استخدام بانک اقتصاد نوین: ثبت نام رایگان و بدون نیاز به مدارک

 
با توجه به سوالات زیادی که کاربران در مورد استخدام بانک افتصاد نوین می پرسند چند نکته را در مورد این آزمون استخدامی ذکر می کنیم:

سوال: رشته من نیز می تواند در آزمون شرکت کند؟
پاسخ: ثبت نام در این آزمون استخدامی رایگان است و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید در آزمون ثبت نام کنید، لذا با هر رشته تحصلی که هستید اگر تنها 5 دقیقه زمان دارید در آزمون ثبت نام کنید و خیلی نگران رشته و گرایش خود نباشید، هر چند سرفصل کلی رشته های مورد نیاز را در این صفحه ذکر کرده ایم.

سوال: منابع آزمون چیست و آزمون به چه صورتی برگزار می گردد؟
پاسخ: در مورد نحوه برگزاری آزمون و سرفصل های آزمون چیز در این اطلاعیه ذکر نشده است، شاید استخدام به صورت مصاحبه باشید و شاید از طریق برگزاری آزمون استخدامی باشد، در سال های گذشته بانک اقتصاد نوین استخدام خود را از طریق برگزاری آزمون های استخدامی انجام می داد که اصل دفترچه سوالات این آزمون از طریق این لینک قابل دریافت می باشد تا با نحوه برگزاری آزمون و سرفصل های آزمون بیشتر آشنا شوید.

سوال: امکان وارد کردن اطلاعات و انتخاب گزینه ها را ندارم
پاسخ: ممکن است مشکل از مرورگر شما باشید و یا از گوشی شما، بهتر است با یک گوشی دیگر، یا ترجیحا با کامپیوتر و مرورگرم کروم ثبت نام کنید که در این صورت مشکلی نخواهید داشت.

سوال: آیا آزمون استخدامی دیگری در حال حاضر در حال ثبت نام می باشد؟
پاسخ: در کانال تلگرام ما به نشانی downloadtest می توانید آخرین اطلاعیه های استخدام دولتی از جمله آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی و وزارت بهداشت که به زودی برگزار خواهد شد را پیگیری کنید.


1398/05/13