نوروز 98 مبارک، در سال جدید شاد باشید و کارمند!

 
نوروز سال 1398 را به شما تبریک عرض می کنیم، سالی شادتر از امسال را برایتان آرزو داریم، یکی از آرزوهای کسانی که کاربر دانلود تست هستند طبیعتا کارمند شدن و استخدام در یک سازمان دولتی است، لذا ما برای شما کارمند شدن را نیز آرزو داریم.
آرزوی خوب برای دیگران باعث می شود که انرژی مثبت دریافت کنند و اگر این انرژی مثبت منجر به تلاش بیشتر شود، طبیعتا در نهایت منجر به موفقیت نیز خواهد شد.
پس در سال جاری با آرزوهای خوب و انرژی های مثبتی که دریافت می کنید تلاش تان را بیشتر کنید تا به آنچه که شایسته آن هستید و دوست دارید برسید.
در سال آینده آزمون استخدامی آموزش و پرورش را پیش رو داریم و البته دو دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد که دوره اول آن در بهار 98 خواهد بود، بر این اساس در ابتدای سال آینده دو آزمون استخدامی بزرگ را خواهیم داشت که فرصت مناسبی است تا با کمی تلاش به هدف خود برسید.
توجه داشته باشید که موفقیت بیشتر از آنکه که مرتبط با تلاش زیاد باشد، وابسته به تلاش درست است، توصیه می کنیم تمرکز خود را روی کتاب های اصلی و هسته ای بگذارید و از مطالعه کتاب های فرعی و پراکنده در فرصت کم خود داری کنید
باز هم سال جدید را به شما تبریک عرض می کنیم، امیدواریم سالی بهتر از هر سالتان داشته باشید، در نهایت شاید باشید و کارمند!

1397/12/27
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic