9 گام برای خلاق بودن در محیط کاری - بخش دوم

 
در مورد پیشرفت شغلی صحبت کردیم و گفتیم که اولین گام برای پیشرفت شغلی خلاق بودن درمیحط کاری است، 9 گام اصولی برای خلاق بودن در کار همیشه مورد تاکید بوده است که بحث مطلب ما در این زمینه است، بخش اول این مطلب را در این صفحه مطالعه کنید.

5- تقلب کنید تا آن را انجام دهید
بدون شک اعتماد به به نفس شاخص ترین ویژگی افراد موفق است، در هر شرایط، هر محیط و هر منطقه ای که باشید، اعتماد به نفس در صدا، حرکات و رفتار شما نقش مهمی در پیشرفت کاری شما خواهد داشت، پس اعتماد به نفس خود را در هر شرایطی رشد دهید، روی توانایی های خود تمرکز کنید و از آن برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

6- تمام فرصت ها را زیر نظر داشته باشید
فرصت ها همیشه در همه جا وجود دارند، کسانی این فرصت ها را می بینند افرادی هستند که موفق خواهند شد.پس باید این برای شما یک عادت باشید که همیشه از خود بپرسید از این فرصت چگونه می توانم برای موفقیت خودم بهره ببرم؟
این سوال را مدام از خود بپرسید، بلاخره جوابی برای آن پیدا خواهدید کرد، ممکن است این فرصت شانسی برای شما باشید تا توانایی خود را نشان دهید. فرصتی برای شروع یک پروژه جدید که افق شغلی شما را تغییر خواهد داد، فقط کافی است مدام شرایط را تحلیل کنید.

7- همیشه آماده باشید
مهارت های جدید فرابگیرید و همیشه توانایی های خود را به روز کنید، شما با به چالش کشیدن خودتان می توانید رشد کنید، این باعث می شود شما برای کاری که دارید انجام می دهید و برای پروژه های آنیده اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری داشته باشید.
بهتر است برای فرصت های که پیش خواهد آمد آمده باشید تا اگر فرصتی پیش آمد افسوس عدم آمادگی برای استفاده از آن شرایط را نخورید، به این دلیل نیاز است که شما دائم در حال رشدن دادن خودتان و دانش تان باشید، از اولین فرصتی که پیش آمد تا خودتان را نشان بدهید، قدم جلو بگذارید و با قدرت پیش بروید.

8- محکم باشید
اگر به آنچه که انجام می دهید واقعا اعتقاد دارید، پذیرای انتقادات باشید، بسیاری از شرکت های موفق و بزرگ در ابتدا با شکت مواجه شده اند، ولی مقاومت کرده اند و پیروز شده اند. اگر مطمئن هستید در حرفه ای که هستید موفق خواهید شد، پس تلاش کنید و بهترین خودتان باشید.

9- سوال زیاد بپرسید
برای این مسئله شما باید بدانید که هر چیزی چگونه کار می کند و چگونه شما می توانید آن را بهبود ببخشید. برای این کارباید هر آنچه که در اطراف شما می گذرد را ببینید، کنجکاو باشید و سوال بپرسید. در مورد کار کردن هر چیزی کنجکاو باشید و هر وضعیتی را تحلیل کنید. این باعث می شود شما ایده های جدید برای رشد خودتان و سازمان تان داشته باشید.

1398/08/14
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic