تبلیغات
سوالات آزمون استخدامی و مصاحبه | دانلود تست - دانلود دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 96

دانلود دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 96

 
نکته مهم اولاین پست به روز رسانی شده است و سوالات استخدامی آموزش و پرروش در سال های 97 و سالهای قبل از 96 نیز به این بخش اضافه شده است، شما هم اکنون با مراجعه به لینک زیر می توانید به تمام کتاب های استخدامی و سوالات استخدامی آموزش و پرورش دسترسی داشته باشید:
دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در مورخه 3 شهریور 96 برگزار گردید تا آخر همین هفته در این بخش برای دانلود قرار خواهد گرفت، با توجه به این که فایل فعلی اسکن شده است و از وضوع پایینی برخوردار است، تصیم گرفتیم فایل را تایپ کنیم و به صورت خوانا در وبسایت قرار دهیم، لذا تدوین نهایی دفترچه سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش در حال انجام است و در زمان ذکر شده در همین بخش برای دانلود قرار خواهد گرفت.
رمز دانلود فایل های ذیل: جهت مشاهده رمز دانلود فایل های ذیل اینجا کلیک کنید.
لینک اول: دانلود دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش - 3 شهریور 96 (تمامی رشته ها)
قابل ذکر می باشد به تدریج سایر دفترچه ها نیز به این بخش افزوده خواهد شد.

نکته مهم دوم: دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده آموزش و پرورش از جمله دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 96 و دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95 به همراه پاسخنامه در لینک ذیل قابل دانلود می باشد، در این لینک علاوه بر دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده آموزش و پرورش، بر اساس سرفصل های اعلام شده برای آزمون استخدامی 96 و پیش روی آموزش و پرورش، برای تمامی دروس جزوه آمادگی برای تست زنی قرار گرفته است، برای تمامی دروس دو فایل تست قرار گرفته است که فایل دوم حاوی جدیدترین تست ها و نمونه سوالات استخدامی برای تمامی دروس می باشد. لینک دانلود بسته جامع آمادگی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ذیل آمده است و توضیحات آن در ادامه قرار خواهد گرفت:
همانطور که ذکر شد در این بسته جامع مجموعه کامل دفترچه سوالات آزمون های استخدامی پیشین آموزش و پرورش با پاسخنامه، جزوه های تمامی دروس بر اساس سرفصل های اعلام شده، تست های استخدامی تمامی دروس و سرفصل های اعلام شده، جزوه های تخصصی دروس درخواست شده، دفترچه سوالات تخصصی خوشه های شغلی مختلف اموزش و پرورش و تمام آنچه که مورد نیاز شما می باشد در این بسته جامع قرار گرفته است.
آنچه که در نهایت در مورد این بسته جامع استخدامی قابل ذکر می باشد، این است که با توجه به این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش 96 به همراه چهارمین دوره از آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی 96 برگزار میگردد، دراین بسته استخدامی، دفترچه سوالات استخدامی تمامی ادوار گذشته دستگاههای اجرایی یعنی، اولین دوره، دومین دوره و سومین دوره آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور  به همراه پاسخنامه در این بسته قرار گرفته است و قابل دانلود می باشد، شما در دانلود تست با دریافت و در دست داشتن کلمه عبور خود نیاز به پراخت هیچ هزینه ای ندارید، همچنین می توانید درخواست های خود را در مورد منابع آزمون های استخدامی در بخش نظرات با ما در میان بگذارید، با برای نظرات و درخواست های شما اهمیت زیادی قائل هستم و تلاش تمام خود را برای انجام آنها انجام می دهیم.
قبل از شروع به مطالعه جهت رعایت اصول مطالعه برای آزمون های استخدامی آموزش و پرورش می توانید.

جدید: با توجه به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مورخه 3 شهریور 96 آموزش و پرورش، در ذیل آنچه که کابران در مورد این آزمون استخدامی گفته اند را به صورت خلاصه شده و منتخب آورده ایم.
* عمومی سخت بود، تخصصی ها هم فنون تدریس،
* عمومی ها وحشتناک سخت بود تخصصیها هم نسبتا مشکل بود در کل اغلب سختشون بود
* به نظر من عمومیا مفهومی در حد سخت بود
* اختصاصیم من که رشتم علوم اجتماعی بود روش تحقیقش سخت بود مبانی اسون بود نظریه و حوزه هام تقریبا متوسط بودن شمام اینجوری بودین یا فقط واسه من اینجور بود
* چند تا از سوالای عمومی ک یادمه پهناورترین استان کشور کرمان، ایوان مدائن عراق، خاتم الشعرا جامی، برنامه و بودجه قوه مجریه، اعتبار نامه هیئت رئیسیه مجلس ، عدم مغایرت مصوبات با احکام اسلامی فقهای شورای نگهبان
* واقعا سخت بود عمومی که خیلی پایین زدم تخصصی هم فلسفه و سنجش از درسهای دیگه سخت تر بود
* خوشه آموزگاری ابتدایی اونایی که چنددور خونده بودن بیان بگن چطور دادن
* ایوان مداین عراق….پهناورترین استان کرمان
* من که افتضاح امتحانو دادم….پهناورترین کشور استانو زدم سیستان ولی کرمانه
* سوالات معارف فوق العاده آسون بود من آیات ونکات سه سال دبیرستان رو خونده بودم همش دقیقا از همون بود
* مفتخرم بگم عمومیارو گند زدم ولی اختصاصی خوب شد

اخبار مرتبط
جدیدترین آزمون استخدامی که در حال حاضر برگزار خواهد شد، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد که آموزش و پرورش نیز در این آزمون مشارکت خواهد داشت و در سراسر کشور در سه گروه آموزگاری، دبیری و هنرآموزی به جذب معلم خواهد پرداخت، اخبار لحظه استخدام دستگاه های اجرایی سال 98 را در پست 945 ما مشاهده کنید.
با توجه به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش طی یک ماه آینده، دو نکته در این بخش اعمال شده است، اولا تمای دروس استخدامی به روز رسانی شده است و نمونه سوالات آن بر اساس آخرین آزمون های استخدامی برگزار شده آموزش و پرورش آپدیت شده و دوما در بخش مشاوره استخدامی وبسایت مقاله های کوتاه در مورد اصول اساسی آمادگی در این آزمون استخدامی اضافه شده است که می توانید از منوی بالای وبسایت به ان بخش مراجعه و مطالعه کنید.
راهنمایی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97 طی هفته آتی منتشر خواهد شد
آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مورخه 3 شهریور برگزار خواهد گردید.
کاربران گرامی، از دو روز دیگر دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 96 از طریق لینک بالا آغاز خواهد شد.
1398/06/14
1398/03/5 17:18
سلام. چرا حتی یک آزمون دبیری جغرافیا هم موجود نیست؟؟
دانلود تست
سلام
هست ولی طی چند هفته آینده اعلام می شود
1397/03/18 11:10
سلام، خدا قوت. دفترچه آزمون دبیری ریاضی رو سایت نیست؟
دانلود تست
سلام در حال حاضر فقط عمومی این رشته موجود است و برخی از جزوات تخصصی، اصل دفترچه این رشته در حال حاضر موجود نیست
1397/03/4 18:17
سلام م هزینه پرداخت نمونه سوالات ندارم چیکارکنم
دانلود تست
با سلام درخواست شما بررسی می شود، ایمیل قرار دهید
1397/02/25 00:50
باسلام
لطفا سوالات دبیری علوم تجربی را نیز بارگزاری نمایید
دانلود تست
سلام
درخواست شما بررسی خواهد شد
1396/12/7 09:24
سلام.ببخشید من سوالات رو خریدم.و ازمون اموزش پرورش 96 را شرکت کردم.الان ک سوالات را دیدم اینا نبود.چون بعضی هارو یادداشت کردم.شما ک نوشتین خود سوالاتن ن نمونه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، 4 دفترچه عمومی داشته ایم که سوالات با هم متفاوت بوده است، فعلا فقط یک دفترجه از 4 دفترچه قرار گرفته است. تلاش میشود که سایر دفترچه ها در صورت دسترسی قرار بگیرد.
1396/10/13 16:48
واقعا شاید بعضیها ندارند این هزینه رو
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، در بخش چت آنلاین به ما اطلاع دهید
موفق باشید
1396/10/13 16:42
سلام من واقعا نیاز دارم سوالات استخدامی اموزش وپرورش چیکار کنم
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، به آسانی می توانید تمام فایل های مورد نیاز خود را دانلود کنید. اگر نیاز به راهنمایی داشتید اطلاع دهید
موفق باشید
1396/06/9 08:17
سلام خدمت مدیر محترم، انشالله چه ساعتی عمومی ها و تخصصی ها و پاسخنامه ی آموزگار ابتدایی رو محبت می کنید رو سایت میزارید؟ من چند بار چک کردم یک هفته است که آزمون دادیم هنوز رو پاسخ اکثر سوالات بچه ها اتفاق نظر ندارن
سپاس
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، دفترچه سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی در این بخش برای دانلود قرار گرفت و سایر دفترچه ها نیز به تدریج و انشاالله به زودی به این بخش افزوده خواهد شد، با توچه به این که فایل که به دست ما رسیده اسکن شده می باشد و از کیفیت خوبی برخودار نیست، مجبور به تایپ سوالات هستیم که مطالعه آن برای شما آسان باشد.
موفق باشید
1396/06/7 19:44
سوالات و جواب عمومی و اختصاصی آموزگار ابتدای آزمون 3 شهریور 1396
دانلود تست
با سلام پنجشنبه در سایت قرار خواهد گرفت
موفق باشید
1396/06/7 11:54
سلام
سوالات آزمون آموزش و پرورش 96 کی تو سایت قرار داده می شه؟
باتشکر
دانلود تست
با سلام 5 شنبه انشاالله موفق باشید
1396/06/4 21:50
سلام و حسته نباشید ... منم خواستم بگم عمومیا خیلیییییی سخت بودن مخصوصا اطلاعات عمومی
دانلود تست
کاربر گرامی، بر اساس آنچه در این چند سال روال شده است، سوالات عمومی آزمون های استخدامی که توسط سازمان سنجش برگزار می گردد، اکثر سوالات سخت تر نسبت به آزمون های استخدامی سالهای گذشته بوده است، لذا از این بابت نگران نباشید، زیرا سخت بودن سوالات برای همه کاربران بوده است، برای شما آرزوی موفقیت داریم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.