استخدام شرکتهای آب و فاضلاب شهری در سراسر کشور + سوالات استخدامی

 
شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی) در ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور که در اسفند 97 برگزار خواهد شد شرکت خواهد داشت، جزئیات دقیق این آزمون استخدامی در دفترچه راهنمایی منتشر شده در مورخه 30 دی ماه توسط جهاد دانشگاهی منتشر شده است، بر همین اساس برای آمادگی در این آزمون استخدامی می توانید بسته جامع استخدامی دستگاههای اجرایی کشور را از لینک زیر دریافت کنید:
..............................................................................
دباره آزمون استخدامی آب و فاضلاب 97
این آزمون استخدامی به صورت مشترک با آزمون دستگاهی های اجرایی برگزار خواهد شد، سازمان آب و فاضلاب یکی از فعال ترین سازمان ها در این آزمون استخدامی به لحاظ تعداد نیروی جذب شده خواهد شد، ثبت نام در این آزمون استخدامی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در مشاغل زیر صورت می گیرد:
حسابدار - کارشناس آزمایشگاه و کنترل کیفی آب و فاضلاب - کارشناس امور آموزشی - کارشناس امور اداری - کارشناس امور سخت افزار رایانه - کارشناس برنامه ریزی طرح های آب و فاضلاب - کارشناس برنامه و بودجه - کارشناس بهره برداری از تاسیسات آب و فاضلاب - کارشناس تحلیل گر سیستم - کارشناس حقوقی - کارشناس خدمات مشترکین آب و فاضلاب - کارشناس راهبری حراست - کارشناس روابط عمومی - کارشناس طراحی و نظارت براجرای تاسیسات آب و فاضلاب

آزمون های استخدامی استخدام شرکتهای آب و فاضلاب شهری در سراسر کشور در مهر ماه برگزار می گردد، ثبت نام در این آزمون های استخدامی از روز یکشنبه مورخه 21 مرداد ماه آغاز خواهد شد، شرکت های آب  فاضلاب شهری زیر نظر وزارت نیرو می باشند و قبولی شما در این آزمون استخدامی به منزله استخدام شدن شما در وزارت نیرو خواهد بود، این آزمون استخدامی دو ماه بعد از پایان ثبت نام در مهر ماه برگزار خواهد شد.
تمام مراحل این آزمون استخدامی به صورت استاندارد و زیر نظر سازمان سنجش برگزار خواهد شد، ثبت نام در استخدام شرکت های آب و فاضلاب شهری نیز توسط سازمان سنجش انجام خواهد شد.
جهت اطلاع از آزمون استخدامی شرکت های آب و فاضلاب به این لینک مراجعه کنید.

سوالات استخدامی شرکت های آب و فاضلاب
جامع ترین بسته استخدامی شرکت های آب و فاضلاب، شامل جزوه و جدیدترین نمونه سوالات برای تمامی دروس به همراه اصل دفترچه سوالات عمومی و تخصصی تمامی رشته های تحصیلی مورد نیاز را می توانید از لینک زیر هم اکنون دریافت کنید.

شرایط خاص استخدام در  شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)
از پذیرفتهشدگان نهایی آزمون، تعهد خدمتی به صورت محضری مبنی بر عدم درخواست جابجایی محل خدمت به مدت ده سال اخذ خواهد شد.
سـهمیه ۵ درصد ایثارگران و ۳ درصد معلولین در آگهی استخدامی تفکیک و مشخص شده است و داوطلبانی که می خواهند سهمیه مربوط برای ایشان اعمال گردد صرفا می بایست شغل محل های مشخص شده را انتخاب نمایند.
در مورد شرکت های آب و فاضلاب
قانون تشکیل «شرکت‌های آب وفاضلاب» درتاریخ چهارم اسفند ۱۳۶۹ تصویب و ابلاغ شد. براساس این قانون ایجاد وبهره‌برداری از شبکه‌های توزیع آب شهری و جمع‌آوری وانتقال و تصفیه فاضلاب شهرها برعهده شرکت‌های مستقلی با عنوان شرکت‌های آب وفاضلاب استانی که زیر نظر وزارت نیرو انجام وظیفه می‌کنند؛ گذاشته شد.
در مجموع نزدیک به 50 شرکت آب و فاضلاب در سطح کشور موجود می باشد که هر کدام نیز دارای تارنمای مخصوص به خود می باشد، جهت کسب اطلاع در مورد هر یک از شرکت های آب و فاضلاب تهران و سایر استان ها و شهرستان ها به لینک زیر مراجعه کنید.

با توجه به تازه تاسیس بودن شرکت های آب و فاضلاب که زیر نظر وزارت نیرو می باشند، نیاز به نیروی بیشتر در این سازمان ها هر روز بیشتر احساس می گردد، امیدواریم که شما به عنوان انسانی لایق برطرف کننده این کمبود باشید.

1397/11/6
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic