loading...

سوالات آزمون استخدامی و مصاحبه | دانلود تست

مشاوره استخدامی,موفقیت شغلی,پیشرفت شغلی

هنگام که مدرک تحصیلی دانشگاهی خود را دریافت کنید و در آزمون های استخدامی نیز موفق بودید و مشغول به کار شدید، اینجا تازه شروع کار است، شروع کار برای کسانی که آروزهای بزرگتری را دنبال می کنند.
شرایط امروز مثل گذشته نیست، امروز محیط کاری بسیار رقابتی شده و برای موفقیت برای حرفه ای باشید، تلاش و انگیزه برای پیشرفت، همان چیزی است که باعث می شود شما پله های پیشرفت را طی کنید.
اگر میل به پیشرفت دارید، این مطلب برای شما نوشته شده است.
در زیر 10 نکته اساسی در در موسسیات معتبر جهانی برای پیشرفت کاری آموزش داده می شود آورده شده است:

1- ابتکار عمل داشته باشید
نیازهای شغلی امروز تغییرات زیادی به نسبت گذشته دارد و بر همین اساس کارفرمایان به دنبال کسانی هستند که ایده های نو و ذهنی خلاق داشته باشند/ف پروزه های جدیدی را شروع کنند و در محیط کاری همیشه راه حل های جدیدی را مطرح کنند.

2-خودتان را ارزیابی کنید
یکی از بهترین روش های پیشرفت شغلی این است که مدام عملکردتان را ارزیابی کنید. منتظرارزیابی سازمان نباشید و خودتان آن را انجام دهید، برای انجام این کار نیاز است که شما اهداف سازمان و برنامه های سازمان را بشناسید.
بعد از شناسایی هداف سازمان شما می توانید وظافیت خود را به صورت دوره ای مثلا هفتگی یا روزانه تقسیم کنید تا بررسی کنید که در هر دوره چقدر به وظایفی که داشته اید رسیده اید، همچنین می توانید برای این کار از مدیر خود نیز کمک بگیرید تا نشان دهید که شما در راستای پیشرفت خودتان تلاش م