سه شنبه پایان قطعی مهلت ثبت نام در آزمون دستگاه های اجرایی اسفند 97

 
آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اسفند 97 این بار بر خلاف دوره های گذشته توسط جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد، مهلت ثبت نام در این آزمون استخدامی تا تاریخ 9 بهمن اعلام شده است و تاکید شده است که به هیچ عنوان مهلت ثبت نام در این آزمون استخدامی تمدید نخواهد شد، با توجه به این که جهاد دانشگاهی تا کنون آزمون استخدامی بزرگی برگزار نکرده است نمی توان در مورد هشدار های آن اظهار نظر قطعی کرد ولی بر اساس تاکیدهای مکرری که هنگام ثبت نام و در دفترچه ذکر شده است بسیار بعید به نظر میرسد که مهلت ثبت نام در آزمون تمدید شود لذا به هیچ عنوان ثبت نام خود را به روزهای بعد از ثبت نام موکل نکنید، همچنین با توجه به ترافیکی که در روزهای پایانی و ساعات پایانی ثبت نام صورت می گیرد و ممکن است مشکلاتی برای خودتان نیز پیش آید اگر قصد ثبت نام در آزمون را دارید به در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنید.
سوالاتی که ممکن است در مورد این آزمون پیش آید در زیر آمده است:
آیا دفترچه سوالات آزمون های استخدامی دوره های قبل موجود و در دسترس می باشد؟ بله می توانید از این لینک دریافت کنید.
با توجه به این که آزمون امسال توسط جهاد دانشگاهی برگزار می گردد، آیا آزمون استخدامی امسال نسبت به دوره های قبل تغییر خواهد  (پاسخ در اینجا)
آزمون های استخدامی بانک ملت و صادرات نیز مرتبط به آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی است؟ خیر این آزمون ها به صورت مستقل و جداگانه برگزار می شود و سرفصل های آزمون نیز متفاوت از آزمون دستگاه های اجرایی می باشد.
آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی برگزار می گردد؟ قرار بود در صورت تاخیر در برگزاری آزمون ششم دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش نیز در این آزمون استخدامی شرکت کند ولی با توجه به برگزاری این آزمون استخدامی در زمان مقرر شده، آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز در زمان تعیین شده یعنی در بهار 98 به صورت جداگانه و یا به صورت مشترک با آزمون استخدامی هفتم دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد.
با توجه به این که در این آزمون به دلیل دانشجو بودن شرایط ثبت نام ندارم، آزمون استخدامی بعدی دستگاه های اجرایی چه زمانی برگزار خواهد شد؟ با توجه به توضیحاتی که قبلا نیز به صورت جامع داده شد، آزمون استخدامی بعدی دستگاه های اجرایی کشور در نیمه اول سال 98 برگزار خواهد شد و زمان آزمون به صورتی خواهد بود که فارغ التحصیلان سال تحصیلی 97 - 98 نیز قادر به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هفتم باشند.


1397/11/6
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic