مهلت ثبت نام در آزمون های استخدامی دیگر تمدید نمی گردد؟

 
راستش را بخواهید، چه خوب که دیگر تمدید نمی شود!
در طی چند سال اخیر آزمون های استخدامی که توسط سازمان سنجش برگزار می گردد دیگر تمدید نمی شود، اگر به صورت کلی و آینده نگرانه نگاه کنیم، این یک خبر بسیار خوب است، عاد به این که همیشه یک فرصت دیگر وجود خواهد داشت در زندگی ما بسیار خطرناک است، باید یاد بگیریم که در اولین فرصت بدست آمده آنچه که لازم است انجام دهیم را انجام دهیم و این عادت که در بین ایرانی ها بسیار بابت شده است که از شنبه شروع خواهیم کرد را فراموش کنیم، شاید دیگر شنبه ای در کار نباشد.

در آزمون استخدامی سالهای گذشته دستگاه های اجرایی بعد از پایان مهلت ثبت نام در آزمون معمولا چند روزی مهلت ثبت نام در آزمون مجدد تمدید می گردید. جالب است بدانید که در فقط در همان مهلت تمدید ثبت نام بیش از 100 هزار نفر در آزمون ثبت نام کردند، شاید حتی بیشتر از روزهای که مهلت قانونی برای ثبت نام بود.

این یعنی دو حالت، یا ما عادت کرده ایم که کارهای خود را به آخرین روز ممکن موکل کنیم که بسیار خطرناک است و یا این که نسبت به آزمون اگاهی نداشته ایم که باز هم خوشایند نیست کسی که به دنبال کار و اشتغال در آزمون های استخدامی است با وجود این همه رسانی اینترنتی و... نسبت به زمان آزمون آگاه نباشد و در پی آن نیز نباشد.

و البته این یک خبر خوش برای کسانی است که توانسته اند در آزمون ثبت نام کنند چرا که با داوطلبان کمتری رقابت خواهند کرد و احتمال و شانس موفقیت آنها افزایش خواهد یافت.

برای شما آرزوی موفقیت داریم و برای کسانی که مهلت ثبت نام در این آزمون برای آنها فراهم نشد آرزوی تلاش بیشتر در جهت آگاهی و عمل
1398/08/2
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic