دانلود سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور

 
سازمان امور مالیاتی کشور در ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور شرکت خواهد داشت، از طریق لینک زیر می توانید به دسترسی به اصل دفترچه سوالات تمام دروه های گذشته دستگاه های اجرایی کشور خود را برای این آزمون استخدامی آماده کنید:

درباره آزمون
آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در سال 97 به همراه 19 دستگاه اجرایی کشور در ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد،
سازمان امور مالیاتی دارای دو شرط خاص در این آزمون استخدامی برای ثبت نام شدگان دارد، اول این که از پذیرفته شـدگان نهایی آزمون، تعهد خدمتی به صورت محضری مبنی بر عدم درخواست تغییر شغل محل و انتقال به ادارات کل و سایر دستگاه های اجرایی کشور، به مدت ده سال اخذ خواهد شد.
دوم این که نظر به اینکه استخدام داوطلبـان از محل باقیمـانده مجوز استخدامی شمـاره ۱۷۵۶۳۴/ت ۴۸۵۲۱ هـ مـورخ ۸/۹/۱۳۹۱ می باشد و سـهمیه ۲۵ درصـد ایثارگران از محل مجوز یاد شـده، در آزمون های اسـتخدامی گذشته تکمیل گردیده است، لذا مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران در صورت ثبت نام در آزمون، صرفاً در شرایط آزاد با سایر داوطلبان رقابت خواهند کرد.
دو شرط بالا برای استخدام پیمانی بود، شرط دیگری نیز وجود دارد که برای داوطلبین استخدام قراردادی است مبنی بر این که از پذیرفته شـدگان نهایی آزمون، تعهد خدمتی به صـورت محضـری مبنی بر عدم درخوا سـت تغییر شغل محل و انتقال به ادارات کل و سـایر دستگاه های اجرایی کشور، به مدت پنج سال اخذ خواهد شد. بدیهی است اخذ تعهد پنج ساله، الزامی برای تمدید قرارداد پذیرفته شده بعد از سال اول، برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.
سازمان امور مالیاتی قبلا در اولین آزمون استخدامی که توسط دستگاه های اجرایی برگزار شده بود نیز شرکت داشت که آن آزمون در سال 94 برگزار شد و سوالات استخدامی این آزمون از طریق لینک بالا قبل دسترسی است، همچنین در سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور نیز سازمان امور مالیاتی شرکت داشت، آن آزمون در سال 95 برگزار شد و اصل دفترچه سوالات این آزمون نیز در لینک بالا قابل دانلود می باشد.
و اما آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در سال 97 باز هم همزمان با آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برگزار خواهد شد، ثبت نام در این آزمون استخدامی که برای ششمین بار است برگزار می گردد از یکشنبه هفته آینده مورخه 30 دی ماه آغاز خواهد شد، ثبت نام در این آزمون استخدامی از طریق وبسایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir صورت خواهد گرفت.
اصلاحیه سازمان امور مالیاتی در مورد آزمون استخدامی 26 اسفند ماه برای استخدام پیمانی به شرح زیر می باشد:
شغل محل «مامور تشخیص مالیات» در استان «آذربایجان غربی- مهاباد» با ظرفیت یک نفر (مرد/زن) در سهمیه آزاد به دفترچه راهنما اضافه شد
این سازمان همچنین در مورد استخدام قراردادی اصلاحیه ای را به شرح زیر در 3 بهمن منتشر کرده است:
شغل محل «فعالیت های مربوط به کارشناسان امور مالی» در استان «آذربایجان غربی- مهاباد» با ظرفیت یک نفر (مرد/ زن) در سهمیه آزاد به دفترچه راهنما اضافه شد.

درباره سازمان امور مالیاتی
لازم است که قبل از شرکت در هر آزمونی، در مورد آن سازمان اطلاعات اولیه را بدست بیاورید، این کار باعث روشن شدن راه شما برای شنایی منابع بهتر برای آزمون استخدامی خواهد شد، بهترین کار برای آشنایی با سازمان امور مالیاتی وبسایت رسمی این سازمان به نشانی e3.tax.gov.ir می باشد.
1397/11/3
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.