تعداد جذب در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 هزاران نفر خواهد بود

 
در طی چند روز گذشته خبری توسط خبرگزاری تسنیم منتشر شده بود که تعداد جذب در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور را تعداد حداکثر 9 نفر برای هر استان اعلام کرده بود که یک رقم عجیب و بسیار پایین بود که در این لینک به توضیح آن پرداختیم و وعده آن را داده بودیم که صحت این خبر را بررسی کنیم.

بر همین اساس بر اساس بررسی های که توسط دانلود تست انجام شده است تعداد جذب در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال جاری چهار رقمی خواهد بود و هزاران نفر در این آزمون استخدامی جذب دستگاه های اجرایی کشور خواهند شد.

بر اساس بررسی های که انجام شده است تنها در وزارت بهداشت بالغ بر 10 هزار نفر استخدام خواهند شد که در این بخش می توانید جزئیات این استخدام را پیگیری کنید.

هنوز تعداد سازمان های که در این آزمون استخدامی شرکت خواهند داشت مشخص نشده است، یکی دیگر از سازمان که بالغ بر 10 هزار نفر را استخدام خواهد کرد آموزش و پرورش می باشد که مشخص نیست این آزمون استخدامی به صورت مشترک با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد یا به صورت یک آزمون جداگانه.

هوز در مورد این که این آزمون استخدام همانند 5 دوره اول توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد و یا همانند دروه ششم توسط جهاد دانشگاهی خبر موثقی منتشر نشده است.

آخرین اطلاعیه های آزمون استخدامی سال 98 آموزش و پرورش را نیز می توانید در صفحه استخدام آموزش و پرورش 98 پیگیری کنید.
1398/04/22
1398/04/24 22:48
سلام. خسته نباشین.
می خواستم ببینم تو این آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرط معدل 15 وجود داره؟
ضمنا تو آزمون دستگاه های اجرایی هم شرط معدل هست یا نه؟
دانلود تست
سلام
بله شرط معدل وجود دارد و معدل 15 برای کارشناسی ارشد می باشد و معدل 14 برای کارشناسی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات