آزمون استخدام بعدی چه زمانی برگزار می گردد؟

 
هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برگزار شد و بسیاری منتظر ااعلام نتایج هستند و البته بسیاری دیگر نیز به دلایلی مثل عدم توانایی شرکت در آزمون قبلی منتظر آزمون استخدامی بعدی هستند.
در سالهای اخیر تقریبا اصلی ترین آزمون های استخدامی سازمان های دولتی به صورت مشترک و فراگیر تحت عنوان استخدام دستگاه های اجرایی انجام می شود، این آزمون قرار بود هر سال دو نوبت برگزار گردد که پیش بینی می شود در سال جاری به دلیل شرایط خاصی که بر کشور حاکم است با تنها همین یک دوره ای که برگزار شده است سال را به انتها برسانیم و در سال جاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار نگردد.

پیش بینی می شود آزمون استخدامی بعدی دستگاه های اجرایی در سال 99 و در تابستان برگزار گردد.
برای قبولی در آزمون های استخدامی مطالعه زیاد لازم نیست، بلکه مطالعه درست است که شما را به قبولی در آزمون می رساند.
بهتر است که دفترچه سوالات آزمون های استخدامی سالهای گذشته را که در وبسایت قرار داده شده است بررسی کنید تا با نحوه طراحی سوال و منابع اصلی طراحی سوال در آزمون ها آشنا شوید و از مطالعه منابع متفرقه که نامناسب خودداری کنید.

در آزمون استخدامی امسال دستگاه های اجرایی بیش از 30 هزار نفر پذیریش نهایی خواهند شد و با توجه به این که در سال جاری تنها یک آزمون برگزار گردید، اگر شرایط مناسب باشد در آزمون سال بعد هم حجم زیادی پذیریش در آزمون خواهیم داشت و تنها یک مطلعه منظم حتی میانگین روزی یک الی دو ساعت هم شما را به موفقیت در این آزمون خواهند رساند.
جهت دریافت منابع استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از لینک زیر اقدام کنید.


1398/10/5
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات