استخدام نهاد ریاست جمهوری سال 98 + سوالات استخدامی

 
نهاد ریاست جمهوری در خرداد 98 آزمون استخدامی خود را به همکاری سازمان سنجش برگزار می کند، ثبت نام در این آزمون استخدامی از یکشنبه هفته آینده یعنی پنجم خرداد آغاز خواهد شد.
در زیر جزئیات بیشتری از این آزمون استخدامی آورده ایم، در ابتدا قابل ذکر می باشد که منابع استخدامی آمادگی برای این آزمون بر اساس سرفصل های اعلام شده از لینک زیر قابل دریافت می باشد:
لینک دانلود: دانلود سوالات استخدامی نهاد ریاست جمهوری (به زودی فایل های بیشتری به این بخش اضافه خواهد شد)

نکته: این آزمون استخدامی تنها ویژه کسانی است که هم اکنون در نهاد ریاست جمهوری مشغول به کار هستند و تنها در تبدیل شدن استخدام آنها به قراردادی باید در این آزمون استخدامی شرکت کنند، ثبت نام در این آزمون استخدامی هم اکنون از طریق وبسایت سازمان سنج در حال انجام می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام
همانطور که ذکر شده ثبت نام در 5 خرداد از طریق وبسایت سازمان سنجش انجام خواهد شد. مهلت ثبت نام تنها یک هفته می باشد و در تایخ 11 خرداد مهلت ثبت نام به اتمام خواهد رسید.

زمان برگزاری آزمون
آزمون در پایان ماه جاری یعنی 31 خرداد ماه برگزار خواهد شد، کارت ورود به جلسه آزمون چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق وبسایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

رشته های تحصیلی مورد نیاز
ثبت نام در این آزمون از مقاطع تحصیلی لیسانس و بالاتر صورت می گیرد و لیست دقیق رشته های مورد نیاز در هنگام آغاز ثبت نام در همین صفحه و در وبسایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.

منابع و سرفصل های آزمون
آزمون در دو بخش تخصصی و عمومی برگزار می گردد، دروس تخصصی بر اساس هر رشته شغلی متفاوت می باشد و دروس عمومی بر اساس آخرین آزمون های سازمان سنجش شامل دروس ریاضی وآمار مقدماتی - زبان انگلیسی - زبان و ادبیات فارسی - معارف اسلامی - فناوری اطلاعات - اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی و استعداد و هوش می باشد که در صورت تغییر در اطلاعیه 5 خرداد اطلاع رسانی خواهد شد.
جزوه و نمونه وسوالات این دروس به همراه پاسخ از این لینک قابل دریافت می باشد

1398/03/8
1398/03/5 16:12
کجای سایت سنجش هس دقیقا؟؟ مطمئنید؟
دانلود تست
سلام
در لینک زیر ثبت نام در حال انجام است
http://www.sanjesh.org/group.aspx?gid=11
1398/03/4 10:54
ممنون بابت اطلاع رسانی
1398/03/3 21:45
با نام و یاد خدای عزو جل