استخدام حداکثر 9 نفر در هر استان در استخدام دستگاه های اجرایی

 
یاداشت 21 تیر
همانطور که وعده داده بودیم بررسی در مورد خبر منتشر شده در زیر انجام شد و مشخص شد تعداد جذب در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 هزاران نفر خواهد بود که در این لینک می توانید در مورد جزئیات این بررسی بیشتر بخوانید.
....................................................
خبرگزاری تسنیم خبری را منتشر کرده است که بخش اول آن را یک خبر خوب باید قلمداد کنیم و بخش دوم را یا بسیار حیرت آور و ناراحت کننده.
در این خبر آمده است که مجوز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای سال 98 صادر شده است که خبر خوبی است و امیدواریم شما جز به پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی باشید ولی بخش دوم خبر بسیار حیرت آور است که احتمال می رود اشتباه تایپی باشد، در ادامه این خبر آمده است که در هر استان حداقل چهار نفر و حداکثر نه نفر استخدام خواهند شد که این یعنی حداکثر در کل استان های کشور کمتر از 300 نفر استخدام دستگاه های اجرایی خواهند شد.
در این خبر آمده است که به دلیل شرایط اقتصادی کشور شرایط به گونه ای که نمی توانیم جذب زیادی داشته باشیم.
امیداوریم که بخش دوم این خبر اشتباه باشد و دانلود تست این خبر را پیگیری خواهد کرد و خبرهای موثق تری به زودی در وبسایت قرارخواهد گرفت.

قابل ذکر می باشد که در تمامی دروه های گذشته آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بیش از چند هزار نفر استخدام دستگاه های دولتی مختلف شده اند و در شش دوره گذشته نزدیک به 100 هزار نفر توسط آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی استخدام سازمان های دولتی شده اند و به همین دلیل است که جذب حدود دویست نفر برای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که در سراسر کشور برگزار می شود و ده ها دستگاه های اجرایی در آن شرکت می کنند غیر منطقی به نظر می رسد.
1398/04/22
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات