دانلود سوالات استخدامی مامایی

 
آزمون استخدامی وزارت بهداشت طی چند هفته آینده برگزار می گردد و دو شغل که در این آزمون استخدامی بیشترین جذف را خواهند داشت پرستاری و مامایی خواهند بود، به شغل پرستاری که در پست قبلی به صورت مفصل پرداختیم، در این بخش در مورد شغل مامایی توضیح خواهیم داد.
در ابتدا جهت دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت می توانید از لینک زیر اقدام کنید:

سرفصل های آزمون شغل مامایی
آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می گردد، دروس عمومی برای تمام مشاغل مشترک است و شامل هفت درس مهارت های هفتگانه، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی عمومی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی و هوش می باشد.
سرفصل های تخصصی آزمون برای شغل مامایی نیز شامل دروس زیر می باشد:
بارداری و زایمان 1 تا 4
بیماریهای زنان و ناباروری
بهداشت مادر و كودك
نوزادان
جنین شناسی 

رشته های مجاز به ثبت نام
برای ثبت نام برای شغل مامایی لازم است که شما حتما حداقل کارشناسی مامایی داشته باشید، البته در صورتی که مدرک کارشناسی ارشد در سایر رشته های مرتبط را داشته باشید ولی مدرک تحصیلی کارشناسی شما مامایی باشد نیز مجاز به ثبت نام در این شغل خواهید بود.

مشاغل مرتبط
یکی از مشاغل مرتبط با مامایی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت، شغل پرستاری می باشد که برای این شغل نیز جذب حداکثری وجود دارد و تقریبا در تمام استان های کشور برای شغل پرستاری و مامایی جذف نیرو صورت می گیرد.

آزمون های استخدامی مرتبط
آزمون های استخدامی وزارت بهداشت به صورت دوره ای معمولا هر سال یکبار برگزار می گردد که در حال حاضر در تاریخ 30 آبان آزمون استخدامی سراسری وزارت بهداشت توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد، این آزمون به صورت مشترک با آزمون های استخدامی چندین دستگاه اجرایی دیگر تحت عنوان آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی هفتم برگزار خواهد گردید.
1398/08/2
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic