بعد از مدت ها دوری به دلیل مشکلات اینترنت از امروز برگشتیم!

 
متاسفانه دقیقا یک مانده به آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دقیقا زمانی که اکثر داوطلبان به اینترنت و موتورهای جستجو جهت دانلود فایل های آموزشی و اطلاع از آخرین اخبار آزمون نیاز داشتند، با مشکلات اینترنت مواجه شدیم و تمام سرویس های خارجی از جمله گوگل از دسترس خارج بود و موتو جستجوی های داخلی حتی از جستجو یک وبلاگ هم وضعیت بسیار بدتری داشت و آنچه که در نتیجه جستجو قرار می گرفت تقریبا هیچ ربطی به آنچه که شما جستجو کرده اید نداشت، مثل این که یک دیتابیس با 10 رکورد داشته باشد و بدون توجه به این که شما چه واژه ای را جستجو می کنید همان 10 رکورد را به شما نمایش دهد. دقیقا به همین افتضاحی که عرض کردم.

با این وجود امروز که بیش از یک هفته از برگزاری آزمون گذشته است مجدد برگشته ایم و به زودی نبودن این مدت را جبران خواهیم کرد.
اصل دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده آموزش و پرروش و سایر دستگاه های اجرایی به زودی برای دانلود در وبسایت قرار خواهد گرفت.

در مورد مباحث آمادگی برای جلسات مصاحبه های استخدامی به زودی موضوعات بسیار جذاب تری را در وبسایت قرار خواهیم داد، همیشه این نکته را از ما به یاد داشته باشید که بیشتر از آنچه که چقدر می دانید اهمیت داشته باشید، توانایی ارائه دادن توانایی هایتان اهمیت دارد. ما در این راه به شما کمک خواهیم کرد.

در نهایت کانال ما نیز فعال می باشد و اخبار فوری و مهم در کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

1398/09/9
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات