سوالات دروس عمومی آزمون های استخدامی سازمان سنجش از چه کتاب های مطرح می گردد؟

 
سوالی که تا کنون زیاد پرسیده شده است و تا کنون زیاد نیز به آن پرداخته ایم، این بوده که سوالات دروس عمومی آزمون های استخدامی سازمان سنجش از چه کتاب های مطرح می گردد؟

همانطور که گفتم قبلا در مورد منابع اصلی طراحی سوال در آزمون های استخدامی توضیح داده ایم که در بخش مشاوره استخدامی وسایت می توانید مشاهده کنید ولی نکته ای که در این بخش می خواهیم به آن تاکید کنیم، آزمون های استخدامی سازمان سنجش می باشد.

آزمون های استخدامی از دو بخش عمومی و تخصصی تشکیل شده است که در این پست بحث ما دروس عمومی است، آزمون های استخدامی سازمان سنجش برای دروس عمومی بیشتر از کتاب های دوره دبیرستان مطرح می گردد و منبع اصلی طراحی سوال برای آزمون های که زیر نظر سازمان سنجش برگزار یم گردد کتاب های تحصیلی دوره متوسطه است.

این نکته را به این دلیل گفتیم که به عنوان مثال در آزمون استخدامی سال گذشته دستگاه های اجرایی که توسط جها دانشگاهی برگزار گردید، نحوه طراحی سوال و منابع طراحی سوال تغییرات زیادی نسبت به سالهای گذشته داشت و ممکن است بررسی آزمون استخدامی سال گذشته تا حدودی شما را به اشتباه بیندازد.

لذا توصیه می کنیم تمرکز شما بیشتر روی دفترچه سوالات 5 دوره اولیه استخدامی دستگاه های اجرایی باشد چرا که تمام 5 دروه اول توسط سازمان سنجش برگزار گردیده است و دوره هفتم نیز توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد و آزمون های استخدامی سازمان سنجش همیشه از یک قالب استاندارد و به نسبت یکسان تشکیل می گردد.

در مورد منابع طراحی سوال برای دروس تخصصی نیز در بخش مشاوره استخدامی سایت که لینک آن در ابتدای متن قرار گرفت توضیح داده ایم.

در صورت نیاز به دانلود جزوه های استخدامی دروس عمومی به همراه نمونه سوالات با پاسخنامه هر یک از دروس می توانید از لینک زیر استفاده کنید:
1398/07/28
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic