استخدام آموزش و پرورش سال 98 (خبر جدید)

 
اخبار لحظه ای از آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در نیمه اول سال 1398 برگزار خواهد شد را در این صفحه می توانید پیگیری کنید.

خبر 2 مهر
دفترچه راهنمایی ثبت نام در آزمون و لیست رشته های مورد نیاز در هر شهر اعلام گردید، جهت ثبت نام و مشاهده رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در هر شهر و استان به صفحه استخدام دستگاه های اجرایی سازمان سنجش مراجعه کنید.

خبر 31 شهریور
اطلاعیه رسمی سازمان امور اداری و استخدام کشور در مورد زمان شروع ثبت نام و زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور منتشر شد، بر اساس اطلاعیه منتشر شده ثبت نام در آزمون استخدام از 2 مهر ماه شروع و تا تاریخ 12 مهر ادامه خواهد داشت، آزمون در تاریخ 30 آبان برگزار خواهد شد.
طی چند ساعت آینده لیست رشته های مورد نیاز در هر شهر در این صفحه منتشر خواهد شد.

خبر 30 شهریور
با توجه به سوالات متعددی که در مورد زمان شروع ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش پرسیده می شود، احتمالات ثبت نام در هفته اول مهر ماه یعنی قبل از 10 مهر شروع خواهد شد. چند روز قبل از شروع ثبت نام دفترچه راهنما منتشر خواهد شد.

خبر 13 شهریور
استخدام آموزش و پرورش به صورت قطعی توسط سازمان سنجش و به صورت مشترک در آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (هفتمین آزمون) برگزار خواهد شد، اطلاعیه رسمی سازمان سنجش در این رابطه را در این صفحه پیگیری کنید.

خبر 6 شهریور
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اواخر شهریور موکل شد، رییس سازمان اداری و استخدام کشور بر اساس این خبر افزود مجوز آزمون گرفته شده است و 18 هزار نفر در این آزمون استخدام آموزش و پرورش خواهند شد. این آزمون استخدامی به صورت مشترک با آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد و آموزش و پرروش بیشترین سهم جذب نیرو را در این آزمون خواهد داشت، وزارت بهداشت نیز با جذب نزدیک به 10 هزار نفر در رتبه بعدی این آزمون قرار داد و در مجموع نزدیک به 20 سازمان در این آزمون مشارکت خواهد داشت.

خبر 2 شهریور
رییس سازمان اداری و استخدام کشور از برگزاری آزمون استخدامی 32 هزار نفری دستگاه های اجرایی کشور در مهر خبر داده است، بر این اساس بررسی های  دانلود تست نشان می دهد که به احتمال زیاد استخدام آموزش و پرورش به صورت مشترک با آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برگزار خواهد شد، زمان ثبت نام د ر این آزمون نیز بر اساس آنچه که قبلا اعلام کرده بودیم در شهریور اعلام شده است.
بر این اساس از زمان ثبت نام در آزمون تنها حدود یک ماه فرصت مطالعه و آمادگی برای آزمون را خواهدید داشت.

خبر 23 مرداد
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش یکبار دیگر در گفت و گو با رسانه ها خبر دانلودتست مبنی بر شروع ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهریورماه را تایید کرد.
آقای رفیعی امروز اعلام کردند  که ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از نیمه اول شهریور ماه آغاز خواهد شد.
قابل ذکر می باشد که مدت زیادی است که مدیران مختلف آموزش و پرروش از برگزاری آزمون  در مرداد ماه خبر می دهند که در همان ابتدا با بررسی های که از طریق "دانلود تست" انجام شد اعلام کردیم که آزمون از شهریور ماه شروع خواهد گردید.
همانطور که قبلا نیز ذکر کرده بودیم ثبت نام در آزمون از طریق وبسایت سازمان سنجش انجام خواهد شد.

یاداشت 21 مرداد
آخرین اطلاعاتی که در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دسترس قرار گرفته است این است که اولا به احتمال زیاد ثبت نام در آزمون طی دو هفته آتی شروع خواهد شد و نکته دوم این که در تلاش هستند که سن شرکت در آزمون های استخدامی را بالاتر ببرند به صورتی برای مقاطع تحصیلی مختلف از کاردانی با 30 سال، کارشناسی با 35سال، کارشناسی ارشد با 40 سال و دکتری با 45 سال نیز بتوانند در آزمون ثبت نام کنند.

یاداشت 17 مرداد
دلیل تاخیر در برگزاری آزمون استخامی چیست؟ آزمون بلاخره چه زمانی برگزار خواهد شد؟ در آخرین یاداشت مرتبط با آزمون استخدامی آموزش و پرورش به پاسخگویی به این سوالات پرداخته ایم که در این صفحه میتوانید هم اکنون مطالعه کنید.

خبر 10 مرداد
سازمان سنجش برگزار کننده آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهد بود، لذا بهتر است مطالعات خود را بر اساس پیش ببرید، در این لینک بیشتر توضیح داده ایم.

یاداشت29 تیر
ممکن است هر روز در رسانه های مختلف اخبار متعددی در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشاهده کنید ولی با توجه به تکراری بودن تمام این اخبار از انتشار آنها در وبسایت خودداری می کنیم، در حال حاضر آنچه که مشخص است این است که در صورت این که شرایط مساعد باشد ثبت نام در آزمون در مرداد ماه انجام خواهد شد و آزمون نیز در شهریور ماه برگزار خواهد شد.
آنچه که مسئولین مختلف استانی آموزش و پرورش هر روزه اعلام می کنند اکثرا بر مبنای همین خبر می باشد و اطلاعیه جدیدی در حال حاضر منتشر نشده است.
حتما در صورت انتشار اطلاعیه رسمی جدید، جز به اولین رسانه  های خواهیم بود که خبرهای مربوطه را در وبسایت و در کانال منتشر خواهیم کرد.

خبر 26 تیر
شرایط آزمون استخدامی همانند سال قبل خواهد بود و تغییری نخواهد کرد، مدیر کل آموزش و پرورش امروز با اعلام این خبر افزود که آزمون به احتمال زیاد در شهریور برگزار خواهد شد.
تعداد نیروی مورد نیاز برای برخی از استان ها اعلام شده است و در آذربایجان بالغ بر 600 نفر و در گیلان بیش از 300 نفر استخدام خواهند شد، در مورد شرایط معدل و شرایط سنی قبلا نیز بر اساس آنچه که مدیر کل آموزش و پرورش اعلام کرده است شرایط توسط سازمان امور اداری و استخدام اعلام می شود و تغییری نسبت به سال های گذشته نخواهد داشت.
شرایط سال گذشته آزمون استخدامی آموزش و پرورش را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

خبر 13 تیر
تایید خبر دانلود تست توسط سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان
آقای دهکردی امروز بیان کردند بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهریور ماه برگزار می‌گردد
آقای دهکردی با بیان این صحبت در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد سهمیه این استان بالغ بر ۱۰۰۰ نفر می باشد

خبر 9 تیر - صدور مجوز نهایی برگزاری آزمون در تابستان
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش آقای ترکمن از صدور مجوز برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 خبر دادند، ولی اعلام کردند که در این آزمون نزدیک به 20 هزارنفر جذب آموزش و پرورش خواهند شد، البته آقای ترکمن اعلام کردند که زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 در مردادماه خواهد بود ولی همانطور که قبلا نیز ذکر کردیم بر اساس بررسی های که دانلود تست انجام داده است احتمال برگزاری این آزمون در مرداد کم می باشد و به احتمال زیاد آزمون استخدامی سال 98 آموزش و پرورش در شهریور برگزار خواهد شد، البته این به منزله از دست دادن فرصت برای آمادگی در این آزمون استخدامی نیست و هر یک روز که زودتر مطالعه را برای این آزمون استخدامی شروغ کنید، از هزاران نفر پیشی خواهید گرفت، بسته جامع منابع استخدامی آموزش و پرورش را از طریق لینک ابتدی همین صفحه دریافت کنید.

خبر 8 تیر - استخدام در مقطع دیپلم
در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از مقطع تحصیلی دیپلم نیز جذب نیرو صورت خواهد گرفت، بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد آزمون استخدامی 98 آموزش و پرورش، در آزمون سال جاری 5 هزار نیروی خدماتی جذب آموزش و پرروش خواهند شد که مقطع تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام در این شغل دیپلم می باشد و بدون نیاز به مدرک دانشگاهی می توانید استخدام آموزش و پرورش شوید

خبر 3 تیر - اعلام زمان تقریبی برگزاری آزمون
40 هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 استخدام خواهند شد و آزمون در نیمه مرداد ماه برگزار خواهد شد، این خبر را آقای شمسی معاونت سرمایه انسانی آموزش و پرورش در استان یزد اعلام کردند و افزودند که اولین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال 98 نیز در همین تاریخ برگزار خواهد شد، این یعنی استخدام آموزش و پرورش با چندین دستگاه اجرایی دیگر به صورت همزمان برگزار خواهد شد، البته بر اساس برآوردهای دانلود تست آزمون استخدامی در شهریور ماه برگزار خواهد شد.

خبر 11 خرداد - برآوردها از زمان آزمون
اگر بخواهیم بر اساس واقعیت بررسی کنیم، آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه زمانی برگزار می گردد؟ پیش بینی می شود آزمون در بهترین شرایط در مرداد ماه برگزار شود و در حالت واقع بینامه در شهریور آزمون برگزار خواهد گردید ولی... (متن کامل خبر)

خبر 8 خرداد
مدیر کل آموزش و پرورش اعلام کرد آزمون استخدامی آموزش و پرورش احتمالا در تیر ماه و بعد از ماه رمضان برگزار گردد، در صورتی برگزاری آزمون استخدامی در تیر ماه و یا در مرداد ماه، ثبت نام در آزمون استخدامی در خرداد ماه انجام خواهد شد، چرا که فاصله زمانی دو ماهه از شروغ ثبت نام تا زمان برگزاری آزمون های استخدامی را همیشه خواهیم داشت، جزئیات خبر در این لینک

خبر 1 خرداد
اولین جزییات از رشته های تحصیلی مورد نیاز برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در این صفحه مشاهده کنید.

یاداشت 26 اردیبهشت
بر اساس آخرین صحبت های آقای بطحایی وزیر آموزش و پرورش، ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرروش در خرداد ماه شروع خواهد شد و تابستان امسال با جذب نزدیک به 30 هزار نفر، بزرگ ترین آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.
به دو سوال شما در این بخش پاسخ داده ایم، سوال اول این که بهترین کتاب برای مطالعه مشاغل دبیری در آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟ (پاسخ در این لینک)، سوال دوم این که نحوه مطالعه برای شغل آموزگار ابتدایی و این کتاب بر اساس آخرین آزمون های استخدامی برگزار شده سوالات از چه کتاب های و چه مولفانی مطرح شده است (پاسخ جامع در این لینک) و در نهایت یک یاداشت در مورد نحوه مطالعه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در این لینک می توانید این یاداشت را نیز مطالعه کنید.
نکته پایانی این که بسته منابع استخدامی آموزش و پرورش به صورت مستمر بر اساس درخواست های شما به روز رسانی می شود، این به روز رسانی ها در کانال تلرام استخدام دولتی اطلاع رسانی می شود، لذا توصیه می کنیم در این کانال عضو شوید تا هم به صورت لحظه ای از اخبار استخدام دولتی آگاه شوید و هم از به روز رسانی منابع استخدامی آگاه شوید و در صورت داشتن رمز بدون پرداخت هزینه مجدد نسبت به دانلود اقدام کنید.

خبر 24 اردیبهشت
آخرین یاداشت های مرتبط با آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در این لینک تحت عنوان بزرگترین آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 و در این لینک تحت عنوان این که استخدامی آموزش و پرورش 98 توسط جهاد دانشگاهی برگزار می شود یا سازمان سنجش مطالعه کنید.

خبر 17 اردیبهشت
آخرین خبرها از آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، جذب 30 هزار معلم از 55 هزر معلم از طریق برگزاری آزمون استخدام خواهد بود، فراخوان و اولین اطلاعیه آزمون استخدامی به زودی منتشر خواهد شد، و نکته پایانی این که جذب نیرو در تمام استان های کشور صورت میگیرد و این بزرگ ترین آزمون استخدامی آموزش و پرورش به لحاظ تعداد جذب نیرو می باشد.


یاداشت 24 فروردین
با توجه به سوالات متعددی که در مورد مهلت آمادگی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش پرسیده می شود، بر اساس پیگیری های انجام شده آزمون تا قبل از خرداد برگزار نخواهد شد و حداکثر زمان آن نیز تا اوایل شهریور میباشد، اطلاعیه آزمون حدود دو ماه قبل از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد، به صورت میانگین از حالا فرصت سه ماهه مطالعه برای آمادگی در این آزمون استخدامی را خواهید داشت، در این دوره جذب زیادی در هنرستان ها و خوشه شغلی هنرآموزی خواهند داشت که بر اساس اساس تنوع رشته تحصیلی مورد نیاز برای این آزمون استخدامی نیز بیشتر خواهد بود.

خبر 18 اسفند
سرپرست مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش مجدد بیان کردند که مجوز استخدامی برای ۵۵ هزار نفر در نظر گرفته شده است که بخشی از آن متعهدین خدمت در دوره ۴ ساله و بخش دیگر از طریق آزمون استخدامی و اساسنامه ماده 28 خواهد بود.

خبر 11 اسفند
آخرین جزئیات از استخدام 55 هزار نفر در بهار 98 را از زبان معاونت نیروی انسانی آموزش و پرورش در این صفحه بخوانید.

خبر 9 اسفند
اولین خبر از رشته ها و مشاغل مورد نیاز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 منتشر شد، بر این اساس 60 خوشه شغلی و بیش از 100 رشته تحصیلی که در آزمون استخدامی 98 شرکت خواهند داشت به شرح ذکر شده در این لینک می باشد.

خبر 30 بهمن
معاونت آموزش و پرورش درباره اخذ مجوز استخدامی این وزارتخانه، گفت: کارهای اولیه و کارشناسی آن انجام شده است و باید سایر مراحل اداری‌اش طی شده و به ما ابلاغ شود.
آقای ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره درخواست ۵۵ هزار نفر استخدام این وزارتخانه، اظهار کرد: این موضوع در شرف انجام است و ان‌شاءالله ردیف استخدامی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی برایمان صادر می‌شود یعنی کارهای اولیه و کارشناسی آن انجام شده است و باید سایر مراحل اداری‌اش طی شده و به ما ابلاغ شود.
وی با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش قطعاً آزمون استخدامی دارد، گفت: بعد از اینکه هماهنگی‌ها انجام شود از طریق رسانه‌ها، شرایط و زمان آن اعلام می‌شود.
شرایط سنی برای دارندگان مدرک فوق دیپلم و لیسانس 30 و 35 سال و برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری 40 سال خواهد بود.

خبر 9 بهمن
آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 در اوایل سال آینده برگزار خواهد شد، این صحبت ها را معاون منابع انسانی آموزش و پرورش اعلام کرده است و بیان کرده است با توجه به اضطراری که در جذب نیرو وجود دارد در صورت امکان اگر مجوز های نهایی صادر شود حتی شاید آزمون را در اسفند 97 برگزار کنیم ولی به احتمال زیاد آزمون استخدامی در اوایل سال آینده برگزار گردد، مجوز جذب 50 هزار نفر در آزمون بعدی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور دریافت شده است و بخش زیادی از این جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون استخدامی جذب خواهد شد.

خبر 7 بهمن
بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، مجوز آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 بعد از درخواست رسمی آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شده است، بر همین اساس مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش اعلام کردند که برآورد نیروی انسانی مورد نیاز برای سال آینده انجام شده است و درخواست رسمی با امضای وزیر آموزش و پرورش نیز به سازمان اداری و استخدامی ارسال شده است و منتظر تایید نهایی سازمان اداری و استخدامی هستیم.

یاداشت 1 بهمن
بر خلاف آنچه که گفته می شد، و همانطور که از اول نیز گفته شده بود، قرار بر این شد که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل سال 98 برگزار شود، لیکن با توجه به این که در نیمه اول سال 97 یک بار دیگر نیز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را خواهیم داشت و هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در این تاریخ برگزار خواهد شد، هنوز مشخص نیست که آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت جداگانه برگزار خواهد شد و یا به صورت مشترک با هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور.

یاداشت 18 دی
آخرین یاداشت ما را در مورد آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ششم و امکان قرار گرفتن سازمان آموزش و پرورش در این سازمان را در اینجا بخوانید.

یاداشت 6 دی
اولین اطلاعیه رسمی ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور منتشر شد و در این بین خبری از آموزش و پرورش نیست، البته طبیعی است که اگر قرار باشد آزمون استخدامی ششم در سال 97 برگزار شود، وزارت آموزش و پرورش در آن شرکت نداشته باشد چرا که قرار است آزمون استخدامی بعدی آموزش و پرورش در سال 98 برگزار شود، ولی با توجه به تاخیر پیش آمده در آغاز ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور، اگر آزمون ششم به سال 98 موکل شود، آموزش و پرورش نیز در همین آزمون ششم نیروی مورد نیاز خود را جذب خواهد کرد، ولی اگر آزمون ششم در سال 97 برگزار شود، به احتمال زیاد آزمون استخدامی آموزش و پرروش در نیمه اول سال 98 و همزمان به هفتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور برگزار گردد.

یاداشت 4 آذر
کاربران به ما گفته اند این روزها در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبرهای ردوبدل میشود از جمله این که آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور از آذرماه آغاز خواهد شد، آیا در این آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز شرکت دارد یا خیر و این که گفته می شود آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 قرار است از سازمان سنجش به جهاد دانشگاهی واگذار کردد، همانطور که می دانید طی چند سال اخیر متولی برگزاری آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی که از جمله آنها آموزش و پرورش می باشد سازمان سنجش بوده است، هرچند هیچ قطعیتی در مورد هیچ یک از این دو خبر وجود ندارد، ولی با این وجود به درخواست شما بررسی خواهیم کرد و در همین بخش در مورد این موارد اطلاع رسانی خواهیم کرد.

خبر 30 آبان
سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌ و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفتند که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال آینده قطعا برگزار خواهد شد، آقای بطحایی این خبر را در بین صحبت های خود در باره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری بیان کرده اند.

خبر 27 آبان
امسال برای اولین بار در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، بعد از قبول شدگان اولیه، اطلاعیه تکمیل ظرفیت منتشر شد و مجدد اقدام به جذف نیرو از بین افرادی شدند که در جز به پذیرفته شدگان اولیه نبودند، لذا کمبود نیرو در آزموش و پرورش کماکان به شدت وجود دارد و اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارید، بهتر است از هم اکنون خود را برای آزمون استخدامی بعدی آموزش و پرورش آماده کنید، آزمون بعدی آموزش و پرورش بر اساس گفته های وزیر آموزش و پرورش در بهار سال 98 برگزار خواهد شد، هر چند گفته شده است که شاید آزمون بعدی در زمستان 97 برگزار گردد، ولی این امر با توجه به تاخیرهای قبلی که در برگزاری آزمون استخدامی داشته اند، کمی بعید به نظر می رسد.

خبر 3 آبان
نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش مورخه 15 تیر 97 اعلام شد، جهت اطلاع از نتیجه آزمون خود به وبسایت استخدامی آموزش و پرورش مراجعه کنید. آزمون بعدی آموزش و پرورش در اواخر سال 97 و به احتمال بیشتر در بهار 98 برگزار خواهد شد.

خبر 1 مهر
وزیر آموزش و پرورش از مقدمات برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 خبر داد، بر اساس آنچه آقای بطحایی امروز اعلام کردند، ثبت نام این آزمون استخدامی از دی ماه 97 آغاز خواهد شد، هر چند پیش بینی می شود که برگزاری این آزمون به سال 98 منجر گردد، وزیر آموزش و پرورش بیان کرده اند که در صدد دریافت مجوزهای برگزاری این آزمون استخدامی هستند.
آقای بطحایی این صحبت ها را در گفت و گو با رسانه ها به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97 بیان کرده اند و همچنین گفته اند که با توجه به کمبود نیرو، از روش های مختلف برای جبران این کمبود استفاده می کنیم و در صدد هستیم که تا اطلاع ثانوی که نیروی مورد نیاز را جذب نکرده ایم، بازنشتگی ها را به تعویق بیندازیم.

خبر 26 شهریور
برای آمادگی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، رشته شغلی آموزگار ابتدایی چه کتاب های را باید بخوانید؟ البته سرفصل ها مشخص است ولی سوالی که همیشه از ما پرسیده می شد، این که چه کتاب های را و از چه نویسندگانی بخوانیم، بر همین اساس یک تحلیل کلی روی آخرین آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای خوشه شغلی آموزگار ابتدایی صورت گرفت و 6 کتاب اصلی برای آمادگی در این آزمون استخدامی اعلام شد، کتاب های که تنها با خواندن آنها در صورتی که شرایط آزمون همانند سال گذشته باشد قادر به پاسخگویی بالای 70 درصد تمامی دروس خواهید بود، جهت مطالعه این مطلب به این لینک مراجعه کنید.

خبر 28 تیر
وزیر آموزش و پرورش از صدور مجوز جذب 25 هزار نیروی دیگر در آموزش و پرورش خبرداد، جزئیات دقیق این آزمون هنوز اعلام نشده است، اما چیزی که تا کنون گفته شده است این که  مجوز جذب حدود 25 هزار نیروی دیگر نیز از سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری استخدام گرفته شده است.
قابل ذکر میباشد که به تازگی در آزمون 15 تیر، آزمون استخدامی برای جذب 15 هزار نفر برگزار شده است.
..........................................................................................
کاربران وبسایت در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش سوال می پرسند که آیا بعد از آزمون استخدامی 15 تیر 97، باز هم آزمون استخدامی خواهیم داشت یا خیر، باید عرض کنیم با توجه به صحبت های انجام شده توسط وزیر آموزش و پرورش طی ماه های گذشته و با توجه به کمبود نیروی شدیدی که در آموزش و پرورش به دلیل بازنشته شدن حدود 400 هزار نفر طی چند سال گذشته وجود دارد و با توجه به صحبت های انجام شده، به احتمال زیاد و شاید بهتر باشید بگوییم قطعا آزمون استخدامی خواهیم داشت، ولی در مورد زمان دقیق این آزمون استخدامی هنوز صحبت نشده است، بیشتر پیش بینی می شود که آزمون سال 98 و در بهار 98 برگزار گردد، هر چند این احتمال که آزمون برای دومین بار در سال 97 و در دواخر سال 97 برگزار شود نیز می باشد.
هنوز هم بیشترین کمبود نیرو در آموزش و پرورش مربوط به آموزگار ابتدایی و در ادامه مربوط به مشاغل دبیری و هنرآموزی می باشد، 
آزمون استخدامی آموزش و پرورش 15تیر 97 در پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور نیز برگزار شد که جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج این آزمون استخدامی می توانید به این صفحه مراجعه کنید.
قابل ذکر می باشد که با توجه به این که آزمون در سالهای اخیر توسط سازمان سنجش برگزار می گردد، بسیار به ندرت پیش می آید که منابع آزمون تغییر کند و بر اساس منابع اعلام شده فعلی در لینک بالا می توانید مطالعه خود را شروع کنید.

اگر قصد دارید در آزمون استخدامی آینده آموزش و پرورش شرکت کنید، بد نیست بدانید که از زمان انتشار دفترچه راهنمایی آزمون استخدامی تا زمان برگزاری آموزن فرصت محدود می باشد و چیزی حدود 30 روز فرصت مطالعه خواهید داشت، لذا توصیه می کنیم بر اساس سرفصل های اعلام شده در آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش از هم اکنون به صورت آرام مطالعه خود را شروع کنید.
جهت مشاهده سرفصل های آزمون استخدامی و شرکت در آزمون استخدامی و دانلود منابع می توانید از لینک زیر اقدام کنید:
1398/07/2
1398/06/2 20:49
سلام
ثبت نام ازمون اموزش پرورش و دستگاه های اجرایی شروع شده؟در کجا باید ثبت نام کرد؟
دانلود تست
سلام ثبت نام هنوز شروع نشده و در همین بخش اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت
1398/04/27 15:11
سلام وعرض ادب خدمت شما امكانش هست ببینیدرشته مهندسی صنایع (برنامه ریزی وتحلیل سیستم)شامل ابن آزمون میشه یانه؟؟یااگرنیس درخواست بدید؟؟
دانلود تست
سلام
خود صنایع معمولا پذیریش دارد ولی گرایش ها باید صبر کنید تا دفترچه راهنما اعلام شود.
1398/04/21 23:09
ایا واسه استخدام نیروی خدمات ازمون میگیرن یا خیر با تشکر
دانلود تست
سلام
بله بخش زیادی در بخش نیروی خدماتی استخدام خواهند شد
1398/04/4 11:24
زمان دقیق ثبت نام در ازمون رو میشه اعلام کنید؟ واینکه لینک ثبت نام رو داخل سایتتون قرار بدین لطفا
دانلود تست
سلام
زمان دقیق ثبت نام هنو اعلام نشده است و لینک ثبت نام به محض شروع ثبت نام در سایت قرار خواهد گرفت
1398/04/1 08:37
سلام،ثبت نام کی شروع میشه؟
دانلود تست
سلام احتمال زیاد ثبت نام در تیر ماه یا حداکثر اوایل مرداد برگزار خواهد شد، زمان دقیق در وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد.
1398/03/28 19:51
سلام وقت بخیر.
تاریخ ثبت نام اآزمون استخدامی چه تاریخی هست؟؟
من لیسانس مهندس پزشکی دارم میتونم برای دوره ی ابتدایی و فیزیک ودبیرستان شرکت کنم برای دبیری؟؟؟
دانلود تست
سلام
برای آموزگار ابتدایی رشته های مورد نیاز در لینک زیر اعلام شده است:
http://downloadtest.ir/post/678
1398/03/18 11:16
سلام با توجه به اینکه رشته مدیریت بازرگانی مادر تخصصی هست (ینی مجموعه ای از تمام دروس روانشناسی،منابع انسانی ،علوم رفتاری،امار،ریاضی،اقتصاد،حقوق،حسابداری،تجزیه تحلیل و... )هست تو چه شغل و رسته ای از اموزش پرورش میگیره؟
دانلود تست
سلام
احتمالا برای هنرآموز حسابدار بتوانید شرکت کنید
دفترچه راهنما که شامل لیست دقیق رشته های مورد نیاز می باشد طی چند هفته آینده منتشر خواهد شد
1398/03/14 15:05
سلام رشته حقوق در چه دروسی از اموزش و پرورش میتونه حضور داشته باشه؟واینکه در امور اداری هم ازاین رشته استفاده میشه یاخیر؟
دانلود تست
سلام
فعلا فقط برای دبیری فلسفه از این رشته جذب صورت می گیرد
باید تا اعلام دفترچه رسمی منتظر بمانید
1398/03/14 14:04
سلام. من کاردانی حسابداری دارم می خواستم بپرسم میشه در آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی شرکت کرد؟
دانلود تست
سلام
رشته های مجاز به ثبت نام برای آموزگار ابتدایی در حال حاضر تنها رشته های زیر می باشد:
اموزش ابتدایی (لیسانس، فوق لیسانس) - برنامهریزی درسی(لیسانس، فوق لیسانس) - علوم تربیتی کلیه گرایشها (لیسانس،فوق لیسانس) - فلسفه تعلیم و تربیت (لیسانس، فوقلیسانس) - مشاوره (لیسانس، فوق لیسانس)- مشاوره و راهنمایی (لیسانس،فوق لیسانس)- تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت (لیسانس، فوق لیسانس)- روانشناسی کلیه گرایش ها (لیسانس، فوق لیسانس)
1398/03/12 10:59
سلام رشته حقوق چرا برای آ موزش وپرورش جذب نمی کنند؟ آیا سال ۹۸ این کار انجام میشود؟
دانلود تست
سلام
برای دبیری فلسفه از رشته حقوق جذب می شود
1398/03/11 13:23
سلام ایا نیروی خدماتی هم استخدام میکنید یا نه با تشکر
دانلود تست
سلام
باید صبر کنید تا لیست دقیق رشته های مورد نیاز اعلام شود
احتمال ثبت نیروی خدماتی نیز وجود دارد
1398/03/6 13:34
سلام لطفا اگه امکان داره پاسخ بدید.آیا آموزش وپرورش برای رشته علوم سیاسی هم استخدام خواهد کزد?
دانلود تست
سلام لیست نهایی رشته ها طی چند روز آینده اعلام می شود و احتمالا این رشته نیز جز به رشته های مورد نیاز باشد چرا که در آزمون امسال چندین برابر سالهای گذشته پذیریش نیرو خواهیم داشت
1398/03/6 13:33
سلام.آیا آموزش وپرورش برای رشته علوم سیاسی هم استخدام خواهد کرد?
دانلود تست
سلام
احتملا بله
باید منتظر انتشار دفترچه راهنمایی آزمون باشید
در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد
1398/03/5 12:13
چرا هیچوقت رشته ی مدیریت گردشگری هیچ زمینه كاری براش نیست؟؟!!!!پس چرا اینهمه وقت صرفش كردیم و لیسانس گرفتیم
دانلود تست
سلام باید منتظر بمانید تا لیست نهایی رشته های مورد نیاز اعلام شود
1398/03/4 14:05
با سلام آیا برا رشته حقوق هم شغلی اعلام میشه؟
دانلود تست
بله احتمال بسیار زیاد حقوق هم جز به رشته های مورد نیاز می باشد در بخش دبیری فلسفه
1398/03/4 14:04
با سلام آیا برا رشته حقوق هم شغلی اعلام میشه؟
دانلود تست
بله برای دبیری فلسفه، جزئیات بیشتر در دفترچه اعلام خواهد شد
1398/03/2 22:57
سلام ببخشید کسی که ترم 4 لیسانسه هم میتونه تو ازمون استخدانی شرکت کنه ؟؟
دانلود تست
سلام
باید مدرک تون رو زمان ثبت نام گرفته باشید
1398/03/2 21:02
متقاضی استخدام آموزش پرورش کاردانی رشته شیمی کاربردی
دانلود تست
سلام
باید هنگام شروغ ثبت نام در وبسایت مربوطه ثبت نام کنید
در همین صفحه اطلاع رسانی نحوه ثبت نام هنگام شروغ ثبت نام صورت خواهد گرفت
1398/03/2 21:00
متقاضی استخدام آموزش پرورش دارنده کاردانی رشته شیمی کاربردی
1397/12/1 14:37
NHKG,N VHD'HK S,HGHJ HSJONHLD hL,CA , \V,VA NV SHDJ L,[,N HSJ
دانلود تست
كاربر گرامی، درخواست شما متاسفانه ناقص درج شده است و زبان كیبورد شما هنگام تایپ انگلیسی بوده است، ولی ظاهرا لینك دانلود سوالات استخدامی آموزش پرورش را نیاز داشته اید كه از لینك زیر قابل دسترسی می باشد:
http://downloadtest.ir/post/276
1397/08/30 22:50
منتظر اطلاع رسانی دقیق ومعتبر در این سایت پرمحتوا ومفیدتون هستم، در ضمن خبری نیز هست که قراره آزمون استخدامی آموزش وپرورش از سازمان سنجش به جهاد دانشگاهی واگذار شود، درمورد این خبرم شفاف سازی کنید، اجرکم عندالله ، خدا بهتون خیر بده
دانلود تست
سلام کاربر گرامی، حتما بررسی خواهد شد و اطلاع رسانی خواهد گردید
موفق باشید
1397/08/30 22:46
باعرض سلام وخسته نباشید، ادمین محترم ، عده ای از دوستان از طریق تماس با اداره امور استخدامی کشور، این خبر رو دادن که قراره ثبت نام ازمون ششم استخدامی از ۲۳ آدر شروع شود، و در این دوره آموزش وپرورش استخدامی نخواهد داشت، لطف میکنید پیگیر این خبر باشید ویک جواب قطعی درسایتتون قرار بدین خیلی ممنون
دانلود تست
با سلام کاربر گرامی، حتما پیگیری خواهد شد
1397/08/20 19:20
سلام
ببخشید ایا اموزش پروش رشته پرستاری برای مربی بهداشت مدارس استخدام خواهد کرد؟؟در صورت جواب بله چه منابعی مطالعه شود؟؟
با تشکر از سایت عالی شما
دانلود تست
سلام
بله استخدام در این شغل برگزار می گردد، در مورد منابع استخدامی این شغل به زودی در وبسایت مطلبی منتشر خواهد شد
1397/08/3 23:12
لطفا منابع آزمون دبیری اقتصاد رو هم در سایت بگذارید
1397/07/25 17:19
لطفا درمورد رشته کودکیاری اطلاعات کامل ارائه دهید .اینکه چه کتابهایی از چه نویسنده هایی بخوانیم تا بتوانیم به سوالات این رشته در آزمون استخدامی پاسخ دهیم..باتشکر
دانلود تست
سلام در لینک زیر به این رشته شغلی پرداخته ایم
http://downloadtest.ir/post/825
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.