اعلام نتایج هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در هفته آینده

 
هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در حالی در مورخه 30 آبان یعنی حدود یک ماه قبل برگزار  شد که بیش از نیم ملیون نفر در این آزمون شرکت داشتند و منتظر اعلام نتایج این آزمون هستند.

بر اساس اخبار منتشر شده توسط صدا سیما، نتایج این آزمون استخدامی هفته آینده، یعنی هفته اول دی ماه اعلام خواهد شد.
نتایج اعلام شده دو برابر ظرفیت می باشد و داوطلبانی که در مرحله اولیه قبول شوند باید برای پذیریش نهایی مراحل مصاحبه و گزینش را نیز طی کنند.
در این آزمون استخدامی 20 دستگاه اجرایی شرکت داشتند که همانطور که می دانید بیشترین جذب مربوط به وزارت آموزش و پرورش و سپس وزارت بهداشت بود که البته دفترچه راهنمای آزمون وزارت بهداشت به صورت جداگانه منتشر گردید.

در سال آینده دو دوره دیگر از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برگزار خواهد شد که اولین آزمون استخدامی سال 98 که هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیز می باشد در تابستان 99 برگزار خواهد شد.

بعد از اعلام نتایج جهت مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 30 آبان 98 می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

در نهایت قابل ذگر می باشد برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت نیز که دفترچه آن به صورت جداگانه منتشر شده بود بیش از 100 هزار نفر شرکت کرده بودند که حدود 20 هزار نفر یعنی 20 درصد در مرحله اولیه قبول خواهند شد که درصد بالای محسوب می گردد، همچنین در نهایت 10 هزار نفر یعنی 50 درصد از این افراد و 10 درصد از کل شرکت کنندگان به استخدام وزارت بهداشت در بخش های مختلف درخواهند آمد.1398/09/23
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات