیلی دیپلم برای شغل نگهبانی استخدام می کند، جهت مشاهده جزئیات این آزمون استخدامی به این صفحه مراجعه کنید.

خبر 4 شهریور 97
آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1397، از فردا مورخه 5 شهریور ماه در وبسایت سازمان تامین اجتماعی، جهت مشاهده شرایط ثبت نام و ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 97 به این لینک مراجعه کنید.

خبر 22 تیر 97
آزمون استخدامی سراسری سازمان تامین اجتماعی کشور در تابستان 97 برگزار خواهد شد، ثبت نام در این آزمون استخدامی از مرداد ماه آغاز خواهد شد و قبل از ثبت نام، دفترچه راهنمایی آزمون که شامل شرایط کامل شرکت در این آزمون استخدامی می باشد، منتشر خواهد شد، همچنین در همین صفحه اخبار استخدام تامین اجتماعی به صورت لحظه ای منتشر خواهد شد.

خبر 27 بهمن
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری آزمون استخدامی به صورت سراسری در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای تفرش، اوایل آبان ماه امسال خبری در خصوص جذب نیروی بومی در درمانگاه تامین اجتماعی تفرش منتشر شد.
این درمانگاه در سال ۹۴ کلنگ‌زنی شد و پس از ماه‌ها تاخیر در افتتاح، در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می رسد. بر اساس اعلام مسئولان، ۱۵ نفر در این مرکز درمانی مشغول به کار خواهند شد.
با توجه به نزدیک شدن زمان افتتاح این مرکز درمانی، هنوز خبری از برگزاری آزمون‌های استخدامی نشده است که این موضوع مورد مطالبه جوانان تحصیلکرده تفرشی است.
برگزاری سراسری آزمون جذب نیروی انسانی سازمان تامین اجتماعی
محمد حسینی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ندای تفرش، در این خصوص گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده قرار بود جذب نیروی انسانی مورد نیاز اعم از کادر خدماتی، پزشکی و سایر نیروهای انسانی مورد نیاز برای مراکز تامین اجتماعی شهرستان‌های فراهان و تفرش، در بهمن ماه انجام شود.
حسینی ادامه داد: اما بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، آزمون سراسری جذب نیروی انسانی مورد نیاز در کشور در اردیبهشت ماه سال ۹۷ انجام می‌شود. لذا در راستای کاهش هزینه‌ها، آزمون استخدامی برای جذب نیروی مراکز تامین اجتماعی فراهان و تفرش به سال آینده موکول شد.
اولویت جذب نیروی بومی در شهرستان‌های تفرش و فراهان
وی افزود: با اطلاع‌رسانی آگهی سراسری سازمان تامین اجتماعی جهت جذب نیرو، نیروی مورد نیاز این مراکز در شهرستان‌های تفرش و فراهان با اولویت جذب نیروی بومی انجام می‌شود.
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر شعبه اداری تامین اجتماعی شهرستان فراهان راه‌اندازی شده است اما به دلیل عدم برگزاری آزمون، از نیروهای تامین اجتماعی استانی استفاده می‌شود.
درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود
حسینی اضافه کرد: در صورت افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در دهه فجر امسال، از نیروهای تامین اجتماعی استان استفاده می‌شود تا پس از پایان مراحل جذب و استخدام، نیروهای جدید جایگزین شوند.
وی در خصوص میزان پیشرفت ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی تفرش خاطرنشان کرد: ساختمان درمانگاه حدود ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تجهیزات آن تهیه شده است. تلاش‌ها و پیگیری‌ها نیز بر این است که این ساختمان در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.
1398/03/25