آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 در تابستان با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می گردد

 
خبر 3 خرداد
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور می گوید: طبق قانون برنامه ششم توسعه سالانه باید ۳ درصد از حجم دولت (به غیراز وزارت آموزش و پرورش) کاسته شود، با این حال قانونگذار اجازه داده تا به ازای هر سه خروجی، یک نیروی جدید در بدنه دولت جذب شود. برهمین اساس قرار است در سال‌جاری ۳۵ تا ۴۰ هزار نفر در دستگاه‌های مختلف استخدام شوند.‌

خبر 20 اردیبهشت
آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 که هشتمین دوره برگزاری این آزمون های استخدامی می باشد در سال 99 با وجود مسئله کرونا برگزار خواهد شد.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد آزمون استخدامی سال جاری گفت: با وجود شیوع بیماری کرونا اما بر اساس اقدامات مقابله‌ای خوبی که انجام گرفته پیش بینی می‌شود آزمون استخدامی در تابستان امسال با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شود.

آقای جمشید انصاری همچنین اعلام کردند که با توجه به نیاز اعلامی دستگاه‌های اجرایی برای نیروی انسانی پیش بینی می‌شود امسال 40 هزار نیروی جدید از طریق آزمون استخدام شوند.

آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا توسط سازمان سنجش برگزار می گردد، بیشترین جذب در آزمون های استخدامی مربوط به وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت می باشد.

یکی دیگر از بخش های که در آزمون استخدامی سال 99 احتمالا جذب بیشتری خواهد داشت بخش نیروی خدماتی می باشد که پیش بینی می شود 5000 هزار نفر در این زمینه جذب دستگاه های دولتی گردند و لذا مقاطع تحصیلی دیپلم نیز در این آزمون استخدامی شانس زیادی برای استخدام شدن در دستگاه های دولتی را خواهند داشت.

نکته: برای دریافت منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و دریافت دفترجه سوالات آزمون های دوره های گذشته به  این لینک مراجعه کنید.
1399/03/3
1399/03/3 18:24
با سلام در مقطع تحصیلی دیپلم ملاک سن چه قدر است لطفا اطلاع رسانی کنید با تشکر
دانلود تست
سلام
ممکن است هر سال شرایط تغییر کند ولی اگر شرایط همانند سال قبل باشد از لینک زیر می توانید برای هر مقطع تحصیلی سن مجاز را مشاهده کنید:
http://downloadtest.ir/post/913
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات