استخدام نهاد کتابخانه های عمومی سال 96

 
خبر 29 مهر --- استخدام کتابدار در بانک مرکزی
بانک مرکزی در آزمون استخدامی پاییز 96 خود که ثبت نام در آن از هم اکنون آغاز شده است، کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی (کارشناسی ارشد کتابداری) استخدام می کند، مهلت ثبت نام در این آزمون استخدامی کمتر از دو هفته می باشد، اگر قصد شرکت در این آزمون استخدامی را دارید، جهت ثبت نام و مشاهده شرایط کامل اینجا کلیک کنید.
برای دانلود نمونه سوالات استخدامی و بسته جامع استخدامی بانک مرکزی نیز می توانید به این لینک مراجعه کنید.
همچنین یکی از کاربران درخواستی را داشتند که در ذیل درخواست این کاربر گرامی به همراه پاسخی از دانلود تست آمده است:
درخواست کاربر: سلام. من فارغ التحصیل رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستم و مدت هشت سال است که بیکارم چرا که هیچ نهاد یا سازمانی غیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور کتابداران بیکار را به رسمیت نمی شناسد و قبول نمی کنند .چرا کتابداران بیکار مانند سایرین نمی توانند در آزمون های استخدامی که از سوی سازمان سنجش برگزار می شود شرکت کنند هیچ اسم و رسمی از کتابداری و کتابداران در آزمون های استخدامی وجود ندارد چرا؟؟؟ چرا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کتابداران جایی ندارند؟؟ در حالی که آموزش و پرورش دو الی سه سال گذشته چندین آزمون برگزار کرده ولی متاسفانه در هیچ کدام کتابداری جذب نکرده مگر نه اینکه همه مدارس چه ابتدایی و چه متوسطه و راهنمایی مگر کتابخانه ندارند پس چرا از فارغ التحصیلان بیکار این رشته استفاده نمی کنند ؟؟یا همه سازمان ها کتابخانه ندارند که از فارغ التحصیلان این رشته استفاده کنند و از بیکاری این قشر تا اندکی جلوگیری شود چه کتابخانه های عمومی باشد و چه تخصصی و چه آموزشگاهی. پس تکلیف ما کتابداران بیکار در جامعه چیست ؟؟ و چرا مسولین پایخ گو نیستند و جواب قانع کننده نمی دهند لطفا انتشار یابد تا به گوش مسولین اعم از نهاد و سایر مسولین رسانده شود تا ما کتابداران بیکار فکر و چاره ای اندیشیده شودبا برگزاری آزمون های استخدامی . کتابدار فارغ التحصیل و بیکار جامعه.
پاسخ دانلود تست: کاربر گرامی، تمام آنچه که گفتید بسیار به حق است و این بی عدالتی در حق دانش آموختگان رشته تحصیلی کتابداری بسیار نادیده گرفته شده است، لیکن از آزمون های استخدامی که اکنون در حال برگزاری می باشد و کتابدار نی جذب می کنند، بانک مرکزی است که لینک آن در ابتدای همین خبر آمده است، امیدواریم هر چه زودتر از فرهیختگان کتابداری شاغل کشور باشید.

خبر 28 مهر
یکی از کاربران وبسایت سوال ذیل را از ما پرسیده بود، با توجه به این که احتمال مطالعه این بخش توسط مسئولین نهاد می رود، سوال این کاربر گرامی را در این بخش قرار داده ایم، و البته آنچه که در توان ما بوده پاسخی نیز داده ایم:
سلام. آیا تا پایان سال 96 آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد یا خیر؟ و امسال هم مانند سال های قبل (سه سال متوالی ) که هیچ آزمون استخدامی برای فارغ التحصیلان کتابداری از سوی این نهاد برگزار نشده است همچنان منتظر خواهیم ماند؟ چرا که محدودیت های بسیاری مانند سن ،در پیش پا می گذارند که در سال آتی هم نمی توانیم.در سال 97 چطور ؟ آیا آزمونی برگزار خواهد شد یا خیر؟چرا مسوولان پاسخ گو نیستند در حالی که هر سال بر تعداد فارغ التحصیلان بی کار این رشته ( کتابداری)افزوده می شود در حالی که من بار ها و بارها به نهاد ایمیل زده ام ولی کسی پاسخگو نیست و جوابم را نمی دهد.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و بیکار جامعه. رشته کتابداری. لطفا منعکس شود و پاسخ داده شود.
پاسخ دانلود تست: کاربر گرامی، در مورد این که آزمون استخدامی نهاد در سال جاری برگزار خواهد شد یا خیر، هنوز وضعیت مشخص نیست، تا کنون در سال 96 آزمون نهاد برگزار نشده است، هر چند خبرهای مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی در اسفند ماه سال جاری بود، ولی نهاد کتابخانه ها اعلام کرده است که فعلا تصمیمی در مورد آزمون استخدامی در سال 96 گرفته نشده است. لیکن اگر آزمون استخدامی در سال 96 برگزار نگردد، در سال 97 باید برگزار گردد، چرا که نیاز به نیروی جدید دارند.

یکی دیگر از کاربران نیز درخواست ذیل را داشتند، ما درخواست ایشان را در سایت منتشر می کنیم، به این امید که توسط مسئولین دیده و شنیده شود.
سلام و عرض ادب من رشته کتابداری پزشکی ام 11 ساله ک بیکارم خواهش میکنم: 1. فقط رشته کتابداری پذیرش کنید برای استخدامی در سمت کتابدار 2. لطفا موافقت وزیر آموزش پرورش رو بگیرید برای درنظرگرفتن سهمیه نیروی کتابدار در استخدامی آموزش پرورش باتشکر

خبر 15 مرداد
با وجود خبرهای که از برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی در سال 96 به ما رسیده است، در وبسایت نهاد کتابخانه های عمومی اطلاعیه ای صادر شده است که خبر ما را تکذیب کرده است، ما به تنهای نمی توانیم برگزاری آزمون استخدامی در نهاد کتابخانه های عمومی را تکذیب و یا تایید کنیم و اخباری که بدست ما رسیده است از دست اندرکاران نهاد کتابخانه های عمومی بوده است و دانلود تست به خودی خود هیچ خبری را منتشر نمی کند، لیکن جهت رسالتی که داریم، اطلاعیه نهاد کتابخانه های عمومی را در ذیل منتشر می کنیم.
«روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پی درج خبری با موضوع «برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 96» که در روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شده، ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد: تصمیمی برای جذب نیرو توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال جاری وجود ندارد، جهت مشاهده این اطلاعیه در وبسایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور به این لینک مراجعه کنید.»

خبر 23 تیر: با توجه به ایمیل های زیاد کاربران در مورد آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی سال 1396، به اطلاع می رساند، هنوز اطلاعیه رسمی در مورد آزمون استخدامی سال 96 منتشر نشده است و آنچه که ذکر می گردد بر اساس شنیده ها است، لیکن پیش بینی می شود که آزمون استخدامی سال 1396 نهاد کتابخانه های عمومی در نیمه دوم سال جاری و به احتمال بیشتر در فصل زمستان برگزار گردد. در صورتی که اخبار موثق تری در مورد این آزمون استخدامی منتشر گردد در همین بخش قرار خواهد گرفت.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بر اساس شنیده ها از یک منبع آگاه، نهاد کتابخانه های عمومی در حال آماده سازی مقدمات برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی می باشد.
با این وجود چنانچه که گفته شده است، مدت زمان آماده سازی مقدمات اولیه برگزاری آزمون استخدامی و سنجش نیروهای مورد نیاز در شهرهای مختلف کشور، چند ماهی طول خواهد کشید و احتمال می رود که این آزمون در سال آینده یعنی در سال 96 برگزار گردد.
بر خلاف روند معمولی آزمون های استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی، در آزمون استخدامی سال گذشته نهاد کتابخانه های عمومی برای اولین بار تنها از رشته کتابداری جذب نیرو صورت گرفت و تمامی افراد استخدام شده فارغ التحصیل از رشته کتابداری و یا همان علم اطلاعات و دانش شناسی بودند.
یک تفاوت اساسی دیگر برای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی در سال گذشته، منابع و سرفصل های آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی بود، در آزمون استخدامی سال گذشته برای اولین بار تنها از دروس تخصصی آزمون گرفته شد، برای توجه به اهمیت این نکته همین بس که حتی شرکت های بسیار تخصصی از جلمه شرکت نفت و گاز هم در آزمون استخدامی از دروس عمومی نیز استفاده می کنند و این مسئله نه تنها در نهاد کتابخانه های عمومی بلکه در بین تمامی آزمون های استخدامی دستگاههای دولتی یک استثنا مثبت به حساب می آید.
بر این اساس اگر قصد آمادگی برای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی را دارید، بهترین منبع، منابع آزمون استخدامی سال گذشته می باشد، در وبسایت دانلود تست سعی شده است تمامی کتب اعلام شده توسط نهاد کتابخانه های عمومی خلاصه سازی گردد. بر همین اساس می توانید منابع آمادگی در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی را از لینک زیر دانلود کنید.
دانلود منابع آمادگی در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی (به محض انتشار اطلاعیه)

1396/08/5
1396/08/21 17:38
سلام ممنون بابت پاسخدهی شما بزرگواران .ا تکلیف افرادی که در آزمون 94ذخیره بودن چی میشه ینی دوباره باس آزمون بدهندیا نه؟ از طرف دیگه افرادی که امسال واجد الشرایط آزمون استخدامی میشن چی میشه تکلیفشون اگه ذخیره ها در الویت باشند؟؟؟؟ ممنونم اگه جواب بدین
دانلود تست
سلام
در مورد ذخیره ها بعد از انتشار اطلاعیه آزمون استخدامی ذکر خواهند کرد که چه شرایطی خواهند داشت.
1396/07/20 18:10
ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺍﺯﻣﻮﻥ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﺎ ﭼﻪ ﮔﻨﺎﻫﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺍﯾﻦ ﺭﺷﺘﻪ ﺧﻮﻧﺪﯾﻢ ،.ﺍﺯ ﺩﺑﯿﺮ ﻧﻬﺎﺩ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﻣﺘﻘﺎﻋﺪ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ~~ﺭ~ﺭﻭ~ﺭﻭﺭ~ﺭﻭﺭﺵ~ﺭﻭﺭﺵ ﺍﺯ ﮐﺘﺎﺑﺪﺍﺭﯼ ﻫﻢ ﺑﮕﯿﺮﻥ،
دانلود تست
کاربر گرامی، بهتر است تنها منتظراستخدامی نهاد نباشید و در این فرصت سعی کنید در هر جای مرتبطی که می توانید کار کنید که حتی اگر حقوق خوبی نداشته باشید، سابقه کار شما به تقویت رزومه شما کمک کند و راحت تر در استخدامی های نهاد و شاید جای بهتر پذیریش شوید.
1396/07/20 18:09
ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺍﺯﻣﻮﻥ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﺎ ﭼﻪ ﮔﻨﺎﻫﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺍﯾﻦ ﺭﺷﺘﻪ ﺧﻮﻧﺪﯾﻢ ،.ﺍﺯ ﺩﺑﯿﺮ ﻧﻬﺎﺩ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻣﺴﻮﻟﯿﻦ ﻣﺘﻘﺎﻋﺪ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ~~ﺭ~ﺭﻭ~ﺭﻭﺭ~ﺭﻭﺭﺵ~ﺭﻭﺭﺵ ﺍﺯ ﮐﺘﺎﺑﺪﺍﺭﯼ ﻫﻢ ﺑﮕﯿﺮﻥ،
دانلود تست
به پاسخ داده در کامنت قبلی توچه کنید
1396/05/22 16:48
ینی استخدامی نیس ؟؟؟چیکااااار کنیم پس؟؟؟خدایاااا
دانلود تست
باید صبر کند، انشاالله که باشد، این آزمون تنها خبر را تکذیب کرده ولی نگفته است که حتما آزمون نخواهند داشت
1396/05/14 09:35
بله داخل سایت نهاد
این هم لینکش
http://eform.iranpl.ir/Portal/home/?news/446010/446286/744810/%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-96-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%DA%A9%D8%B0%DB%8C%D8%A8-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-
دانلود تست
سپاس از شما
1396/05/7 08:26
سلام،سایت نهاد تکذیبش کرده گفته شایعه هست،آیا واقعا امسال استخدامی هست
دانلود تست
با سلام چه تکذیبیه ای؟ تو خود سایت نهاد؟
1396/05/1 11:38
ممنونم از اطلاع رسانیتون.
منم امیدوارم امسال بگیرن. خسته شدیم واقعا
دانلود تست
انشاالله
البته دانشگاه علامه نیز چند وقت پیش آزمون داشت، شما می توانستید در آن آزمون شرکت کنید، اخبار استخدامی را پیگیر باشید، شاید سازمان های دیگری هم جذب کتابدار داشته باشند.
1396/04/28 09:53
بله سایت خود نهاد نوشته بود فعلا تصمیمی ندارن و از سایت خودشون پیگیر باشیم البته چن ماه پیش. شما از کجا میدونین که استخدامی داره؟
دانلود تست
گفته شده بود که در حال تدارک برای آزمون استخدامی هستند، طبیعتا زمان زیادی برای برگزاری یک آزمون استخدامی خواهد برد، ولی این که به سال بعد موکل شود، تا حدودی بعید است، امیدواریم که این آزمون در همین سال جاری برگزار گردد
1396/04/26 08:39
سلام
ینی وااااقعا امید وار باشیم ؟96 استخدامی هست؟پس چرا تو سایت نهاد نوشته تصمیمی فعلا نداریم 96 نیرو بگیریم؟
دانلود تست
سلام کاربر گرامی
کدام لینک؟ سایت خود نهاد؟، لینک را بگذارید تا اعتبار آن بررسی شود
1396/04/23 15:20
سلام یکی از شرایط بومی بودن در ازمون 94این بود که شوهر 4سال سابقه بیمه در شهر مورد نظر داشته باشد
دانلود تست
معمولا بر اساس سالهای گذشته به این صورت بوده است که افراد پذیرفته شده که در مصاحبه رد شده اند در لیست ذخیره قرار میگیرند و در اولویت بالاتری نسبت به سایر افراد هستند.
1396/04/23 15:19
سلام یکی از شرایط بومی بودن در ازمون 94این بود که شوهر 4سال سابقه بیمه در شهر مورد نظر داشته باشد
دانلود تست
در سالهای گذشته روال به این صورت بوده است که افرادی پذیرفته شده در مرحله اولیه که در مصاحبه رد شده اند در لیست ذخیره قرار می گیرند، اما شرایط سال جاری باید اعلام شود و بر آن اساس برنامه ریزی کرد.
لیکن توصیه می گردد در صورتی که زمان دارید، بعد از اعلام زمان آزمون امسال، مطالعه داشته باشید و با آمادگی در آزمون شرکت کنید، به هر حال باید مرحله اولیه را با موفقیت پشت سر بگذارید و به مرحله مصاحبه دعوت شوید.
جهت پاسخ دهی مناسب تر و در صورتی که تمایل به ارسال پاسخ به ایمیل تان را دارید، ایمیل خود را با دقت و به درستی وارد کنید.
1396/04/23 15:11
سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم شرایط بومی بودن و شرایط سنی ازمون سال 96چگونه خواهد بود
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی
شرایط آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی معمولا زیاد تغییر می کند، با انتشار اطاعیه جزئیات دقیق آن در همین بخش قرار خواهد گرفت
موفق باشید
1396/04/23 15:04
سلام من سال94 در ازمون رتبه قبولی اوردم ولی سابقه بیمه شوهرم از 4سال کمتر بود تایید نشدم ممکنه امسال تو ازمون بعدی تو اولویتباشم
دانلود تست
سلام
برای استخدامی سابقه بیمه شوهر مگر نیاز است؟
1396/04/15 07:01
باسلام

لطفا اعلام کنید ازمون استخدامی امسال حدودا" کی هست هر سال تیرماه بود ولی امسال خبری نیست
دانلود تست
سلام کاربر گرامی، زمان دقیق هنوز اعلام نشده است، ولی پیش بینی می شود که اسفندماه باشد، با این وجود تاریخ دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد
موفق باشید
1396/04/14 10:32
با سلام و احترام
میخاستم بدونم این آزمون نهاد اگه انشاءالله امسال برگزار بشه چه تاریخی هست نیمه اول یا نیمه دوم ساله
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، بر اساس آنچه که از منابع غیررسمی گفته شده است، احتمالا در نیمه دوم سال برگزار خواهد شد، با این حال شما پیگیر اخبار باشید به محض اخبار جدیدتر در همین بخش اعلام خواهیم کرد
موفق باشید
1396/02/29 22:02
سلام یه سوال داشتم، آیا در سال ۹۶نهاد کتابخانه عمومی استخدامی دارد یا خیر؟
لطفا پاسخ بدهید اگر اطلاع دارید.
با تشکر
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی

بر اساس آنچه که شنیده شده است، در نهاد کتابخانه ها در حال بررسی میزان نیرو در مناطق مختلف جهت برگزاری آزمون استخدامی هستند، انشالله که همینگونه باشد
موفق باشید
1396/02/29 17:53
با سلام
میخاستم بدونم امسال نهاد کتابخانه عمومی استخدامی دارد؟؟؟
با تشکر
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، در کامنت قبلی پاسخ داده شد، لیکن به صورت خلاصه باید خدمتتان عرض کنیم که بر اساس آنچه شنیده شده است، در حال تدارک برگزاری آزمون استخدامی هستند.
انشالله که همینگونه باشد.
موفق باشید
1396/02/22 22:19
سلام من در ازمون 94 نهاد شرکت کردم جزو افراد ذخیره هستم طبق گفته در ازمون های بعدی از افراد ذخیره استفاده میشه ایا چنین چیزی صحت داره
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، اگر مدیریت فعلی نهاد تغییری نکند، احتمال زیاد بر اساس همان اصول و استانداردهای قبلی و رعایت حق تمامی افراد باشد، و از افراد ذخیره نیز استفاده شود.
لیکن در صورت تغییر در مدیریت نهاد، پیش بینی در مورد نحوه استفاده از افراد ذخیره شده سخت می باشد
1396/01/25 09:25
من رشتم کتابداری است الان جایی نیست استخدام بشم میشه بگین امسال یعنی در سال 96 نهاد کتابخانه ها استخدامی می پذیره یا ن ممنون میشم اگه جواب بدین
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی
بر اساس آنچه که گفته شده است، نهاد کتابخانه های عمومی برای امسال در حال تدارک آزمون استخدامی می باشد.
انشااله که این آزمون به زودی برگزار گردد و شما نیز در این آزمون موفق باشید.
1396/01/25 09:25
من رشتم کتابداری است الان جایی نیست استخدام بشم میشه بگین امسال یعنی در سال 96 نهاد کتابخانه ها استخدامی می پذیره یا ن ممنون میشم اگه جواب بدین
دانلود تست
کاربر گرامی، پاسخ شما در کامنت قبلی داده شد.
موفق باشید
1396/01/25 09:25
من رشتم کتابداری است الان جایی نیست استخدام بشم میشه بگین امسال یعنی در سال 96 نهاد کتابخانه ها استخدامی می پذیره یا ن ممنون میشم اگه جواب بدین
دانلود تست
پاسخ شما در کامنت قبلی ارائه شد.

کاربران گرامی در صورتی که نیاز دارند پاسخ را در ایمیل خود دریافت کنند، لطفا ایمیل خود را نیز یاداشت کنند و در متن کامنت ذکر کنند که پاسخ به ایمیل ارسال گردد.

موفق باشید
1395/12/11 14:12
باعرض سلام و خسته نباشید اگر فردی کتابدار قراردادی حق الزحمه باشد و در ازمون استخدامی نمره مطلوب را بیاورد باز هم تحقیق درمورد او صورت می گیرد ضمن اینکه در موقع قرارداد این تحقیق صورت گرفته است ممنونم
دانلود تست
با سلام
قطعا در این مورد شما در الویت استخدام خواهید بود، هر چند احتمال تحقیق برای شما نسبت به فردی که تا کنون برای او به تحقیق نرفته اند کمتر است، ولی نمی توان با قطعیت گفت که دیگر تحقیق صورت نخواهد گرفت، اکثر به همین صورت است که مجدد تحقیق صورت نمی گیرد ولی در همین نهاد کتابخانه های عمومی بعضا پیش آمده است که مجدد برای یک فرد برای تحقیق رفته اند.
موفق باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.