دانلود سوالات آزمون استخدامی سازمان امور اراضی کشور

 
سازمان امور اراضی کشور همانند سال گذشته در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور که ثبت نام آن در حال انجام از طریق وبسایت سازمان سنجش می باشد جذب نیرو خواهد داشت و بر همین اساس منابع و نمونه سوالات استخدامی این آزمون را به صورت جامع ترین بسته استخدام سازمان امور اراضی کشور می توانید از لینک زیر هم اکنون دریافت کنید:

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی بیشتر از هر یک از رشته های تحصیلی و دروس مورد نیاز برای استخدام سازمان امور اراضی کشور می توانید از منوی کنار سایت استفاده کنید.

درباره آزمون استخدامی
دفترچه  راهنمای این آزمون استخدامی هم اکنون در وبسایت جهاد دانشگاهی منتشر شده است و ثبت نام قابل انجام است، نکته ی قابل ذکر در مورد آزمون استخدامی سازمان امور اراضی شرط خاص آن به صورت زیر است:
از پذیرفته شـدگان نهایی آزمون، تعهد خدمتی به صـورت محضری مبنی بر عدم درخواست جابجایی محل خدمت به مدت ده سال اخذ خواهد شد.
آزمون استخدامی همانطور که ذکر شده به صورت مشترک در ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی و توسط جهاد دانشگاهی برگزار می گردد، ثبت نام در این آزمون استخدامی در صورت عدم تاخیر طی ماه جاری برگزار خواهد شد، ولی آزمون استخدامی به صورت مشخص اعلام نشده است که چه تاریخی برگزار خواهد شد، احتمال می رود که برگزاری آزمون به اوایل سال 98 موکل شود.
در این آزمون استخدامی چندین سازمان دیگر نیز شرکت خواهند داشت و تقریبا از اکثر رشته های تحصیلی جذب نیرو صورت می گیرد، تا کنون 5 دوره آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی برگزار شده که از لینک بالا آزمون های استخدامی دوره ها برای دانلود قرار گرفت.
صفحه ای با عنوان آزمون استخدامی سال 98 دستگاههای اجرایی کشور ایجاد شده است که می توانید آخرین اخبار استخدامی این سازمان را در این صفحه پیگیری کنید.

درباره سازمان

سازمان اموراراضی کشور در بهمن ماه ۱۳۷۱ با ادغام تشکیلات سازمان اصلاحات ارضی وستاد مرکزی هیاتهای هفت نفره، به عنوان سازمانی مستقل و وابسته به وزارت کشاورزی (و پس از ادغام وزارت جهاد کشاورزی) با تنوعی از وظایف و ماموریت های حاکمیتی آغاز به کار کرد. «حفظ کاربری، یکپارچگی، ساماندهی، تثبیت مالکیت و توسعه اراضی» حوزه های اصلی ماموریتی سازمان در جهت مدیریت بر اراضی کشاورزی و واگذاری اراضی برای طرحهای کشاورزی و غیرکشاورزی است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازمان می توانید به وبسایت رسمی سازمان امور اراضی کشور به نشانی laoi.ir مراجعه کنید.

1398/07/1
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات