دانلود سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی

 
رشته شغلی یا شغل دبیر معارف اسلامی از مشاغلی است که از رشته های تحصیلی دانشگاهی و غیردانشگاهی زیادی می توانند در آن ثبت نام کنند، لذا رقابت را این شغل به نسبت سایر مشاغل بیشتر می باشد، در این بخش به این رشته های تحصیلی پرداخته ایم و به شغل دبیر معاف اسلامی که شرایط برگزاری آزمون استخدامی به چه صورت می باشد، و البته در ابتدا لینک دانلود کتاب های استخدامی این شغل آورده شده است.
لینک دانلود: دانلود منابع استخدامی آموزش و پرورش (دبیر معارف اسلامی)

جدید: دفترچه کامل آزمون استخدامی 15 تیر 97 آموزش و پرورش در بخش عمومی و بخشی از دفترچه تخصصی دبیر معارف در آزمون استخدامی 15 تیر 97 در این لینک قرار گرفت و هم اکنون قابل مشاهده می باشد.

سرفصل های عمومی و تخصصی آزمون
آزمون های استخدامی آموزش و پرورش از دو بخش دروس عمومی و مشترک (اینجا کلیک کنید) و دورس تخصصی غیرمشترک تشکیل می گردد که دروس تخصصی آزمون استخدامی دبیر معارف اسلامی به شرح ذیل می باشد:
اندیشه اسلامی - آیین زندگی - شناخت منابع و متون اسلامی و منابع فقه - علوم و تفسیر قرآن - احکام و تفسیر 

همچنین سرفصل های تخصصی آزمون برای شغل دبیر معارف اسلامی (فلسفه) شامل دروس اصول و فلسفه آموزش و پرورش، فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی، منطق، فلسفه و کلام اسلامی و تاریخ فلسفه می باشد.

رشته های تحصیلی مورد نیاز در این شغل
همانطور که ذکر شده، از رشته های تحصیلی مختلفی می توانند در این آزمون استخدامی شرکت کنند که در ذیل این رشته های تحصیلی به همراه مقاطع هر یک آمده است:
الهیات و معارف اسلامی - کلیه گرایش ها (لیسانس، فوق لیسانس) - سطح 2 حوزوی(لیسانس) - سطح 3 حوزوی(فوق لیسانس) - دبیری دینی و عربی (لیسانس، فوق لیسانس) - دبیری الهیات و معارف اسلامی(لیسانس، فوق لیسانس) - رجه تخصصی 2 حافظ ممتاز قران (لیسانس, فوق لیسانس) - رجه تخصصی 3- حافظ کل قران (لیسانس, فوق لیسانس)

همچنین رشته های مجاز برای شغل دبیری معارف اسلامی (فلسفه) شامل رشته های لیسانس حوزوی، فوق لیسانس سطح 3 حوزوی، فلسفه کلیه گرایش ها در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، و الهیات و معارف اسلامی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس می باشد.

روش های موفقیت در این شغل
به بخش مشاوره استخدامی ما سر بزنید و از مقالات کوتاهی که برای کسب نتیجه حداکثری در استخدامی های آموزش و پرورش به صورت خلاصه و کوتاه نوشته ایم استفاده کنید.

آگهی های استخدامی این شغل
آزمون استخدامی آموزش و پرروش سال 98 در حالی برگزار می گردد که دبیر معارف اسلامی در این آزمون استخدامی تقریبا درسراسر کشور جذب نیرو دارد و می توانید برای ثبت نام در این شغل در صورت داشتن شرایط ذکر شده در بالا تا 12 مهر به وبسایت سازمان سنجش مراجعه کنید.
آخرین آگهی های استخدامی دبیری معارف اسلامی را با مراجعه به صفحه استخدامی آموزش و پرروش و یا عضویت در کانال تلگرام دانلود تست به صورت لحظه های پیگیری کنید.

سایر نکات مرتبط
تنها نکته ای که شاید لازم باشد بار دیگر بر آن تاکید کنیم، رقابت زیادی است که در این خوشه شغلی وجود دارد، پس حتما با آمادگی کامل برای آزمون استخدامی دبیر معارف اسلام شرکت کنید، اگر نیاز به منابع استخدامی بیشتری داشتید، حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
1398/07/9
1397/04/1 16:42
سلام. جان مادرتون سوالات تخصصی دبیر معارف اسلامی سال 95 و 96 را بگذارید.
دانلود تست
سلام
سوالات دبیری معارف سال 97 در سایت قرار گرفت و از صفحه سوالات استخدامی آموزش و پرورش قابل مشاهده می باشد
1397/03/29 10:53
سلام نمونه سوالات دروس تخصصی معارف رو چرا نمیزارین من رمز دریافت کردم برا سوالات تخصصی لطفا تست تخصصی این رشته رو بزارین ممنون
دانلود تست
سلام
سوالات تخصصی دبیری معارف در لینک زیر
http://downloadtest.ir/post/category/178
1397/03/29 10:53
سلام نمونه سوالات دروس تخصصی معارف رو چرا نمیزارین من رمز دریافت کردم برا سوالات تخصصی لطفا تست تخصصی این رشته رو بزارین ممنون
دانلود تست
سلام
همانطور که ذکر شد سوالات تخصصی آموزش و پرورش برای شغل دبیری معارف در لینک زیر قرار گرفته است و تلاش می شود که منابع تخصصی این شغل تکمیل تر گردد
1397/03/23 13:00
سلام سوالات تخصصی دبیری معارف سال 95و96موجود دارید؟
دانلود تست
سلام فعلا فقط بخش عمومی این شغل موجود است در لینک زیر
http://downloadtest.ir/post/276
1397/03/16 13:32
با سلام لطفا سوالات تخصصی دبیری معرف را بگذارید
1397/02/5 22:10
خوب است
دانلود تست
سپاس از شما
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات