دانلود سوالات استخدامی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور

 
با توجه به این که آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در ماه آینده برگزار می گردد و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز در این آزمون استخدامی شرکت خواهد داشت، از طریق لینک زیر می توانید منابع آمادگی در این آزمون استخدامی را دانلود کنید:


درباره آزمون استخدامی
آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 97 در تاریخ 17 اسفند ماه برگزار می گردد، در این آزمون استخدامی سازمان جنگل ها بیشترین جذب نیرو را در مشاغل زیر خواهد داشت:
حسابدار، کارشناس آبخیزداری، کارشناس امور اداری، کارشناس امور زمین، کارشناس برنامه و بودجه، کارشناس تحلیل گر سیستم کارشناس ترویج کشاورزی، کارشناس جنگل و مرتع، کارشناس حقوقی
برای شغل حسابدار در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از رشته های حسابداری، حسابرسی و مدیریت در گرایش های مختف جذب نیرو صورت می گیرد.
برای شغل کارشناس آبخیزداری نیز در تمامی مقاطع بالاتر از کارشناسی در رشته های مرتع و آبخیزداری، عمران، کشاورزی، آبیاری و زهکشی، سازه های آبی، مهندسی آب، منابع طبیعی و مهندسی آبخیزداری در گرایش های مختلف جذب نیرو صورت خواهد گرفت.
برای کاشناس امور اداری و کارشناس برنامه و بودجه نیز در مقاطع بالاتر از کارشناسی در رشته های مدیریت جذب نیرو صورت میگیرد.
برای کاشناس امور زمین نیز تمامی مقاطع بالاتر از کارشناسی در رشته های مرتبط از جمله منابع طبیعی، جنگل داری و علوم جنگل در گرایش های مختلف جذب نیرو صورت می گیرد.
برای کارشناس تحلیل گر سیستم نیز رشته های مرتبط با کامپیوتر جذب نیرو صورت خواهد گرفت.
برای کارشناس جنگل و مرتع نیز اصلی ترین رشته منابع طبعیی در تمامی مقاطع بالاتر از کارشناسی و سایر رشته های مرتبط می باشد.
و در نهایت برای کارشناس امور حقوقی نیز از رشته ها و گرایش های مختلف حقوق در مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری جذب نیرو صورت می گیرد.

دباره سازمان جنگل ها
در مورد سازمان جنگل ها می توانید به وبسایت رسمی این سازمان به نشانی www.frw.org.ir مراجعه کرده و در مورد این سازمان اطلاعات حداقلی را بدست بیاورید، 
این سازمان هدف از تشکیل خود را حفظ و حمایت، احیاء، توسعه و بهره‌برداری اصولی از جنگل‌ها، مراتع، اراضی جنگلی، بیشه‌های طبیعی، اراضی مستحدثه ساحلی، حفاظت‌ و حمایت از آب و خاك كشور از طریق مدیریت علمی بر حوزه‌های آبخیز و رعایت اصول توسعه پایدار می داند.
اصلاحیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای سازمان جنگل ها به شرح زیر می باشد:
در شغل «کارشناسی حقوقی» مقطع کارشناسی ارشد (الهیات و معرف اسلامی گرایش فقه ومبانی حقوقی اسلامی) نیز قادر به ثبت نام خواهد بود.


آخرین اخبار استخدامی ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور را می توایند از این صفحه مشاهده کنید.
1397/11/6
1397/11/11 23:58
نمونه سوالات مشاور حقوقی
دانلود تست
سلام
از کنار وبسایت روی حقوق کلیک کنید
1397/11/11 23:57
نمونه سوالات مشاور حقوقی
دانلود تست
از کنار وبسایت روی حقوق یا روی درس مورد نیاز کلیک کنید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic