ساعات پایانی ثبت نام در استخدام اسفند 97 دستگاه های اجرایی

 
همانطور که پیش بینی می شد و اعلام شده بود، مهلت ثبت نام در زمان مقرر بدون حتی یک روز تمدید به پایان رسید و اکنون دیگر امکان ثبت نام در این آزمون استخدامی وجود ندارد، آزمون استخدامی در تاریخ 17 اسفند برگزار خواهد شد.
.................................................
در حال گذراندن ساعات پایانی زمان تعیین شده برای ثبت نام آزمون استخدامی ششم دسنگاه های اجرایی کشور هستیم، لذا اگر در بین دوستان و آشنایان خود کسی را دارید که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی داشته باشد و افرادی که می شناسید که بیکار هستند ولی به دلیل ارتباط کم با فضای مجازی از اخبار آزمون های استخدامی مطلع نمی شود، به آنها اطلاع رسانی کنید، چرا که بسیار بعید به نظر می رسد که مهلت ثبت نام در این آزمون تمدید شود و در در ساعات پایانی امروز زمان ثبت نام به پایان خواهد رسید.
برای ثبت نام در این آزمون استخدامی و شرایط ثبت نام در آزمون می توانید هم اکنون به وبسایت جهاد دانشگاهی مراجعه کنید، در این آزمون استخدامی از بین اکثر رشته های تحصیلی معتبرجذب نیرو صورت می گیرد.
جهت مراجعه به صفحه ثبت نام در آزمون استخدامی به این لینک مراجعه کنید.
جهت دریافت دفترچه آخرین آزمون های برگزار شده دستگاه های اجرایی به این لینک مراجعه کنید
قابل ذکر می باشد که آزمون های استخدامی تغییری نسبت به قبل نداشته است و تنها برگزار کننده آزمون تغییر کرده است و متولی اصلی آزمون باز هم سازمان اداری و استخدامی کشور می باشد که رویه کلی آزمون بر همان اساس آزمون های گذشته می باشد.
در صورتی که به هر دلیل امکان ثبت نام در این آزمون برای شما مقدور نشد، آزمون بعدی به زدی طی چند ماه آینده برگزار خواهد شد.

1397/11/10
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic