آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98 (خبر جدید)

 
هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال 98 برگزار خواهد شد، در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های مربوط به این آزمون های استخدامی را پیگیری کنید.
همچنین بسته جامع منابع استخدامی دستگاههای اجرایی کشور را می توانید از لینک زیر هم اکنون دریافت کنید:

خبر 18 تیر
مجوز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 98 صادر شد، در این آزمون استخدامی در تمامی استان های کشور جذب نیرو خواهیم داشت.این خبر امروز توسط خبرگزاری تسنیم و از زبان معاون توسعه و سرمایه انسانی منتشر شده است.

خبر 3 تیر
آقای شمسی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعلام کردند آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 98 در مرداد ماه برگزار می گردد، وی همچنین اظهار کردند در این آزمون استخدامی 40 هزار نفر جذب آموزش  پرورش خواهند شد، بر اساس گفته های این مقام مسئول ظاهرا آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال نیز همانند سال 95 همزمان با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برگزار خواهد شد.

خبر 25 خرداد
در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 98، حدود 35 هزار نفر جذب دستگاه ها و سازمان های دولتی خواهند شد، این خبر را رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بیان کردند و اضافه کردند که این جذب نیرو در دو نوبت انجام خواهد شد و آزمون استخدامی مدکور در دو نوبت تابستان و زمستان برگزار خواهد شد.

خبر 12 خرداد
با توجه به برگزاری دو آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 98، بر اساس آنچه که تا کنون در خبرها آمده است، اولین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 98، در تابستان برگزار خواهد شد، به زودی اخبار دقیق تری در مورد این آزمون استخدامی در همین بخش منتشر خواهد شد.

خبر 16 بهمن
در مورد هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور امروز اعلام کرده است که آزمون در بهار 98 برگزار خواهد شد، همچنین اعلام شده است که در سال آینده دو دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد که اولین دوره آن در بهار 98 خواهد بود و دوره بعدی آن نیز که تحت عنوان هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی خواهد بود در نیمه دوم سال 98 برگزار خواهد شد

خبر 15 بهمن
در حال حاضر آزمون استخدامی ششم دستگاه های اجرایی کشور در حال طی مراحل است و آزمون در تاریخ 17 اسفند برگزار خواهد شد، قبلا ذکر کرده بودیم که تا روز آخر 160 هزار نفر در این آزمون استخدامی شرکت کرده اند، ولی با توجه به ترافیک زیاد ثبت نام در روز آخر آزمون، این تعداد در نهایت به 200 هزار نفر رسیده است، همچنین به دلیل مشکلاتی که در مراحل ثبت نام وجود داشت برخی از افراد هزینه را واریز کردند ولی در نهایت مقدور به ثبت نام در آزمون نشدند که جهاد دانشگاهی در تلاش است تا هزینه این افراد را برگشت دهد.

خبر 30 دی
ثبت نام در آزمون استخدامی 97 شروع ثبت، مهلت ثبت نام در این آزمون استخدام 10 روز تا تاریخ 9 بهمن می باشد، جهت مشاهده دفترچه راهنمای این آزمون استخدامی و ثبت نام در آزمون به این لینک مراجعه کنید.

خبر 28 دی
ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از شبنه هفته آینده، مورخه 29 دی ماه آغاز می شود، جهت ثبت نام در این آزمون استخدامی می توانید به وبسایت جهاد دانشگاهی (اینجا) مراجعه کنید.

یاداشت 16 دی
قرار بود ثبت نام در ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در اوایل دی ماه آغاز شود ولی از نیمه دی نیز گذشتیم و هنوز ثبت نام در آزمون آغاز نشده و هیچ اطلاعیه ای نیز بعد از اولین اطلاعیه منتشر نشده است، صحبت های اولیه نیز مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی در اوایل سال 98 بود ولی با صحبت های که مسئولین انجام دادند خبر از برگزاری آزمون استخدامی در زمستان 97 دادند، گفته می شود در صورتی که آزمون به سال 98 موکل شود شاید چند سازمان دیگر علاوه بر سازمانی که قبلا ذکر شد به این آزمون استخدامی اضافه شوند که از جمله آنها می تواند آموزش و پرورش باشد.

خبر 28 آذر
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «جمشید انصاری» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، افزود: آزمون استخدامی در موعد خود سالی ۲ بار، یکی در نیمه نخست امسال و دیگری در ۶ ماه دوم سال برگزار می شود. وی در مورد زمان آغاز ثبت نام در این آزمون استخدامی اعلام کردند برای سازمان های که مجوز آنها صادر شده است ثبت نام طی اوایل ماه آینده (دی) آغاز خواهد شد.

خبر 24 آذر
آزمون ششم دستگاههای اجرایی بلاخره به کجا رسید؟ در این لینک به آخرین وضعیت و آخرین اخبار آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ششم پرداخته ایم و اولین اطلاعیه رسمی جهاد دانشگاهی در مورد برگزاری این آزمون استخدامی.
 
خبر 7 آذر
در آزمون استخدامی جدید یک جهارم سهیمه برای قبول شدگان در آزمون ششم دستگاههای اجرایی کشور برای ایثارگران در نظر گرفته شده است که البته باید 8 درصد دیگر با عنوان سهمیه سایر ایثارگران را نیز به این سهمیه اضافه کرد، قابل ذکر می باشد که استفاده از این سهمیه مستلزم ثبت نام در سامانه سجایا می باشد، جهت ثبت نام در سامانه سجایا به این لینک مراجعه کنید.

خبر 6 آذر
ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در سال 97 برگزار خواهد شد، این آزمون استخدامی به احتمال زیاد از 13 آذر شروع به ثبت نام خواهد کرد، جزئیات کامل این خبر را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.

خبر 4 آذر
صحبت های مبنی بر آغاز ثبت نام آزمون استخدامی ششم دستگاههای اجرایی کشور از آذر ماه یعنی اواخر همین ماه شنیده شده است، در مورد این خبر هنوز منبع رسمی اطلاع رسانی و خبری منتشر نکرده است، در صورت دریافت اخبار جدید در این بخش اطلاع رسانی خواهد شد.

خبر 27 آبان
با توجه به سوالاتی که کاربران در مورد آزمون استخدامی بعدی سازمان سنجش یا همان آزمون استخدامی فراگیر دستگاهای اجرایی کشور از ما به صورت مکرر می پرسند، باید ذکر کنیم که آزمون استخدامی بعدی بر اساس آخرین خبر در همان بهار 98 برگزار خواهد شد و فعلا خبر جدیدتری در مورد این آزمون استخدامی منتشر نشده است، در صورتی که هر گونه خبر جدید از ششمین استخدامی دستگاههای اجرایی کشور منتشر شود در همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

خبر 27 مهر 97: برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاهای اجرایی کشور در اواخر سال 97 یا اوایل سال 98
بر اساس اطلاعیه منتشر شده در وبسایت وزارت نیروف معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی جدید طی چند ماه آینده خبر داد، آقای مهاجری اعلام کردند که در آزمون استخدامی بعدی دستگاههای اجرایی کشور وزارت نیرو نیز نزدیک به 1000 نیروی جدید مجدد جذب خواهد کرد و این آزمون استخدامی در اواخر سال 97 و یا اوایل سال 98 برگزار خواهد شد

خبر 2 مهر 97
آموزش و پرورش در آزمون بعدی دستگاههای اجرایی کشور نیز بخش مهمی از آمون را تشکیل خواهد داد، بر اساس آنچه که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده اند، بخش زیادی از کمبود نیرو در آموزش و پرروش هنوز وجود دارد که به این سادگی قابل جبران نیست، وزیر آموزش و پرورش از برگزاری استخدام در این سازمان در زمستان 97 خبر داده اند، جزئیات بیشتر در این لینک

در نهایت قابل ذکر می باشد که با توجه به برگزاری هفتمین و هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال 98، برای هر یک از این دو آزمون نیز صفحه جداگانه ای تدارک دیده شده است که می توانید به صفحه هفتمین استخدام دستگاه های اجرایی کشور و صفحه هشتمین استخدام دستگاه های اجرایی کشور مراجعه کنید.
1398/04/18
1398/04/26 21:41
سلام من امسال کنکور دارم ب شدت ب یک کار نیاز دارم علوم انسانی خوندم
دانلود تست
سلام
با مقطع دیپلم؟ استخدام دولتی دائم؟
1398/04/22 15:23
با سلام و عرض ادب بنده متولد ۷۰ هستم و کارشناسی معماری هستم و جویای کار هستم.
دانلود تست
سلام
در دو آزمون استخدامی پیش رو که در شهریور برگزار خواهد شد می توانید شرکت کنید
آزمون استخدامی آموزش و پرورش و آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که زمان ثبت نام آن در سایت به صورت لحظه ای اطلاع رسانی خواهد شد
1398/04/11 20:10
با سلام و عرض ادب بنده متولد ۷۳ هستم و کارشناسی روانشناسی هستم و جویای کار هستم.
دانلود تست
سلام در آزمون های استخدامی مختلف از جمله استخدام آموزش و پرورش که به زودی برگزار خواهد شد می توانید با مدرک روانشناسی شرکت کنید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.