استخدام نهاد کتابخانه های عمومی سال 97

 
در زیر آخرین اطلاعیه ها و اخبار مرتبط با آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی قرارمیگیرد، همچنین برخی از نظرات که نیاز به آگاهی مسئولین مربوطه باشد علاوه بر بخش نظرات، در انتهای مطالب نیز منتشر می شود.

16 شهریور ... پاسخ به سوال کاربران در مورد آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها در سال 97
سوال شما: سلام. شما که گفته بودید در سال 97 آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد و نوشته اید که این احتمال است که موکول شود به سال 97. پس کو؟؟؟ سال 97 هم از نیمه گذشت. و هنوز هیچ خیری نیست؟؟؟؟ آیا در سال 97 پس از گذشت چهار سال متوالی آزمونی خواهد بود یا تا سال 1400 هیچ آزمونی نیست چرا جواب سر بالا داده می شود و شفاف سازی نمی شودو همه فارغ التحصیلان این رشته را الکی امیدوار نگه میدارید. یک دفعه بگویید که نمیدانیم و خلاص. و چرا وعده های الکی داده و این سال را به سال بعد و آن سال موکول می کنید؟
پاسخ: البته این سوال بسیاری از کاربران است که اولا آیا در سال 97 آزمون داریم یا خیر و این که چرا ما گفته ایم آزمون برگزار می شود ولی خبری از آزمون نیست، ما هیچ وقت خبر قطعی از برگزاری آزمون استخدامی نداده ایم، هرچه که گفته ایم در همین بخش و همین مطلب موجود است، در سال 96 با پیگیری های که داشتیم گفتند که در حال تدارک برای برگزاری آزمون استخدامی هستند، البته آنها این خبر را رسانه ای نکردند و تنها با به سوال ما به دلیل پیگیری های انجام شده در همین حد پاسخ دادند، ولی ما هیچ اطلاع قطعی از این که آزمون برگزار خواهد شد یا خیر نداریم، بسیاری از مواقع به صورت رسانه ای سازمان های دولتی و وزای مختلف خبر از برگزاری آزمون می دهند و حتی ثبت نام آن اغاز می شود ولی در نهایت به صورت کلی آزمون لغو می شود، آزمون نهاد کتابخانه های عمومی سال 97 که حتی رسانه ای هم نشده است لذا نه می توان با قطعیت گفت که آزمون برگزار نمی شود و نه می توان برگزاری آزمون در سال 97 را تایید کرد، در صورتی که هر خبری تازه ای در مورد آزمون به دست ما برسد در همین بخش اطلاع رسانی خواهیم کرد.

19 دی .... آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی احتمالا در سال 97 برگزار گردد
هر چند تصمیم بر این بود که در زمستان 96 آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی برگزار گردد، ولی ظاهرا برگزاری این آزمون استخدامی به سال 97 موکل شده است. جهت اطلاع لحظه ای از آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی و استخدام کتابدار در سایر سازمان های دولتی می توانید کانال کانال اخبار استخدام دولتی شوید.

25 تیر
کابران وبسایت در مورد منابع آزمون های استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی سوال می پرسند و این که اگر قصد آمادگی در آزمون استخدامی را داشتند، باید مطالعه خود را بر اساس چه منابعی پیش بگیرند، هر چند احتمال تغییر در منابع آزمون استخدامی وجود دارد اما بر اساس آخرین استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی، آزمون تنها شامل سرفصل های تخصصی زیر بوده است و از دروس عمومی در آزمون هیچ سرفصلی نیامده است، در زیر سرفصل ها به همراه ضریب های هر یک از سرفصل ها و دروسی که از آنها سوال مطرح می گردد امده است:

19 دی .... برسد به دست آقای مختارپور
یکی از کاربران وبسایت کامنتی را نوشته بودند که مخاطب اصلی شان آقای مختارپور، دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی بود، بر همین اساس کامنت این دوستمان را که شاید درد و دل بسیاری از کتابداران باشد در این بخش قرار داده ایم تا برسید به دست آقای مختارپور، و البته تلاش خواهیم کرد این مطلب را به دست ایشان برسانیم.
خانم راحله: سلام. چرا آقای مختار پور به هیچ یک از کامنت هایی که از طرف فارغ‌التحصیل های بیکار کتابداری گذاشته شده پاسخ نمی دهد پس چگونه می گفت که من (آقای مختار پور) همه کامنت های گذاشته شده در لیزنا را مطالعه می کند و پاسخ قانع کننده می دهد. پس چرا جوابی داده نمی شود؟؟؟؟؟ الان نزدیک به دو الی سه سال است که کامنت ها گذاشته شده ولی متاسفانه به هیچ کدام جوابی داده نشده است چرا؟ ثانیا چرا آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها در این سه سال متوالی برگزار نشده است و آخرین آزمون آن به سال ۹۴ برمیگردد. فارغ‌التحصیل های بیکار کتابداری را هیچ سازمان یا ارگانی یا نهادی قبول نمی کند و ندارد. که به آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها متوسل شده اند و الا اگر برای این فارغ‌التحصیل های بیکار کتابداری مانند سایر رشته ها آزمون استخدامی از طرف سایر نهادها برگزار شود و کتابداری در آن نهاد ها و سازمان ها جایگاهی داشته باشد بعید می دانم که کتابدار های بیکار منتظر این آزمون استخدامی باشند پس تنها راه حل آن برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه است چه موقع و کی قرار است برگزار شود آیا اصلاً برگزار خواهد شد؟ یا برگزار نمی شود و ما بیکاران تا چه موقع باید منتظر بمانیم در صورتی که با محدودیت های مختلف مواجه خواهیم شد یا می شویم مانند (سن)لطفاً به گوش آقای مختار پور رسانده شود تا وضعیت ما فارغ‌التحصیلان بیکار کتابداری را درک کند هر چند بعید میدانم با این اوضاع و احوال. ما الان نزدیک چهار سال است که منتظر آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها هستیم. چرا به جای ما فارغ‌التحصیلان بیکار کتابداری باید افرادی که هیچ زمینه و تخصص از دانش کتابداری ندارند در کتابخانه ها مشغول به کار بوده و ما هم بیکار بمانیم؟؟؟؟ لطفاً منعکس شود تا امیدوارم روزی برای این سوالات پاسخی قانع کننده داده شود و اندکی از بیکاری فارغ‌التحصیلان کتابداری کاسته شود. منتظر آزمون استخدامی هستیم اگر طلسم نشده باشد!!!!!!!
من کتابدار هستم ولی مدت هشت سال است که بیکار هستم. چرا با برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه، فکری به حال فارغ‌التحصیل های بیکار کتابداری نمی کنید در حالی که موانع و مشکلات و محدودیت های سنی و دیگر محدودیت ها اجازه نخواهند داد. چرا پاسخ قانع کننده برای بیکاران کتابداری ندارید؟؟؟ چرا هیچ سازمان یا نهادی یا ارگانی دیگر کتابداری را به رسمیت نمی شناسد تا ما فارغ‌التحصیلان بیکار مانند سایر رشته‌ها بتوانیم در آزمون استخدامی ها شرکت کنیم و چرا ما باید فقط به آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها متوسل شویم؟؟؟؟ امیدوارم به گوش آقای مختار پور رسانده شود تا پاسخی قانع کننده داده شود ما فارغ‌التحصیلان بیکار کتابداری تا چه موقع و تا کی باید منتظر آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها باشیم؟؟؟ آیا در سال ۹۷ آزمون استخدامی نهاد برگزار خواهد شد؟ یا نه، الان سه سال متوالی هیچ آزمونی برگزار نشده چرا؟ ؟ امیدوارم این آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها را طلسم نکرده باشند تا ما هم بتوانیم در آزمون شرکت کنیم چون سایر نهادها و سازمان ها کتابداری را قبول نداشته و ندارند که ما فقط به آزمون استخدامی نهاد کتابخانه متوسل می شویم لطفا جوابی قانع کننده داده شود؟

خبر 4 آذر
در آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 96، بیش از 200 کتابدار جذب وزارت بهداشت خواهند شد، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود کتب استخدامی وزارت بهداشت به این لینک مراجعه کنید.

خبر 29 مهر --- استخدام کتابدار در بانک مرکزی
بانک مرکزی در آزمون استخدامی پاییز 96 خود که ثبت نام در آن از هم اکنون آغاز شده است، کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی (کارشناسی ارشد کتابداری) استخدام می کند، مهلت ثبت نام در این آزمون استخدامی کمتر از دو هفته می باشد، اگر قصد شرکت در این آزمون استخدامی را دارید، جهت ثبت نام و مشاهده شرایط کامل اینجا کلیک کنید.
برای دانلود نمونه سوالات استخدامی و بسته جامع استخدامی بانک مرکزی نیز می توانید به این لینک مراجعه کنید.
همچنین یکی از کاربران درخواستی را داشتند که در ذیل درخواست این کاربر گرامی به همراه پاسخی از دانلود تست آمده است:
درخواست کاربر: سلام. من فارغ التحصیل رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستم و مدت هشت سال است که بیکارم چرا که هیچ نهاد یا سازمانی غیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور کتابداران بیکار را به رسمیت نمی شناسد و قبول نمی کنند .چرا کتابداران بیکار مانند سایرین نمی توانند در آزمون های استخدامی که از سوی سازمان سنجش برگزار می شود شرکت کنند هیچ اسم و رسمی از کتابداری و کتابداران در آزمون های استخدامی وجود ندارد چرا؟؟؟ چرا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کتابداران جایی ندارند؟؟ در حالی که آموزش و پرورش دو الی سه سال گذشته چندین آزمون برگزار کرده ولی متاسفانه در هیچ کدام کتابداری جذب نکرده مگر نه اینکه همه مدارس چه ابتدایی و چه متوسطه و راهنمایی مگر کتابخانه ندارند پس چرا از فارغ التحصیلان بیکار این رشته استفاده نمی کنند ؟؟یا همه سازمان ها کتابخانه ندارند که از فارغ التحصیلان این رشته استفاده کنند و از بیکاری این قشر تا اندکی جلوگیری شود چه کتابخانه های عمومی باشد و چه تخصصی و چه آموزشگاهی. پس تکلیف ما کتابداران بیکار در جامعه چیست ؟؟ و چرا مسولین پایخ گو نیستند و جواب قانع کننده نمی دهند لطفا انتشار یابد تا به گوش مسولین اعم از نهاد و سایر مسولین رسانده شود تا ما کتابداران بیکار فکر و چاره ای اندیشیده شودبا برگزاری آزمون های استخدامی . کتابدار فارغ التحصیل و بیکار جامعه.
پاسخ دانلود تست: کاربر گرامی، تمام آنچه که گفتید بسیار به حق است و این بی عدالتی در حق دانش آموختگان رشته تحصیلی کتابداری بسیار نادیده گرفته شده است، لیکن از آزمون های استخدامی که اکنون در حال برگزاری می باشد و کتابدار نی جذب می کنند، بانک مرکزی است که لینک آن در ابتدای همین خبر آمده است، امیدواریم هر چه زودتر از فرهیختگان کتابداری شاغل کشور باشید.

خبر 28 مهر
یکی از کاربران وبسایت سوال ذیل را از ما پرسیده بود، با توجه به این که احتمال مطالعه این بخش توسط مسئولین نهاد می رود، سوال این کاربر گرامی را در این بخش قرار داده ایم، و البته آنچه که در توان ما بوده پاسخی نیز داده ایم:
سلام. آیا تا پایان سال 96 آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد یا خیر؟ و امسال هم مانند سال های قبل (سه سال متوالی ) که هیچ آزمون استخدامی برای فارغ التحصیلان کتابداری از سوی این نهاد برگزار نشده است همچنان منتظر خواهیم ماند؟ چرا که محدودیت های بسیاری مانند سن ،در پیش پا می گذارند که در سال آتی هم نمی توانیم.در سال 97 چطور ؟ آیا آزمونی برگزار خواهد شد یا خیر؟چرا مسوولان پاسخ گو نیستند در حالی که هر سال بر تعداد فارغ التحصیلان بی کار این رشته ( کتابداری)افزوده می شود در حالی که من بار ها و بارها به نهاد ایمیل زده ام ولی کسی پاسخگو نیست و جوابم را نمی دهد.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و بیکار جامعه. رشته کتابداری. لطفا منعکس شود و پاسخ داده شود.
پاسخ دانلود تست: کاربر گرامی، در مورد این که آزمون استخدامی نهاد در سال جاری برگزار خواهد شد یا خیر، هنوز وضعیت مشخص نیست، تا کنون در سال 96 آزمون نهاد برگزار نشده است، هر چند خبرهای مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی در اسفند ماه سال جاری بود، ولی نهاد کتابخانه ها اعلام کرده است که فعلا تصمیمی در مورد آزمون استخدامی در سال 96 گرفته نشده است. لیکن اگر آزمون استخدامی در سال 96 برگزار نگردد، در سال 97 باید برگزار گردد، چرا که نیاز به نیروی جدید دارند.

یکی دیگر از کاربران نیز درخواست ذیل را داشتند، ما درخواست ایشان را در سایت منتشر می کنیم، به این امید که توسط مسئولین دیده و شنیده شود.
سلام و عرض ادب من رشته کتابداری پزشکی ام 11 ساله ک بیکارم خواهش میکنم: 1. فقط رشته کتابداری پذیرش کنید برای استخدامی در سمت کتابدار 2. لطفا موافقت وزیر آموزش پرورش رو بگیرید برای درنظرگرفتن سهمیه نیروی کتابدار در استخدامی آموزش پرورش باتشکر

خبر 15 مرداد
با وجود خبرهای که از برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی در سال 96 به ما رسیده است، در وبسایت نهاد کتابخانه های عمومی اطلاعیه ای صادر شده است که خبر ما را تکذیب کرده است، ما به تنهای نمی توانیم برگزاری آزمون استخدامی در نهاد کتابخانه های عمومی را تکذیب و یا تایید کنیم و اخباری که بدست ما رسیده است از دست اندرکاران نهاد کتابخانه های عمومی بوده است و دانلود تست به خودی خود هیچ خبری را منتشر نمی کند، لیکن جهت رسالتی که داریم، اطلاعیه نهاد کتابخانه های عمومی را در ذیل منتشر می کنیم.
«روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پی درج خبری با موضوع «برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 96» که در روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شده، ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد: تصمیمی برای جذب نیرو توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال جاری وجود ندارد، جهت مشاهده این اطلاعیه در وبسایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور به این لینک مراجعه کنید.»

خبر 23 تیر: با توجه به ایمیل های زیاد کاربران در مورد آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی سال 1396، به اطلاع می رساند، هنوز اطلاعیه رسمی در مورد آزمون استخدامی سال 96 منتشر نشده است و آنچه که ذکر می گردد بر اساس شنیده ها است، لیکن پیش بینی می شود که آزمون استخدامی سال 1396 نهاد کتابخانه های عمومی در نیمه دوم سال جاری و به احتمال بیشتر در فصل زمستان برگزار گردد. در صورتی که اخبار موثق تری در مورد این آزمون استخدامی منتشر گردد در همین بخش قرار خواهد گرفت.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بر اساس شنیده ها از یک منبع آگاه، نهاد کتابخانه های عمومی در حال آماده سازی مقدمات برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی می باشد.
با این وجود چنانچه که گفته شده است، مدت زمان آماده سازی مقدمات اولیه برگزاری آزمون استخدامی و سنجش نیروهای مورد نیاز در شهرهای مختلف کشور، چند ماهی طول خواهد کشید و احتمال می رود که این آزمون در سال آینده یعنی در سال 96 برگزار گردد.
بر خلاف روند معمولی آزمون های استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی، در آزمون استخدامی سال گذشته نهاد کتابخانه های عمومی برای اولین بار تنها از رشته کتابداری جذب نیرو صورت گرفت و تمامی افراد استخدام شده فارغ التحصیل از رشته کتابداری و یا همان علم اطلاعات و دانش شناسی بودند.
یک تفاوت اساسی دیگر برای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی در سال گذشته، منابع و سرفصل های آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی بود، در آزمون استخدامی سال گذشته برای اولین بار تنها از دروس تخصصی آزمون گرفته شد، برای توجه به اهمیت این نکته همین بس که حتی شرکت های بسیار تخصصی از جلمه شرکت نفت و گاز هم در آزمون استخدامی از دروس عمومی نیز استفاده می کنند و این مسئله نه تنها در نهاد کتابخانه های عمومی بلکه در بین تمامی آزمون های استخدامی دستگاههای دولتی یک استثنا مثبت به حساب می آید.
بر این اساس اگر قصد آمادگی برای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی را دارید، بهترین منبع، منابع آزمون استخدامی سال گذشته می باشد، در وبسایت دانلود تست سعی شده است تمامی کتب اعلام شده توسط نهاد کتابخانه های عمومی خلاصه سازی گردد. بر همین اساس می توانید منابع آمادگی در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی را از لینک زیر دانلود کنید.
دانلود منابع آمادگی در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی (به محض انتشار اطلاعیه)

برخی از نظرات کاربران
بی نام: سلام. من 3ساله که کارشناسیم تمام شده هنوز منتظر آزمونم چرا شفاف سازی نمی کنید. از ترس اینکه آزمون برگزار شه و من گیر ارشد باشم جرات نکردم ادامه تحصیل بدم خیلی از دوستام قید هزینه را زدند فراگیر خوندن که زودتر تمام کنن. چرا زمان برگزاری آزمون نامشخص؟ در حالی که تعداد کتابخانه ها بسیار کم می باشد بجای اینکه سر هر کوچه بیرون بر سبز شه چرا کتابخانه نباشد چرا مسئولین فرهنگی کوتاهی می کنند؟ 4سال بدون فعالیت قشر جوان لطمه بزرگی را در آینده به جامعه وارد می کند حالا ما تخصص نداریم هیچی نمی گیم در10 سال آینده دودش تو چشمهای خودتون میره وقتی که قشر عظیم جوانان بیکار معتاد و اراذل و اوباش شدند بعد همه بیدار میشن اما چه فایده هم تقصیرها را گردن هم میندازن هم دیگه کار از کار گذشته. چرا کسی پاسخگو نیست مگر می شود یک ملت 80میلیون و اندی به کتابخانه نیاز نداشته باشند اگر هزینه نیس والا توی کانکسم میشه کار کرد ما که عارمان نمی شود این از ما. این میدون این هم شما...

سمیه: سلام. چرا تمام استخدامی های دولتی و خصوصی مانند: وزارت نیرو، آب و فاضلاب و آبخیزداری، محیط زیست، نفت، بانک، مالیاتی، امور اقتصادی و دارایی، آتش نشانی، دیوان اداری، حفاظت محیط زیست، منصب قضا، سازمان تامین اجتماعی، سازمان بیمه، علوم پزشکی،مجتمع فولاد و معادن، توسعه صنایع، شرکت گاز، شرکت های پیمانکاری، علم و فناوری، بنیاد مسکن، بهزیستی، املاک و اسناد، شرکت های حمل و نقل، نیروی انتظامی، پدافندها، ارتش، تصدی منصب قضا، آموزش و پرورش، وزارت راه و شهرسازی، سازمان اوقاف و امور خیریه و ... فقط و فقط از رشته های خاص خودشان برای استخدام استفاده می کنند و به هیچ عنوان رشته های غیرمرتبط را به حساب نمیارند در حال که فقط برای کتابخانه ها دست به کیسه خلیفه برده و همه رشته های عجیب و غریب را استخدام می کنند و رشته کتابداری را بیرون پرت می کنند؟ درحالی که تمام این مراکز با بخش آرشیو و پرونده و بایگانی سرکاردارند و دولت هیچ اقدامی برای جذب کتابدار انجام نمی دهد؟ چطور رشته کتابداری را با بقیه رشته ها مقایسه می کنند که تو همه رشته ها کار نیست اما گر و گر استخدامی داریم بجز رشته کتابداری. چرا مسئولین هیچ فکری به حال این رشته نمی کنند کاربرد این رشته بسیار زیاد می باشد اما دلسوز نداریم متاسفانه تمام مسولین این رشته را پاک از یاد بردن حتی در موزه ها و قبرستان های باستانی هم یادی از کتابداران نمی کنند.

1397/06/16
1397/06/24 13:40
سلام. می دونم سوالم خیلی خیلی تکراری چون جوابی ندادید باز تکرار می کنیم این سوال خیلی خیلی مهم و سرنوشت سازه امسال آزمون داریم یا نه؟ با چه شرایط سنی؟ چرا پیگیر نمی شید یا چرا جوابی داده نمی شود. این درخواست ما را حتما حتما حتما به مسئولین برسانید وگرنه شما هم در اثر کوتاهی اطلاع رسانی زیر دین هستید.4 سال آزمون نداشتیم. نمی تونند بی خیال از این قضیه بگذرند به شرایط سنی هر مقطع نسبت به آخرین آزمون 4 سال اضاف شود. این طوری لااقل زیر دین نیستند. اگر شرایط سنی را تغییر ندهند به یگانگی خدا حلالشان نمی کنیم.حتی اگر خدا از حق الله بگذرد ما از حق الناس نمی گذریم. ما که رودرواسی نداریم این تهدید نیست بلکه عین واقعیت تا آخر عمر نفرین ما دنبالشان می باشد. چرا که آینده ما را با بی برنامگی و بی مسئولیتی تباه کردند. صبرهم حدی دارد اون از پارتی بازی رشته های غیر مرتبط این هم از سرکارگذاشتن و طفره رفتن دیگه خود دانید. ما با شما تسویه کردیم. خودتون میدونید و خدای خودتون. (اللهم العن علی مسئولین نهاد و اللهم العنهم جمیعا الی یوم القیامه).
دانلود تست
با سلام کابر گرامی، تا حدی که امکان داشته باشید و برایمان مقدور باشد حتما پیگری خواهیم کرد
1397/06/21 18:12
مسول محترم سایت بابت زحمات شما بسیار ممنونم ولی نمیدونم چرا چند وقتیه نسبت به قبل ضعیف شده ایدمن هر روز چند بار به امید اینکه خبری از ازمون بذارید به سایت شما سر میزنم ولی همش مطالب قدیمیه.توروخدا یه پیگیری دوباره از ازمون بگیریدباز جای شکر داره که به شماجواب میدن حداقل.باز دم شما گرم که به فکر بیکارارن این رشته هستید البته خداروشکر من فعلا در بیمارستان مشغولم ولی بی صبرانه منتظرم برم رشته خودم کارکنم چون بهش علاقه دارم ولی حیف که اسیر بی توجهی مسولین شده ایم.مسول سایت منتظر خبر جدید و به روز شما هستیم.باتشکر از زحمات شما دوست عزیز
1397/06/7 11:53
سلام. شما که گفته بودید در سال 97 آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد و نوشته اید که این احتمال است که موکول شود به سال 97. پس کو؟؟؟ سال 97 هم از نیمه گذشت. و هنوز هیچ خیری نیست؟؟؟؟ آیا در سال 97 پس از گذشت چهار سال متوالی آزمونی خواهد بود یا تا سال 1400 هیچ آزمونی نیست چرا جواب سر بالا داده می شود و شفاف سازی نمی شودو همه فارغ التحصیلان این رشته را الکی امیدوار نگه میدارید. یک دفعه بگویید که نمیدانیم و خلاص. و چرا وعده های الکی داده و این سال را به سال بعد و آن سال موکول می کنید
دانلود تست
با سلام
پاسخ شما در متن همین مطلب داده شده است
موفق باشید
1397/05/25 09:59
سلام . امسال آزمون داریم یا نه؟ چرا کسی پاسخگو نیست. اگر معلولین، کرولالها، افلیج ها هم مسئول بودند بالاخره به زبان اشاره هوم و هن تکلیف ما را روشن می کردند. خسته شدیم از بی محلی ، جواب سربالا و غرور بی جای مسولین چرا نمی فهمید با چه زبانی بگیم منتظریم امام زمان هم ظهور کنه شما از جاتون بلند نمی شید لج بازهای سرسخت صمم بکم.
1397/05/23 08:13
سلام. چرا تمام استخدامی های دولتی و خصوصی مانند: وزارت نیرو، آب و فاضلاب و آبخیزداری، محیط زیست، نفت، بانک، مالیاتی، امور اقتصادی و دارایی، آتش نشانی، دیوان اداری، حفاظت محیط زیست، منصب قضا، سازمان تامین اجتماعی، سازمان بیمه، علوم پزشکی،مجتمع فولاد و معادن، توسعه صنایع، شرکت گاز، شرکت های پیمانکاری، علم و فناوری، بنیاد مسکن، بهزیستی، املاک و اسناد، شرکت های حمل و نقل، نیروی انتظامی، پدافندها، ارتش، تصدی منصب قضا، آموزش و پرورش، وزارت راه و شهرسازی، سازمان اوقاف و امور خیریه و ... فقط و فقط از رشته های خاص خودشان برای استخدام استفاده می کنند و به هیچ عنوان رشته های غیرمرتبط را به حساب نمیارند در حال که فقط برای کتابخانه ها دست به کیسه خلیفه برده و همه رشته های عجیب و غریب را استخدام می کنند و رشته کتابداری را بیرون پرت می کنند؟ درحالی که تمام این مراکز با بخش آرشیو و پرونده و بایگانی سرکاردارند و دولت هیچ اقدامی برای جذب کتابدار انجام نمی دهد؟ چطور رشته کتابداری را با بقیه رشته ها مقایسه می کنند که تو همه رشته ها کار نیست اما گر و گر استخدامی داریم بجز رشته کتابداری. چرا مسئولین هیچ فکری به حال این رشته نمی کنند کاربرد این رشته بسیار زیاد می باشد اما دلسوز نداریم متاسفانه تمام مسولین این رشته را پاک از یاد بردن حتی در موزه ها و قبرستان های باستانی هم یادی از کتابداران نمی کنند.
1397/05/20 10:15
سلام. من 3ساله که کارشناسیم تمام شده هنوز منتظر آزمونم چرا شفاف سازی نمی کنید. از ترس اینکه آزمون برگزار شه و من گیر ارشد باشم جرات نکردم ادامه تحصیل بدم خیلی از دوستام قید هزینه را زدند فراگیر خوندن که زودتر تمام کنن. چرا زمان برگزاری آزمون نامشخص؟ در حالی که تعداد کتابخانه ها بسیار کم می باشد بجای اینکه سر هر کوچه بیرون بر سبز شه چرا کتابخانه نباشد چرا مسئولین فرهنگی کوتاهی می کنند؟ 4سال بدون فعالیت قشر جوان لطمه بزرگی را در آینده به جامعه وارد می کند حالا ما تخصص نداریم هیچی نمی گیم در10 سال آینده دودش تو چشمهای خودتون میره وقتی که قشر عظیم جوانان بیکار معتاد و اراذل و اوباش شدند بعد همه بیدار میشن اما چه فایده هم تقصیرها را گردن هم میندازن هم دیگه کار از کار گذشته. چرا کسی پاسخگو نیست مگر می شود یک ملت 80میلیون و اندی به کتابخانه نیاز نداشته باشند اگر هزینه نیس والا توی کانکسم میشه کار کرد ما که عارمان نمی شود این از ما. این میدون این هم شما...
1397/05/17 11:20
تو این 4 سال اینقد شایعه پراکنی کردید امسال آزمون هست، اگر آزمون هم برگزار شه باورمون نمیشه چوپان دروغ گو شدید.
1397/05/13 11:24
به خدا به نیروی کمکی و پادویی هم راضی هستیم زنگ زدیم همه کتابخانه و شهرداری ها هیچ کدومشون نیرو نمی خوان خسته شدیم چکار کنیم؟ وقتی نیروی کمکی هم نمی خوان دیگه چه امیدی داشته باشیم؟ تو این سن و سال باید هنوز پدر و مادرامون جورمون بکشن مدرک ارشد کتابداریمون هم خاک گرفته خدا هم دست از سرمون بر نمی داره این عمر لعنتی تمومی نداره همش خفت و تحقیر نه اجازه خودکشی میده نه کار میده بعدشم میگن تو زندگی اختیار داریم نه جبر و اجبار. ایم مزخرفات را تحویل کسائیکه پارتی دارن بدید.
1397/05/8 10:44
برای برگزاری آزمون حالا نیمه دومتون را هم می بینیم. نکنه منظورتون از نیمه دوم همون نیمه گمشده است.
1397/05/3 07:28
بنده خدا چقد ساده ای آقا زاده های غیر مرتبط بدون آزمون استخدام میشن نهاد فقط کلی نیروی غیر مرتبط گرفته رودستش مونده برا ترشی ذخیره هاروهم گذاشته سرکار حالا حالاهام قصد آزمون نداره.
1397/05/1 09:26
نهاد کتابخانه ها عمدا آزمون برگزار نمی کنه که کتابداران کنار بکشن بعد با خیال راحت آقازاده های غیر مرتبط را استخدام کند. وگرنه دلیلی نداره بگه کار نیست آزمون نیست. یعنی چی؟ صبر و دندون به جگر گرفتن هم حدی داره.
1397/04/31 06:25
بله همین صفحه نوشتین خبر23تیر.اخر اون بند رو بخونید.بنده دقیقا چندین بار نوشتم ازمونی درکار نیس ولی سایت شما نوشت هس.یکم با اطلاعات دقیق مطلب بذارید.
1397/04/30 14:01
بله همین صفحه نوشتین خبر23تیر.اخر اون بند رو بخونید.بنده دقیقا چندین بار نوشتم ازمونی درکار نیس ولی سایت شما نوشت هس.یکم با اطلاعات دقیق مطلب بذارید.
دانلود تست
خب تاریخ مطلب 23 تیر ولی توضیحات پاسخ به سوال یکی از کاربران در بخش نظرات بوده، مگه ما تو متن گقتیم استخدامی است
1397/04/30 08:31
تغییر مسیر هم جوابگو نیست بنده لیسانس تاریخ دارم یه کاردانی کامپیوتر و ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی آقا کار نیس خودتون را از این شاخه به اون شاخه نندازید منتظر آزمون بی صاحب شده باشید بلاخره یه مرده ای برا برگزاری آزمون بلند میشه.
1397/04/29 01:45
مسولین سالت لطفا مطالبی که اینجا مینویسم را سانسور نکنید و انقد ظرفیت داسته باشید که بتوانیم از شماهم انتقاد کنیم وگرنه به سایت شما دیگه سر نمیزنم.
1397/04/28 18:00
سلام من یکی از دوستام استخدام شده سال94.البته خود بنده هم همون سال قبول شده بودم بابهترین رتبه ولی بخاطر شرط مزخرف بومی رد کردن.دوستم یکی از فامیلاش نهاد هس اونم با قاطعیت گفت تا1400از ازمون خبری نیس مطمعن باشید.بنده اینو سال قبل هم اینجا نوشتم ولی باز مسول سایت محترم اومد گفت 97استخدام داریم و خداروشکر 97هم داره تموم میشه و خبری نیس.منتظر 1400باشید.البته اونموقع هم فقط خدا میدونه که اصلا شهر شما سال1400جذب داره یا نه چند نفر میخاد جذب کنه که این همه بیکار که روی هم انباشته شده اند همه جذب بشوند.البته معلومه که ظرفیت هرشهرستان1یانهایتا2نفر خواهد بود.بهتره تا دیر نشده مسیرتونو تغییر بدید.منکه میخونم دوباره کنکور بدم پرستاری بخونم.حالا باز سایت تیتر میزنه نیمه دوم امسال ازمون هس.امید الکی به مردم ندهید
دانلود تست
سلام کابر گرامی، ما تیتر زده ایم که نیمه دوم استخدامی هست؟
1397/04/26 11:22
سلام این که چند نفر گفتن تا 1400 استخدامی نیست را از کجا شنیدن؟ میشه لطفا جواب بدین. متشکرم
1397/04/25 07:31
سلام. من امسال تازه فارغ التحصیل شدم برای آزمون چه منابع ای را باید بخونیم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
دانلود تست
سلام کاربر گرامی، منابع آزمون استخدامی نهاد معمولا تغییر میکنید ولی در آخرین آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی هیچ درس عمومی در آزمون نبوده است و تنها سرفصل ذکر شده در لینک زیر جز به دروس بوده است که در صورت نیاز می توانید مطالعه کنید:
http://downloadtest.ir/post/789
1397/04/16 08:09
سلام.تو را خدا تکلیف ما را روشن کنید. چکار کنیم چند سال صبر کردیم نمی تونیم بعد از این همه صبر ناگهانی تغییر مسیر بدیم. بی صبرانه منتظر آزمون هستیم امسال آزمون داریم یا نه؟ این صحت داره که تا سال 1400 آزمون برگزار نمی شه؟ شرایط سنی را هم در نظر بگیرید.
1397/04/13 07:25
سلام. خداوکیلی تو این 4 سال هیچ کس نبوده که حداقل تخمین بزند که تا 5 سال آینده آزمون نداریم. اگر مسئولین از عهده هدایت و اداره یک آزمون را برنمی آیند چطور می توانند برای معزل بیکاری مدیریت بحران کنند. مردم اگر بدانند حداقل تا 5 سال آینده آزمون نیست برنامه ریزی بهتری در تصمیم گیری دارند.خوب نشان دادن اوضاع پوشالی دردی را درمان نمی کند. اندکی جسارت به خرج دادن و عدم مخفی کاری و مردم را از بلاتکلیفی در آوردن خیلی بهتر از تو خمار گذاشتن و با وقت مردم بازی کردن است. از بیان حقیقت کینه به دل نگیرید و طرفدار حق باشید این به معنای تکیه بر جای بزرگان نیست فقط مدیریت اطلاع رسانی داشته باشید همین طی کردن مسیر با مردم. والسلام.
1397/04/9 07:17
ما هیچی لااقل رو حرف خودتون باشید " اگر سال 96 آزمون برگزار نشد حتما سال 97 آزمون داریم" انشا الله که آلزایمر نگرفته باشید یا دنبال بهانه جویی نباشید چی دارید فوتبال نگاه می کنید نکنه ایران نیستید و روسیه اید وبی خیال مشکلات و استخدام و بیکاری شدید.
1397/03/30 10:50
پیر شین ننه پیرمون کردین پس این امتحان چی شد ای وای دندون مصنوییم افتید ...
1397/03/28 07:52
تو را خدا دست بردارید ما چه کار داریم به اسم کتابداری و حاشیه ها ،امتحان چی شد؟ سنمون رفت بالا اون قد بالا که دیگه خودمون را هم نمی شناسیم چی برسه به اسم و رسم و مراسمات و ... لیسانس کم بود رفتیم خودمون گرفتار کردیم ارشد گرفتیم که جبران شرایط سنی بشه 4 سال آزمون گرفته نشد همه زحمتامون به فنا رفت. چرا کسی جواب نمیده امسال امتحان هست یا نه شرایط سنی و هزارتا مکافات بدون جواب. کی پاسخگو از کی باید بپرسیم؟ اصلا کسی زنده هست؟
1397/03/23 07:49
گل گفتی. تازه یه اسم به حق برای رشته کتابداری پیداشده که انصافا بهترین اسمه بجا ی رشته کتابداری رشته علم اطلاعات و بیکارگردی شایسته ترین اسم در طول تاریخ بشریت می باشد. با این اسم دیگه مسولین هم خیالشان راحت راحت دنبال استخدام نباشند .
1397/03/22 22:47
کتابداری یه رشته پرپیمونه که از،زبان فرانسه و تاریخ و خغرافی تا امارو اقتصاد درش هست حالا از درسای سنگین تخصصیش بگذریم .خیلی مظلوم واقع شده همه از روی اسمش قضاوت کردند اینم از وضعیت کارش اونم از ده شصتی بودن ما
1397/03/22 15:46
بیکاران کتابداری..
دست رو دست نذارید و منتظر ازمون استخدامی نمانید.سازمان های دیگه دنبال کار باشید.چون مدرک کتابداری در حد یک مدرک فنی حرفه ای هم نیست و استخدام ندارد اگه داشته باشد هم رشته های دیگه و سفارشی ها و اقا زاده ها و ... در اولویتند.فک کنم باید امام زمان ظهور کند تا ازمون بذارند.
1397/03/12 12:26
آزمون برگزار نمیشه اگر هم باشد فرصت و شرایط برای بومی هاست که سختی شون چند سال اول ، بعد با3-4 سال سابقه کار انتقالی می گیرن برای بهترین جاها ما کالانشهریهای بی کس و کار هم باید بریم بمیریم.
1397/03/9 12:43
پس شایعه نبوده خبری از آزمون ندادند انگار تا سال 1400 آزمون نداریم. وگرنه با یه خبر جدید برای امسال حداقل احتمال آزمون را می دادند.
1397/03/3 21:08
مسولین سایت هم مثل مسولین نهاد درخواب فرو رفته اند.اون هم چه خوابی.خوابی که هیچکس نمیتونه بیدارسون کنه.آخرین خبرشون که سایت گذاشتن مربوط به19دی پارسال یعنی شش ماه پیش هست کسی حال نداره خبر از ازمون بگیره چه برسه به برگزاری ازمون.علی برکت الله
1397/03/2 11:51
سلام احتمال داره که امسال نهاد آزمون برا کتابدارا برگزار کنه کسی اطلاعی داره؟ لطفا خبری بدهید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نمایش نظرات 1 تا 30