دانلود سوالات استخدامی شرکت سهامی بیمه ایران

 
جهت دانلود سوالات استخدامی شرکت سهامی بیمه ایران که آزمون آن توسط سازمان سنجش به صورت مشترک با آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی 98 برگزار می گردد به لینک زیر مراجعه کنید:
با توجه به این که تا کنون 6 دروه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار شده است، اولین گام شما برای آمادگی در این آزمون استخدامی باید بررسی و مطالعه دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده باشد، چرا که آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی همیشه تا اکنون با یک سرفصل یکسان و نحوه طراحی سوالات مشابه برگزار شده است، در لینک بالا تمام آزمون های برگزار شده به همراه پاسخنامه قابل دانلود می باشد.
در مرحله بعدی در صورتی که زمان داشتید بررسی نمونه سوالات آزمون های استخدامی سازمان سنجش می باشد، چرا که آزمون شرکت سهامی بیمه ایران توسط سازمان سنجش برگزار می شود، در لینک بالا بیش از 1000 نمونه سوال از اصل دفترچه سوالات استخدامی سازمان سنجش به تفکیک دروس قرار گرفته است و در کنار آن جزوه استخدامی هر یک از دروس و دفترچه سوالات تخصصی برای مشاغل مختلف قابل دانلود می باشد.

درباره آزمون استخدامی
آزمون استخدامی شرکت سهامی بیمه ایران همانطور که ذکر شد توسط سازمان سجش و در تاریخ 30 آبان برگزار می گردد و ثبت نام آن تا پایان هفته آینده ادامه خواهد داشت. شما به جز این سازمان می توانید در صورت نیاز در آزمون استخدامی 20 سازمان دولتی دیگر نیز شرکت کنید که جزئیات کامل و نحوه ثبت نام در  صفحه آزمون استخدامی سال 98 دستگاههای اجرایی کشور آمده است.

درباره سازمان
توصیه می کنیم قبل از شرکت در آزمون  و یا حتی قبل از ثبت نام در آزمون به وبسایت رسمی شرکت سهامی بیمه به نشانی http://iraninsurance.ir مراجعه کنید و با فعالیت های این سازمان آشنا شوید. شما قبل از ثبت نام حق انتخاب ثبت نام در آزمون استخدامی بین بیش از 20 سازمان دولتی را دارید و با بررسی فعالیت های هر سازمان می توانید انتخاب درست تری هنگام ثبت نام در آزمون داشته باشید که بهترین روش برای این بررسی مراجعه به وبسایت رسمی هر سازمانی می باشد.
1398/07/3
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic