فردا آغاز مصاحبه های استخدامی پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

 
آزمون پنجم دستگاههای اجرایی کشور در 15 تیر ماه برگزار شد و نتایج اولیه این آزمون در طی چند هفته گذشته اعلام شد که از طریق این لینک می توانید از نتیجه آزمون خود مطلغ گردید.
بر همین اساس مصاحبه های این استخدامی از فردا در سازمان های مختلف برگزار کننده این استخدامی آغاز خواهد شد، در ابتدا لینک دانلود منابع مصاحبه استخدامی آمده است و سپس جدول زمان بندی شرکت در مصاحبه های استخدامی به تفکیک دستگاههای اجرایی کشور

جدول زمانبندی مصاحبه های استخدامی

متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش برای دعوت شدگان به مصاحبه استخدامی به شرح زیر می باشد:
پیرواطلاعیه مورخ 7/5/1397 این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی كه براساس اطلاعیه مذكور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارك به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارك و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌كننده بررسی و تأیید گردیده، می‌رساند، كه براساس اعلام نتیجه بررسی مدارك از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی سازمان دامپزشكی كشور،سازمان شیلات كشور، وزارت راه وشهرسازی،سازمان حفاظت محیطزیست،وزارت اموراقتصادی ودارایی،سازمان بیمه سلامت،سازمان ملی زمین ومسكن و سازمان اوقاف وامورخیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب كارنامه از ساعت 18 (6 بعدازظهر) روز شنبه مورخ 97/06/24 برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان فوق‌الذكر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در كارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ 97/06/22 لغایت روز شنبه مورخ 97/06/24 با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌كننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مكان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

ردیف

نام دستگاه

تاریخ مراجعه به سایت دستگاه

آدرس دستگاه

1

وزارت اموراقتصادی ودارایی

97/06/24

WWW.MEFA.GOV.IR

2

وزارت راه وشهرسازی

97/06/22

WWW.MRUD.IR

3

سازمان حفاظت محیط زیست

97/06/22

WWW.DOE.IR

4

سازمان دامپزشكی كشور

97/06/24

WWW.IVO.IR

5

سازمان شیلات كشور

97/06/24

WWW.SHILAT.COM

6

سازمان بیمه سلامت

97/06/24

WWW.IHIO.GOV.IR

7

سازمان ملی زمین ومسكن

97/06/22

WWW.NLHO.IR

8

سازمان اوقاف وامورخیریه

97/06/24

WWW.OGHAF.IR

توجه:

·         عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مكان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

·         بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود كه داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی درصورت صدور حكم استخدامی، حكم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تذكر: پذیرفته‌شدگان نهایی ‌هریك ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران ‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً درصورت صحت مدرك و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از 70 درصد نمره آزمون كتبی و 30 درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یك برابر ظرفیت موردنیاز اعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذكر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید كه واحد پاسخگویی غیرحضوری پنجمین آزمون استخدامی متمركز دستگاههای اجرایی كشور سال 1397 منحصراً در رابطه با كارنامه آزمون برای كلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان درصورت نیاز می توانند سؤالات خود را درخصوص مندرجات كارنامه حداكثر تا تاریخ 1397/7/8 با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن 42163 با پیش شماره 021 در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اكیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مكاتباتی كه بعد از تاریخ 1397/7/8 ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

1397/06/21
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.