وضعیت آزمون های استخدامی سال 99 در شرایط بحران کرونا

 
در حالی که قرار بود در سال جاری دو دوره آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار گردد، به دلیل شرایط موجود و بحران کرونا که به طول بسیار وخیمی دامن گیر سلامت مردم و اقتصاد ایران شده است وضعیت آزمون های استخدامی را در حال حاضر در هاله ای از ابهام قرار داده است.

در حالی که حتی وضعیت آزمون های بسیار اساسی از جمله کنکور سراسری نیز هنوز مشخص نیست و تمام مراکز آموزشی در تعطیلی مطلق به سر می برند صحبت در مورد آزمون های استخدامی پیش رو کمی غیر ممکن می باشد.

با توجه به شرایط موجود یکی از بیشترین بخش های که در سال جاری کمبود نیرو در آن احساس گردی بخش پرستاری می باشد که تعداد بسیار زیاد ترک کار در این مدت داشته ایم و البته تعدادی نیز در راستای حفاظت از جان هم نوعانشان جان خود را از دست داده است.

یکی دیگر از سازمان های که در کمبود نیرو مواجه است و در سال جاری آزمون استخدامی بزگزار خواهد کرد آموزش و پرورش می باشد که در طی چند سال اخیر بیشترین جذب نیرو را در بین تمام سازمان های دولتی داشته است.

در بین رشته های تحصیلی، رشته های مرتبط با پرستاری، دبیری و معلمی، کامپیوتر و حسابداری و مدیریت در آزمون های استخدامی بیشترین جذب را دارد.

در حال حاضر فرصت و تعطیلی های فعلی بهترین فرصت برای آمادگی در آزمون های استخدامی می باشد که از منوی کنار وبسایت می توانید در ورد هر یک از آزمون های استخدامی دلخواه خود منابع استخدامی را دریافت و مطالعه کنید.
1399/01/20
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic